Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.

Πήγαινε κάτω 
+27
dammel63
Θοδωρής
mpampis13
papadatas
Βόρια Ευβοια
plotinos
fotis lympe
spithoyras
RODOSBEE
Sakis G
ΚΑΝΑΡΗΣ
sotto
BEAGLE
Beemen
Vasilis.
ntriant
captain
θάνος65
beesbikos
ethnic69
alexiskon
beespyros
myrtos
geobees
skamanakos
monarchis
beezy
31 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ntriant
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 81

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 04, 2015 9:38 pm

παιδια αυριο θα προσπαθησω να ανεβασω φωτο.Παντως η στολη κατα τα αλλα ειναι απιστευτη.Θελει προσοχη ομως ,γιατι το καπνιστηρι την καιει χαλαρα.Εγω την πατησα στον τρυγο οπου περπατουσα γρηγορα ενω παραλληλα πατουσα την φυσουνα.Μολις το καταλαβα τρελαθηκα.Παντως αγορασα υφασμα και θα την τελειοποιησω.Αν και επρεπε να το ειχε κανει ο αμερικανος γιατι την εχει πατησει πολυς κοσμος klama
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpampis13
BeeForce
BeeForce
mpampis13


Αριθμός μηνυμάτων : 1393

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 04, 2015 9:41 pm

σε ευχαριστω πολυ..τελειος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RODOSBEE
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 13

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιαν 12, 2015 11:37 am

EXEI KAI AYTH ΜΕ ΧΕΡΙΑ ΠΟΔΙΑ ΑΠΟ ΠΑΝΙ.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dammel63
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 13

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιαν 12, 2015 7:50 pm

Παιδια οντως η στολη ειναι απιστευτη. Υπαρχει και αυτη η μαρκα Eco-Keeper Vented Bee Suit, την οποια εχω και εγω, περιπου 2 χρονια τωρα, και η συμπεριφορα και η αντοχη της ΑΨΟΓΗ.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spithoyras
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
spithoyras


Αριθμός μηνυμάτων : 565

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 22, 2015 3:53 pm

Τι στο καλο παιζει μ'αυτην την ultra breeze τελικα...
Αρχικα ο φιλος beezy την αγορασε με κοστος 220ε με τα μεταφορικα. Αργοτερα ο φιλος plotino μαζι με εξοδα τελωνειου πληρωσε 272ε και τελος o φιλος papadatas στα 335ε. Δηλαδη σε κανα χρονο θα εχει φτασει και τα 500ε. Ηθελα να την αγορασω εδω και πολυ καιρο αλλα οικονομικα δεν ευκαιρουσα. Τελικα ξερει κανεις να πει που οφειλονται αυτες οι διαφορες ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papadatas
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 10

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 22, 2015 7:46 pm

Και εγω αναρωτθεικα με την διαφορα στην τιμη καθως το amazon που τν πήρα εγώ την ειχε ιδια τιμη με την εταιρια... δηλαδη επρεπε να πληρωσω 240 δολαρια... 20 δολαρια παραπανω πλήρωσα για να ελθει σε 3 μερες ( τζάμπα χρήματα ειλθε σε 11 ημερες ) σου παραθετω το τη ακριβως πληρωσα μηπως βγαλεις καποια ακρη.....
Shipping Speed:
AmazonGlobal Priority Shipping
Item(s) Subtotal: EUR 220,73
Shipping & Handling: EUR 45,98
-----
Total before tax: EUR 335,27
Sales Tax: EUR 0,00
Import Fees Deposit EUR 68,56
-----
Total for This Shipment: EUR 335,27
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spithoyras
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
spithoyras


Αριθμός μηνυμάτων : 565

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 23, 2015 11:57 am

Φαινεται πως ορισμενοι πληρωσαν τελωνειο και αλλοι οχι. Επισης πρεπει να υπαρχει και αυξηση τιμης στην στολη ubreeze. Παντως οπως ελεγε και μια παλια ταινια, "Ειναι πολλα τα λεφτα Αρη".  θα πρεπει ομως απ' τα λεγομενα των συναδελφων να αξιζει τα λεφτα της.

Φιλε dammel63 μπορεις να ανεβασεις καμια φωτογραφια κοντινη της στολης που εχεις εσυ για να συγκρινουμε. Οι φωτο της ιστοσελιδας δεν βοηθανε. Την δοκιμασες σε πολυωρη επιθεωρηση η τρυγο με επιθετικα μελισσια ? Νταλα στον ηλιο κατακαλοκαιρο ?  Απο δροσια και κεντρισματα πως παει ?
Ενα μεγαλο μειονεκτημα ειναι πως δεν εχει φερμουαρ στο παντελονι. Σε παιδευει στο βαλε βγαλε ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spithoyras
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
spithoyras


Αριθμός μηνυμάτων : 565

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 06, 2015 12:35 pm

Αφου δεν υπηρξαν αλλες εναλλακτικες με αξιολογηση προτασεις, αποφασισα την αγορα της ultrabreeze. Την παρηγγηλα απ'ευθειας απο την σελιδα της στολής με το σκεπτικο πως ισως δεν την πιασει το τελωνειο αλλα ατυχησα. Την παρελαβα μετα απο 23 μερες και το κοστος ηταν 259 δολαρια συν 44 δολ μεταφορικα συνολο 303 δολαρια. Η μετατροπη σε ευρω ειναι  261,36. Μια ημερα μετα την παραλαβη βρηκα στο ταχυδρομικο μου κουτι ενα εγγραφο απο τα ελτα  που εχει τιτλο "διασαφηση ταχ/κων δεματων" κι απ οτι καταλάβαινω πρεπει να παω στα ελτα και να πληρωσω ακομα 68,14 ευρω, που προφανως ο υπαλληλος των ελτα ξεχασε να μου ζητησει κατα την παραδοση.
Σην αναλυση του εγγραφου προσθετει στα 261,36 ενα 2,5% ως εξοδα εισαγωγης και υστερα στο ποσο που προκυπτει ΦΠΑ 23%. Δηλαδη θα πληρωσω τελικα συνολο 329,5 ευρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Throubee
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
Throubee


Αριθμός μηνυμάτων : 808

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 06, 2015 1:55 pm

329 euros..Wow!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ethnic69
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
ethnic69


Αριθμός μηνυμάτων : 658

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 06, 2015 6:49 pm

φιλε spithoyra πως να το πω; Αν εισαι καλεσμενος σε κανενα γαμο η σε καμια τελετη ...... δεν χρειαζεται να αγορασεις κουστουμι !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Throubee
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
Throubee


Αριθμός μηνυμάτων : 808

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 06, 2015 6:57 pm

ethnic69 έγραψε:
φιλε spithoyra  πως να το πω; Αν εισαι καλεσμενος σε κανενα γαμο η σε καμια τελετη ...... δεν χρειαζεται να αγορασεις κουστουμι !!!!

petheno
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
psath
BeeForce
BeeForce
psath


Αριθμός μηνυμάτων : 1223

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 06, 2015 7:28 pm

Βρε παιδιά! Μήπως είναι πολλά τα λεφτά;
Εάν αγοράσω μια μάσκα με 8-10? και μια φόρμα εργασίας (praktiker, lidl) και τα βελτιώσω με κάποιες προσθήκες αντιγράφοντας μια έτοιμη στολή σαν την παραπάνω, δε θα έχω λύσει το πρόβλημα με ελάχιστο κόστος και χωρίς σημαντικές διαφορές;
Σαν δεύτερη σκέψη εάν αναθέσω σε ένα ράπτη να την φτιάξει πιστεύω ότι θα έχω πάρα πολύ καλό αποτέλεσμα και μάλιστα η στολή θα είναι κι ακριβώς στα μέτρα μου. Βέβαια το κόστος θα είναι μεγαλύτερο από τη δικιά μου πατέντα αλλά σαφώς μικρότερο από τα 329?.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dammel63
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 13

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10, 2015 8:07 am

dammel63 έγραψε:
Παιδια οντως η στολη ειναι απιστευτη. Υπαρχει και αυτη η μαρκα Eco-Keeper Vented Bee Suit, την οποια εχω και εγω, περιπου 2 χρονια τωρα, και η συμπεριφορα και η αντοχη της ΑΨΟΓΗ.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ηρθε επιτελους η ωρα να σας ενημερωσω (spithouras), σχετικα με την στολη.
Αφου την δοκιμασα σε καλο καυσωνα εχω να σας πω πω οτι, η συμπεριφορα της ΑΨΟΓΗ και σε επιθετικα μελισια. Χτυπημα εχω να φαω 2 χρονια τωρα, και με βροχη ακομα ( οπως γραφουν καποιοι). Ναι, το μειονεκτημα της ειναι, οτι εχει μικρα φερμουαρ στα ποδια χαμηλα, περιπου 10cm, εγω ομως σε ραφτη, εβαλα φερμουαρ περιπου 30cm, ετσι απλα, και τωρα δεν εχω κανενα προβλημα στο βαλε, βγαλε. Μπορουσα να βαλω και ποιο μεγαλο, αν δεν βολευομουνα. Μου την εφερε φιλος απο την Αμερικη, μεσα στην βαλιτσα του, χωρις δασμους κ.λ.π. Εναι ο καλυτερος τροπος αγορας, αν εχετε τον τροπο, 107 ευρω. Φωτο μολις μπορεσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dammel63
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 13

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10, 2015 8:21 am

Να σας ενημερωσω επιπλεον οτι, μηλησα με φιλο στο τελωνειο Θεσ/νικης και μου ειπε πως δεν μπορουμε να αποφυγουμε τους δασμους, γιατι ειναι απο τριτη χωρα, και επι πλεον στο κοστος να προστεθει και τι θα παρει ο Εκτελωνιστης. Δηλαδη αστα να πανε, ο κουκος- αιδονι, που λεει ο λαος μας.
Παρολο που σκαλωσε σε αγκαθια και κλαδια, κανενα προβλημα, φυσικα με καποια προσοχη. Την επλυνα 4 φορες στο πλυντηριο χωρις τιν μασκα φυσικα.
Οσο για τον τρυγο, τον κανω στο σπιτι μου, μια και το μελισσοκομιο μου ειναι κοντα.
Σας ευχαριστω που μου δωσατε την ευκαιρια να σας ενημερωσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Βόρια Ευβοια
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 6

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10, 2015 8:25 am

πως γίνεται 107 ευρω?? απο που αφού επίσημα στοίχιζε 259 δολάρια περίπου 200 ευρω ??????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dammel63
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 13

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10, 2015 5:32 pm

Φιλε Βορια Ευβοια. Ειναι η eco-kipper.Την αγορασε στην Αμερικη. Μπορεις να την δεις σε φωτο σε προηγουμενη Δημοσιευση μου (137) δολαρια, αν δεν εχεις υπομονη να την δεις σε λιγες μερες.Εμενα παντως Φιλε τοσο μου κοστισε.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpampis13
BeeForce
BeeForce
mpampis13


Αριθμός μηνυμάτων : 1393

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10, 2015 8:48 pm

Damel απο πια πολιτεία την πήρες;
Αν εχεις διεύθυνση σαιτ η ότι άλλο βοηθησει θελω να την στείλω σε δικό μου που μένει Αμερική να την αγοράσει και να μου την στείλει ως απλό δεμα.
Είναι αυτή που είχαμε κάνει τη κουβέντα σε άλλο τόπικ;
Αν θές βάλε κ το λινκ ωοα να την δουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
beezy
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
beezy


Αριθμός μηνυμάτων : 340

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10, 2015 9:39 pm

Είναι ο δεύτερος χρόνος που χρησιμοποιώ την στολή και δεν έχει καταλάβει τίποτα απολύτως, φερμουάρ, ραφές, εφαρμογή και κυρίως μελισσοστεγανότητα είναι όπως την πρώτη ημέρα που την φόρεσα. Και να προσθέσω ότι δεν την προσέχω... εργαλείο δουλειάς είναι και έτσι της φέρομαι. Οπότε ναι, τα χρήματα που έχω δώσει έχουν ήδη αποσβεστεί, αφού θα τα είχα δώσει και με το παραπάνω σε γελοίες στολές που σχίζονται και βγάζουν προβλήματα για πλάκα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Βόρια Ευβοια
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 6

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10, 2015 10:50 pm

ok φίλε δεν κατάλαβα για πια μιλούσαμε
μια χαρά με τόσα ευρώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spithoyras
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
spithoyras


Αριθμός μηνυμάτων : 565

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μαρ 17, 2015 1:55 pm

ethnic69 έγραψε:
φιλε spithoyra πως να το πω; Αν εισαι καλεσμενος σε κανενα γαμο η σε καμια τελετη ...... δεν χρειαζεται να αγορασεις κουστουμι !!!!
Smile Καλο.
Βρε φιλε beezy για πες μας τωρα εσυ πως πληρωσες 220 ευρω με τα μεταφορικα Ηταν πιο φτηνη η στολη πριν 2 χρονια η δεν σε επιασε τελωνειο ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
yaros
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 2

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μαρ 23, 2015 5:28 pm

τελικα κ οι 2 στολες ειναι πολυ καλες απο αυτα που λετε παιδια αλλα η τιμη τους βγαινει κοντα στο 300 κ παραπανω με τους φορους/δασμους.
Απο οτι καταλαβα κ εψαξα λιγο.
Κ επισης δεν υπαρχουν στην ευρωπαικη αγορα.
Σωστα;
Εχουμε καποια εξελιξη καποιο νεο τωρα τελευταια;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spithoyras
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
spithoyras


Αριθμός μηνυμάτων : 565

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 26, 2015 1:19 pm

Πραγματι φιλε δεν υπαρχουν στην ευρωπαικη αγορα. Τουλαχιστον εγω δεν βρηκα. Για την ultrabreeze υπαρχουν πολλες και καλες αξιολογησεις, αντιθετα για την αλλη στολη εχουμε μονο μια απο τον φιλο του φορουμ που δεν θυμαμαι τωρα τ'ονομα του. Νεοτερα εγω δεν εχω. Θα πω κι εγω τις εντυπωσεις μου οταν δοκιμαστει η στολη νταλα καλοκαιρι. Δεκα καινουργια μου μελισσια ειναι τοσο αγρια που κεντριζουν ακομη και πανω απ΄το μπλουτζην......και μεχρι να τα στρωσω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
yaros
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 2

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 26, 2015 4:51 pm

Αυτη που εχει στην ANEL φορμα ολοσωμη Delux εχει καμια σχεση;
ειναι δικτυωτη κ αυτη.
Μοιαζουν ως προς το υφασμα τους.
γνωριζει καποιος κατι να μας πει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
beezy
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
beezy


Αριθμός μηνυμάτων : 340

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Απρ 01, 2015 8:00 pm

.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την beezy στις Τετ Απρ 01, 2015 8:03 pm, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
beezy
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
beezy


Αριθμός μηνυμάτων : 340

Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.   Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Απρ 01, 2015 8:02 pm

spithoyras έγραψε:
ethnic69 έγραψε:
φιλε spithoyra πως να το πω; Αν εισαι καλεσμενος σε κανενα γαμο η σε καμια τελετη ...... δεν χρειαζεται να αγορασεις κουστουμι !!!!
Smile Καλο.
Βρε φιλε beezy για πες μας τωρα εσυ πως πληρωσες 220 ευρω με τα μεταφορικα Ηταν πιο φτηνη η στολη πριν 2 χρονια η δεν σε επιασε τελωνειο ?

Τελωνείο δεν πλήρωσα, η στολή μου ήρθε με τα ΕΛΤΑ και απλά ειδοποιήθηκα να την παραλάβω. Μάλλον ήμουν κ*λόφαρδος, τι να πω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Στολή UltraBreeze μια mini παρουσίαση.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Στολη Eco-Keeper Vented Bee Suit
» Μελισσοκομική στολή (Ultrabreeze κλπ)
» Στολη αεριζομενη
» η σωστή στολή
» Στολη Μελισσοκομου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Τα μελισσοκομικά :: Τα εργαλεία της δουλειάς-
Μετάβαση σε: