Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Καλώς σας βρήκα!

Πήγαινε κάτω 
+4
ayla
Pagonelos
spyroseva
Dias
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Dias
Μέλος
Μέλος
Dias


Αριθμός μηνυμάτων : 233

Καλώς σας βρήκα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλώς σας βρήκα!   Καλώς σας βρήκα! Icon_minitimeΤετ Οκτ 28, 2009 10:07 am

Καλώς σας βρήκα κυρίες και κύριοι. Με λένε Παναγιώτη και είμαι από την Κατερίνη. Μελίσσια ακόμη δεν έχω. Άρχησα με διάβασμα. Που θα πάει όμως, θα κάνω και το βήμα. Σκέφτομε για την απόκτηση 3 μελισσιών για να βγάζω το μέλι του σπιτιού . Άσχετος τελείος με το άθλημα. Να είστε καλά εσείς και τα μελίσσια σας. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyroseva
Μέλος
Μέλος
spyroseva


Αριθμός μηνυμάτων : 238

Καλώς σας βρήκα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα!   Καλώς σας βρήκα! Icon_minitimeΤετ Οκτ 28, 2009 1:05 pm

Γεια σου παναγιωτη, καλωσηρθες και καλη συνεχεια . . .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pagonelos
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
Pagonelos


Αριθμός μηνυμάτων : 9

Καλώς σας βρήκα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα!   Καλώς σας βρήκα! Icon_minitimeΤετ Οκτ 28, 2009 3:03 pm

Καλώς τον.
Άντε και καλή αρχή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ayla
Honorary member
Honorary member
ayla


Αριθμός μηνυμάτων : 648

Καλώς σας βρήκα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα!   Καλώς σας βρήκα! Icon_minitimeΠεμ Οκτ 29, 2009 10:58 am

Καλώς μας ήρθες στο φόρουμ Παναγιώτη, και με το καλό να μπεις και στην μοναρχία!!!

Είναι πολύ ευχάριστο να βλέπεις κάποιον που θέλει να ασχοληθεί με κάτι, να αρχίζει από μελέτη και ψάξιμο! Συνήθως κάνουμε το αντίθετο, κι εγώ μέσα σ' αυτήν την κατηγορία!

Γι' αυτό είμαι σίγουρη πως θα έχεις επιτυχία!!!

Καλή διαμονή και καλά να περνάμε!!!

queen
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
λοβινιωτης
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
λοβινιωτης


Αριθμός μηνυμάτων : 35

Καλώς σας βρήκα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα!   Καλώς σας βρήκα! Icon_minitimeΠεμ Οκτ 29, 2009 11:25 am

Καλως τον Παναγιωτη.Ετσι ξεκινισα και εγω για 3-4 μελισσια και ομως δε μπορεις να σταματησεις,μπαινεις μεσα τους σε συναρπαζουν και θελεις οσο και πιο πολλα.Σου ευχομαι καθε επιτυχεια!!! Basketball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

Καλώς σας βρήκα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα!   Καλώς σας βρήκα! Icon_minitimeΠεμ Οκτ 29, 2009 1:27 pm

Καλως όρισες Παναγιώτη στο στεκι . Ευχομαι συντομα ν αποκτησεις τα μελισσακια σου και να λυνουμε εδω ολοι μαζι τις αποριες μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dias
Μέλος
Μέλος
Dias


Αριθμός μηνυμάτων : 233

Καλώς σας βρήκα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα!   Καλώς σας βρήκα! Icon_minitimeΠαρ Οκτ 30, 2009 7:15 pm

Να είστε καλά, σας ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dias
Μέλος
Μέλος
Dias


Αριθμός μηνυμάτων : 233

Καλώς σας βρήκα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα!   Καλώς σας βρήκα! Icon_minitimeΤρι Νοε 03, 2009 2:33 pm

Για πείτε μου; Τώρα είναι καλή περίοδο για να αγοράσει κάποιος μελίσσια; Ή να περιμένω την άνοιξη; Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
parosbees
Συντονιστική ομάδα
Συντονιστική ομάδα



Αριθμός μηνυμάτων : 262

Καλώς σας βρήκα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα!   Καλώς σας βρήκα! Icon_minitimeΤρι Νοε 03, 2009 6:35 pm

Καλώς τον και σιδεροκέφαλος.Κατά την γνώμη μου τώρα και μάλιστα σύντομα θα πρέπει να πάρεις 2-3 μελισσάκια ώστε να ξετριφτείς γιατί την άνοιξη θα τρέχεις και δεν θα φτάνεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lingistis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
lingistis


Αριθμός μηνυμάτων : 957

Καλώς σας βρήκα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα!   Καλώς σας βρήκα! Icon_minitimeΔευ Νοε 09, 2009 10:22 am

Καλώς ήρθες Παναγιώτη στην παρέα μας!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλώς σας βρήκα!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλώς σας βρήκα!
» Καλώς σας βρήκα
» καλως σας βρηκα!
» Καλώς σας βρήκα!
» Καλως σας βρήκα και εγώ.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Καλώς ήρθατε :: Καλωσορίσατε !-
Μετάβαση σε: