Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Χαιρετω τους παντες

Πήγαινε κάτω 
+5
jimys
Αποστολος Β.
ayla
captain
myrtos
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
myrtos
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 224

Χαιρετω τους παντες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Χαιρετω τους παντες   Χαιρετω τους παντες Icon_minitimeΔευ Μάης 23, 2011 11:47 pm

Γεια χαρα σε ολο το forum. Συγχαρητηρια κατ' αρχην γεια την ολη προσπαθεια γιατι ειναι πολυ χρησιμο να ανταλλασουμε αποψεις και τεχνικες. Με λενε Βαγγελη και μενω στο μεγαλυτερο τρελοκομειο της Ελλαδας οπως λενε την Κεφαλονια ,στην περιοχη της παραλιας του Μυρτου. Μετα απο πολυ καιρο μελετης βιβλιων, internet και επισκεψεων σε φιλικο μελισσοκομειο εχω τη χαρα κι εγω απο σημερα να φιλοξενω τις 5 πρωτες μου παραφυαδες ωστε να μπω κι εγω σιγα σιγα στο κλιμα με την ελπιδα οτι θα ασχοληθω επαγγελματικα στο μελλον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
captain
Συντονιστική ομάδα
Συντονιστική ομάδα
captain


Αριθμός μηνυμάτων : 1305

Χαιρετω τους παντες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαιρετω τους παντες   Χαιρετω τους παντες Icon_minitimeΤρι Μάης 24, 2011 12:23 am

παρε το παπορο απο την πεσαδα και ελα ζακυνθο
oraia

καλως ηρθες συνονοματε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
myrtos
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 224

Χαιρετω τους παντες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαιρετω τους παντες   Χαιρετω τους παντες Icon_minitimeΤρι Μάης 24, 2011 12:39 am

Για την ωρα το βλεπω δυσκολο. Παντως καποια στιγμη θα καταφερω να κανω ενα tour πιστευω και να τα πουμε κι απο κοντα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ayla
Honorary member
Honorary member
ayla


Αριθμός μηνυμάτων : 648

Χαιρετω τους παντες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαιρετω τους παντες   Χαιρετω τους παντες Icon_minitimeΤρι Μάης 24, 2011 8:58 am

Εμείς να δούμε πότε θα πάρουμε κανένα παπόρο να δούμε κανένα νησί! bounce

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Βαγγέλη, και καλώς ήρθες και στην "μοναρχία των μελισσών"!!! cheers

Εύχομαι τα μελισσάκια σου να έχουν καλή πρόοδο, κι εσύ καλά και πολλά μέλια!!!

Στείλε καμιά φωτό με θάλασσα να δει το ματάκι μας, εμάς των στεριανών, λίγο γαλάζιο! (για φέτος με βλέπω να ... βλέπω για γαλάζιο χρώμα, μόνο ουρανό .. και μερικά κενταύρια)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αποστολος Β.
Μέλος
Μέλος
Αποστολος Β.


Αριθμός μηνυμάτων : 296

Χαιρετω τους παντες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαιρετω τους παντες   Χαιρετω τους παντες Icon_minitimeΤρι Μάης 24, 2011 2:47 pm

Βαγγελη γεια σου και απο μενα. Καλη αρχη και καλη συνεχεια με τα μελισσακια σου. μυρτος ειπες ε !!!! Αν εχεις καμια απορια βαλε καμια φωνη, ολο και καποιος θα ερθει, το καλοκαιρι ειδικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimys
Μέλος
Μέλος
jimys


Αριθμός μηνυμάτων : 88

Χαιρετω τους παντες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαιρετω τους παντες   Χαιρετω τους παντες Icon_minitimeΤρι Μάης 24, 2011 6:58 pm

καλως ηρθες στην παρεα μας cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
myrtos
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 224

Χαιρετω τους παντες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαιρετω τους παντες   Χαιρετω τους παντες Icon_minitimeΤρι Μάης 24, 2011 11:19 pm

Ευχαριστω για τις ευχες σας. Χαιρομαι γιατι βλεπω μια τοσο ζωντανη παρεα τοσο καιρο που ανταποκρινεται σε οτι ερωτηθει. Οποιος θελει να ερθει προς τα δω ας επικοινωνησει και κατι θα κανονισουμε. Φωτο θα κοιταξω να ανεβασω μηπως σας δελεασω. δεν ειναι και πολυ ωραια εδω(η θαλασσα βαθια, ο αερας εχει πολυ οξυγονο κτλ) oraia oraia oraia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ayla
Honorary member
Honorary member
ayla


Αριθμός μηνυμάτων : 648

Χαιρετω τους παντες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαιρετω τους παντες   Χαιρετω τους παντες Icon_minitimeΤετ Μάης 25, 2011 9:14 am

myrtos έγραψε:
...δεν ειναι και πολυ ωραια εδω(η θαλασσα βαθια, ο αερας εχει πολυ οξυγονο κτλ) ...

sevasmos

πω πω!!! δραματική η κατάσταση!!!
...μα μην επιμένεις άνθρωπέ μου!!! δεν θέλω να έρθω! ba pote ... βρε πείσμα ο άνθρωπος!



fatsoulas fatsoulas fatsoulas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

Χαιρετω τους παντες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαιρετω τους παντες   Χαιρετω τους παντες Icon_minitimeΤετ Μάης 25, 2011 11:41 pm

Kαλως ηρθες Βαγγελη στην παρεα ,καλοριζικα τα κοριτσια.

Εχεις δικιο ,οι συνθηκες εκει ειναι δραματικες. Η θαλασσα πολυ καθαρη, τα νερα πολυ γαλαζοπρασινα, τα τοπια αηδιαστικα πανεμορφα.
Κι αυτος ο Μυρτος πια ba pote που τον εχουν και σε ολα τα διαφημιστικα εντυπα για το νησι................μμμμμμμμμμμ σιγα ,
http://www.kefaloniainfo.com/kefaloniaisland/kefaloniabeaches/myrtos/index.html εχει αποτομα νερα.



kala poli gelio kala poli gelio

Παιδια τι λετε? παμε να βοηθησουμε τον Βαγγελη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
myrtos
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 224

Χαιρετω τους παντες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαιρετω τους παντες   Χαιρετω τους παντες Icon_minitimeΠεμ Μάης 26, 2011 12:10 am

Ζω ενα δραμα. παρατησα τον παραδεισο της Αττικης ζουγκλας (Κορυδαλλο) για να ερθω σ' αυτο το χαλι. το εχω σκυλομετανιωσει oraia oraia oraia
Δεν εχεις καποιον απεναντι σου να ασχοληθεις ρε παιδι μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

Χαιρετω τους παντες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαιρετω τους παντες   Χαιρετω τους παντες Icon_minitimeΠεμ Μάης 26, 2011 7:56 am

ΟΧΙ , ΟΧΙ δεν επρεπε να πεις σε μενα οτι εφυγες απο την Αθηνα για να πας Κεφαλονια. klama
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dim
Μέλος
Μέλος
dim


Αριθμός μηνυμάτων : 181

Χαιρετω τους παντες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαιρετω τους παντες   Χαιρετω τους παντες Icon_minitimeΠαρ Ιουν 10, 2011 4:17 pm

Άργησα αλλά δεν μπορώ να αντισταθώ στον πειρασμό να απαντήσω ότι όχι μόνο το ξέρω αυτό το μέρος αλλά όντως είναι ένα χάλι. sevasmos
Γεια σου Βαγγέλη και καλορίζικες οι κοπελίτσες σου.. Τα λέμε εμείς... sostos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
8ymarisios
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 26

Χαιρετω τους παντες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καλως τον!!!   Χαιρετω τους παντες Icon_minitimeΠαρ Ιουν 10, 2011 5:20 pm

Καλωσηρθες! ευχομαι ταχεια αναπτυξη κ καλα μελια!!!
ειμαι κ γω ''εν μερει'' κεφαλλονιτης κ κοντοχωριανος κιολας.... ολη η τρελα εδω μαζευτηκε lol!
Στειλε πμ να τα πουμε!
Μας κοβω καλοκαιρακι να σου κανω παρεα στις επιθεωρησεις... χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lingistis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
lingistis


Αριθμός μηνυμάτων : 957

Χαιρετω τους παντες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαιρετω τους παντες   Χαιρετω τους παντες Icon_minitimeΤρι Ιουν 14, 2011 9:56 pm

Καλώς ήρθες στην παρέα του Melissologia sostos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Χαιρετω τους παντες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Χαιρετω ολους τους Μελισσοκομους
» χαιρετώ όλους τους θαυμαστές αυτού του γοητευτικού εντόμου!!
» Χαιρετώ σας!
» Χαιρετώ την παρέα!
» Σας χαιρετω

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Καλώς ήρθατε :: Καλωσορίσατε !-
Μετάβαση σε: