Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Καλώς σας βρήκα

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kalts.greg
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 1

Καλώς σας βρήκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλώς σας βρήκα   Καλώς σας βρήκα Icon_minitimeΤρι Μαρ 20, 2012 11:43 am

Καλημέρα

Ξέρω πολύ λίγα για την μελισσοκομία . Έχω ξεκινήσει να διαβάζω σχετικά , θα παρακολουθήσω και ένα σεμινάριο που γίνετε εδώ , στην Δράμα . Σε 2-3 εβδομάδες πιστεύω να έχω της πρώτες μου κυψέλες . Ότι συμβουλή , άρθρο , βιβλίο μπορεί να με βοηθήσει να μπω στο νόημα ευπρόσδεκτο .

Γρηγόρης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimi69
Μέλος
Μέλος
dimi69


Αριθμός μηνυμάτων : 100

Καλώς σας βρήκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα   Καλώς σας βρήκα Icon_minitimeΤρι Μαρ 20, 2012 9:32 pm

Γειά σου Γρηγόρη και καλώς ήρθες στην παρέα μας. cheers Καλή αρχή σου εύχομαι στον όμορφο κόσμο της μέλισσας.Ξεκινάς πολύ καλά γιατί το σεμινάριο και το διάβασμα είναι τα πρώτα σίγουρα βήματα που πρέπει να κάνεις.Ξεκίνα με λίγα μελίσσια στην αρχή για να αποκτήσεις εμπειρία στους χειρισμούς και να μάθεις από τα λάθη σου(που όλοι κάνουμε) και μη σταματάς να διαβάζεις και να ρωτάς τους πιο έμπειρους.Υπάρχουν στο φόρουμ μελισσοκόμοι και αξιόλογοι άνθρωποι που είναι πάντα πρόθυμοι να σου απαντήσουν.Ένα πολύ καλό και οικονομικό βιβλίο είναι του καθηγητή του Α.Π.Θ Ανδρέα Θρασυβούλου "Πρακτική μελισσοκομία" το οποίο συνιστώ ανεπιφύλακτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

Καλώς σας βρήκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα   Καλώς σας βρήκα Icon_minitimeΤετ Μαρ 21, 2012 8:21 am

Καλως ηρθες καλη αρχη cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλώς σας βρήκα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» καλως σας βρηκα
» Καλως σας βρήκα!
» Καλώς σας βρήκα!
» Καλώς σας βρήκα..
» Καλως σας βρηκα!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Καλώς ήρθατε :: Καλωσορίσατε !-
Μετάβαση σε: