Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Καλώς σας βρήκα

Πήγαινε κάτω 
+4
GREEN
ayla
Dias
Γιάννης316
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Γιάννης316
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 2

Καλώς σας βρήκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλώς σας βρήκα   Καλώς σας βρήκα Icon_minitimeΚυρ Δεκ 04, 2011 9:45 pm

Χαιρετώ όλους τους μελισσοκόμους και μελισσόφιλους.

Εγώ ανοίκω στη δεύτερη κατηγορία. Ονομάζομαι Γίαννης και είμαι 23 χρονών. Ανακάλυψα αυτό το φόρουμ καθώς τελευταία ψάχνω στο ίντερνετ πληροφορίες για τις μέλισσες και για το πως, πότε και που θα στήσω το πρώτο μου μελίσσι. Είμαι σίγουρος πως εδώ θα μάθω πολλά πράγματα. Ευελπιστώ να αποκτήσω τα δικά μου μελίσσια και να μοιραστώ μαζί σας τις απορίες μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dias
Μέλος
Μέλος
Dias


Αριθμός μηνυμάτων : 233

Καλώς σας βρήκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα   Καλώς σας βρήκα Icon_minitimeΚυρ Δεκ 04, 2011 10:24 pm

Καλώς ήρθες. afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ayla
Honorary member
Honorary member
ayla


Αριθμός μηνυμάτων : 648

Καλώς σας βρήκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα   Καλώς σας βρήκα Icon_minitimeΔευ Δεκ 05, 2011 8:53 am

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Γιάννη!!!

Καλή μελέτη, και καλή ...έρευνα στις αναζητήσεις σου! Ελπίζω να σου φανεί πολύ χρήσιμο το φόρουμ και να βρεις όλες τις απαντήσεις που θέλεις!

Με το καλό να περάσεις και στην πρώτη κατηγορία και να μπεις και στην μοναρχία των μελισσών!

melissologia H.B.F.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GREEN
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
GREEN


Αριθμός μηνυμάτων : 301

Καλώς σας βρήκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα   Καλώς σας βρήκα Icon_minitimeΔευ Δεκ 05, 2011 9:04 am

Καλοσηρθες στην παρεα μας Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
varsamis
Μέλος
Μέλος
varsamis


Αριθμός μηνυμάτων : 157

Καλώς σας βρήκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα   Καλώς σας βρήκα Icon_minitimeΔευ Δεκ 05, 2011 9:42 am

Καλως ηρθες στην παρεα μας ! sostos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giota
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
giota


Αριθμός μηνυμάτων : 326

Καλώς σας βρήκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα   Καλώς σας βρήκα Icon_minitimeΔευ Δεκ 05, 2011 10:12 am

Καλώς ηρθες. σε βλεπω σιγουρο κ ορεξατο. έχεις σχέση με την κοινωνια των μελισσών ή για πρωτη φορα θα βρεθεις με την πρωτη σου κυψελη;(όπως εγω)
Όπως κ να ειναι θα πανε όλα καλα, αρκει να το θελεις πραγματικά. Εδω η βοήθεια θα ειναι σιγουρη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης316
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 2

Καλώς σας βρήκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα   Καλώς σας βρήκα Icon_minitimeΔευ Δεκ 05, 2011 3:08 pm

Δεν έχω καμία σχέση με την κοινωνία των μελισσών. Θα είναι η πρώτη μου φορά. Βέβαια δεν εχω σκοπό να βιαστώ. Σε δύο χρόνια που θα ξαναγυρίσω στην βόρεια Ελλάδα θέλω να έχω όλη τη γνώση και να έχω επισκεφτεί μερικά μελίσσια. Ως τότε δυστυχώς θα πέσει πολύ θεωρία..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ayla
Honorary member
Honorary member
ayla


Αριθμός μηνυμάτων : 648

Καλώς σας βρήκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα   Καλώς σας βρήκα Icon_minitimeΤρι Δεκ 06, 2011 10:19 am

Γιάννης316 έγραψε:
... Ως τότε δυστυχώς θα πέσει πολύ θεωρία..

ΕΥΤΥΧΩΣ κι όχι δυστυχώς!!! Θα κάνεις την καλύτερη προετοιμασία για να περάσεις στο πρακτικό μέρος πανέτοιμος! melissologia H.B.F.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

Καλώς σας βρήκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα   Καλώς σας βρήκα Icon_minitimeΤετ Δεκ 07, 2011 8:42 pm

Γιάννης316 έγραψε:
Βέβαια δεν εχω σκοπό να βιαστώ. Σε δύο χρόνια που θα ξαναγυρίσω στην βόρεια Ελλάδα θέλω να έχω όλη τη γνώση και να έχω επισκεφτεί μερικά μελίσσια..

sostos Ολοσωστος. Καλη σου αρχη ,καλως μας ηρθες και ολα να πανε οπως σχεδιαζεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
varsamis
Μέλος
Μέλος
varsamis


Αριθμός μηνυμάτων : 157

Καλώς σας βρήκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα   Καλώς σας βρήκα Icon_minitimeΤετ Δεκ 07, 2011 11:52 pm

Ηρθες στο σωστο φορουμ !! sostos

Μελισσοκολημενοι , Μελισοερωτευμενοι , Μελισσοκλαβωμενοι , Μελισσοαρπαγμενοι , ολοι εδω μεσα βρισκονται . goustaro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

Καλώς σας βρήκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα   Καλώς σας βρήκα Icon_minitimeΠεμ Δεκ 08, 2011 9:02 pm

Αμ δεν τα ξερεις ολα, εχουμε επισης ,ψαροκολλημενους, καναρινοτσιου τσιου, φυτο-πρασινοπαρμενους, τρενοβλαβεις(αυλα το πετυχα?) και ποιος ξερεις αραγε τι αλλο................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
eldorado
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
eldorado


Αριθμός μηνυμάτων : 28

Καλώς σας βρήκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα   Καλώς σας βρήκα Icon_minitimeΠεμ Δεκ 08, 2011 10:26 pm

sostos Καλώς ήρθες φίλε Γιάννη έχεις όλο το μέλλον μπροστά σου να τα καταφέρεις
και παράλληλα θα απολαμβάνεις και την φύση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλώς σας βρήκα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλώς σας βρήκα!
» Καλώς σας βρήκα
» Καλώς σας βρήκα
» Καλώς σας βρήκα!!!
» Καλώς σας βρήκα!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Καλώς ήρθατε :: Καλωσορίσατε !-
Μετάβαση σε: