Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 ΚΟΣΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΖΑΧΑΡΟΖΥΜΑΡΟΥ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
koulis350z
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 1

ΚΟΣΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΖΑΧΑΡΟΖΥΜΑΡΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΟΣΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΖΑΧΑΡΟΖΥΜΑΡΟΥ   ΚΟΣΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΖΑΧΑΡΟΖΥΜΑΡΟΥ Icon_minitimeΤρι Φεβ 11, 2014 7:46 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΗ ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ. ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΞΩ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΖΑΧΑΡΟΖΥΜΑΡΟ ΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ 1 ΕΥΡΟ ΤΟ ΚΙΛΟ? ΚΑΙ ΕΝΝΟΩ ΖΑΧΑΡΟΖΥΜΑΡΟ ΜΕ ΙΣΟΓΛΥΚΟΖΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕΛΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΟ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΖΑΧΑΡΟΖΥΜΑΡΟ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pointerst
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
pointerst


Αριθμός μηνυμάτων : 692

ΚΟΣΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΖΑΧΑΡΟΖΥΜΑΡΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΣΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΖΑΧΑΡΟΖΥΜΑΡΟΥ   ΚΟΣΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΖΑΧΑΡΟΖΥΜΑΡΟΥ Icon_minitimeΤρι Φεβ 11, 2014 8:36 pm

Αδερφέ τις ίδιες ερωτήσεις έψαχνα και εγώ όταν ξεκίνησα!Μην μπαίνεις καν στον κόπο!Οι τιμές είναι πολύ καλές στην αγορά.Αν υποθέσουμε ότι θέλεις να κάνεις ζυμάρι,τότε αυτό συμφέρει όταν έχεις πολλά μελίσσια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpampis13
BeeForce
BeeForce
mpampis13


Αριθμός μηνυμάτων : 1393

ΚΟΣΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΖΑΧΑΡΟΖΥΜΑΡΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΣΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΖΑΧΑΡΟΖΥΜΑΡΟΥ   ΚΟΣΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΖΑΧΑΡΟΖΥΜΑΡΟΥ Icon_minitimeΠαρ Φεβ 14, 2014 8:32 pm

νομιζω οτι δεν ειναι θεμα τιμης...ετσι και αλλιως οι τιμες ειναι χαμηλες...ισως και χαμηλοτερες απο τα δικα μας υλικα-ρευμα...αυτο βεβαια θα επρεπε-και με βαζει-να μας βαζει σε σκεψεις...τι διαολο βαζουν μεσα και ειναι τοσο φτηνα???
τελος παντων για ενα 2 και 3 μελισσια δεν αξιζει ομως για εμενα απο 5 και πανω αξιζει να φτιαξεις μια σεβαστη ποσοστητα και να την εχεις για αρκετο καιρο μεσα σε σακουλακια κλειστα...
ετσι τουλαχιστον ξερεις τι τρωνε τα κοριτσια σου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pointerst
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
pointerst


Αριθμός μηνυμάτων : 692

ΚΟΣΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΖΑΧΑΡΟΖΥΜΑΡΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΣΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΖΑΧΑΡΟΖΥΜΑΡΟΥ   ΚΟΣΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΖΑΧΑΡΟΖΥΜΑΡΟΥ Icon_minitimeΠαρ Φεβ 14, 2014 9:34 pm

Σε τέτοια περίπτωση,αξίζει μόνο για ζυμωτή με μέλι ώστε να ξέρεις τι μέλι δίνεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΚΟΣΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΖΑΧΑΡΟΖΥΜΑΡΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» κόστος παραγωγής/κιλό
» τοποθετηση ζαχαροζυμαρου
» επιλογη και τιμες ζαχαροζυμαρου κ.τ.λ.
» καταναλωση ζαχαροζυμαρου
» περι ζαχαροζυμαρου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Μελισσοκομική τεχνική :: Τροφοδοσία μελισσών-
Μετάβαση σε: