Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 ερωτηση μελισσοκομικου βιβλιαριου

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
billias
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 12

ερωτηση μελισσοκομικου βιβλιαριου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ερωτηση μελισσοκομικου βιβλιαριου   ερωτηση μελισσοκομικου βιβλιαριου Icon_minitimeΔευ Μαρ 10, 2014 4:07 pm

γεια σας.μια ερωτηση εχω γιατι νομιζω δεν εχω καταλαβει σωστα.
αν μου χαρισουν η αγορασω μεταχειρισμενα η καινουρια απο καποιο φιλο,μελισια,παραφυαδες η σκετες κυψελες πρεπει να εχω καποια αποδειξη αγορας?η απλα με υπευθυνη δηλωση δηλωνω οτι εχω πχ τοσα για να βγαλω το μελισσοκομικο βιβλιαριο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmakhs
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 431

ερωτηση μελισσοκομικου βιβλιαριου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση μελισσοκομικου βιβλιαριου   ερωτηση μελισσοκομικου βιβλιαριου Icon_minitimeΔευ Μαρ 10, 2014 7:40 pm

billias έγραψε:
γεια σας.μια ερωτηση εχω γιατι νομιζω δεν εχω καταλαβει σωστα.
αν μου χαρισουν η αγορασω μεταχειρισμενα η καινουρια απο καποιο φιλο,μελισια,παραφυαδες η σκετες κυψελες πρεπει να εχω καποια αποδειξη αγορας?η απλα με υπευθυνη δηλωση δηλωνω οτι εχω πχ τοσα για να βγαλω το μελισσοκομικο βιβλιαριο?
αν ο υπάλληλος σου κάνει τον δύσκολο η απάντηση είναι απλή... Τα έπιασα από afesmo.. κανεις και μια δήλωση και δεν μπορεί να σου πει τίποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tomaskatsoufis
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 175

ερωτηση μελισσοκομικου βιβλιαριου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: βιβλιάριο   ερωτηση μελισσοκομικου βιβλιαριου Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 25, 2015 7:42 pm

Καλησπέρα. Φέτος θα βγάλω μελ βιβλιάριο. Έχω αποδείξεις του 2014που είχα πάρει κυψέλες και βεβαίωση του 2014 ότι μου πουλήσανε παραφυάδες. Αλλά εγώ θα τα δηλώσω τώρα γίνεται; Επίσης έχω παραγγείλει κυψέλες κ θα αγοράσω μελιτοεξαγωγέα, για λόγους φορολογικούς πρέπει να βγάλω βιβλιάριο πρώτα κ μετά να πάρω αποδείξεις αγοράς ή δεν παίζει ρόλο αυτό;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ερωτηση μελισσοκομικου βιβλιαριου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Καθιέρωση Μητρώου Μελισσοκομικών Εκμεταλλεύσεων και Μελισσοκομικού Βιβλιαρίου - ΦΕΚ/Β/642/28-5-2001
» τέλη κυκλοφορίας μελισσοκομικού αυτοκινήτου
» Δημιουργία Μελισσοκομικού Εργαστηρίου
» Αγορα Μελισσοκομικου οχηματος
» καθαρισμοσ μελισσοκομικου εξοπλισμου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Η βιβλιοθήκη :: Νομοθεσία - Επιδοτήσεις-
Μετάβαση σε: