Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Γεια σας και απο εμενα!!!

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
red8canarie
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
red8canarie


Αριθμός μηνυμάτων : 29

Γεια σας και απο εμενα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γεια σας και απο εμενα!!!   Γεια σας και απο εμενα!!! Icon_minitimeΠαρ Απρ 09, 2010 10:19 pm

Γεια σας παιδια και απο εμενα.
Σας γραφω απο την Λαρνακα αλλα ομως δεν ειμαι απο την Κυπρο ειμαι απο Θεσσαλονικη.Εχω ακουσει αρκετα σχετικα με την μελισσοκομια αλλα δεν ειχα καποιον να μου δωσει ενα ερεθισμα για να ασχοληθω.Ελπιζω με το καλο οταν θα γυρισω στην Ελλαδα να βρω καποιον και να μου δωσει την ευκαιρια να μαθω κοντα του , για το πως θα κανω την πρωτη μου κυψελη. Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

Γεια σας και απο εμενα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας και απο εμενα!!!   Γεια σας και απο εμενα!!! Icon_minitimeΠαρ Απρ 09, 2010 11:12 pm

Καλως μας ορισες cheers
Θα σου πουμε οτι ξερουμε για τα μελισσακια ,αλλα με μια συμφωνια .
Θα μας πεις οτι ξερεις για τα καναρινια
:lol: (πλακα κανω)
Εκτος απο μελισσοφιλοι ειμαστε και αρκετοι καναρινοφιλοι , ψαροφιλοι και παει λεγοντας.

(Αν ολα πανε καλα σε λιγες μερες θα εχω τα πρωτα μικρα μου καναρινακια παρεα με τα 4 μεγαλα)

Ελπιζω να περασεις καλα στην παρεα μας και με το καλο να αποκτησεις και τα μελισσακια σου Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ayla
Honorary member
Honorary member
ayla


Αριθμός μηνυμάτων : 648

Γεια σας και απο εμενα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας και απο εμενα!!!   Γεια σας και απο εμενα!!! Icon_minitimeΣαβ Απρ 10, 2010 10:18 am

Καλώς μας ήρθες!!! Smile
Με το καλό να επιστρέψεις και θα έχεις όσες πληροφορίες χρειάζεσαι!!! Φυσικά θα τις "πληρώσεις" με πληροφορίες για τα καναρίνια όπως είπε και η MILIBEE lol!

Κι εγώ φέτος ξαφνικά απόκτησα 3 καναρίνια!

Καλωσόρισες στο φόρουμ και με το καλό και στην μοναρχία των μελισσών!!!

(μέλισσες, καναρίνια, ψάρια, σκυλιά, γάτες ... καλέ είμαστε πολύτεκνοι!!!!! lol! )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maikpigasos
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
Maikpigasos


Αριθμός μηνυμάτων : 773

Γεια σας και απο εμενα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας και απο εμενα!!!   Γεια σας και απο εμενα!!! Icon_minitimeΣαβ Απρ 10, 2010 11:57 pm

Καλώς μας ήρθες φίλε red8canarie.. εύχομαι με το καλό να αποκτήσεις και να τις εκατοστίσεις... bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
red8canarie
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
red8canarie


Αριθμός μηνυμάτων : 29

Γεια σας και απο εμενα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ανταλλαγη ????????????   Γεια σας και απο εμενα!!! Icon_minitimeΚυρ Απρ 11, 2010 12:21 am

Ευχαριστω για το καλως ορισες !!!!!
Για μελισσια δεν ξερω εαν θα μπορεσω φετος να κανω την αρχη μιας και ακομα δεν ξερω πως θα ειναι τα πραγματα οταν θα γυρισω στην Ελλαδα.
Παντως απο καναρινια τα καταφερνω οποτε μαλον θα κανουμε αναλλαγες.Μελλισα και καναρινι ετσι οπως παει Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lingistis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
lingistis


Αριθμός μηνυμάτων : 957

Γεια σας και απο εμενα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας και απο εμενα!!!   Γεια σας και απο εμενα!!! Icon_minitimeΠεμ Απρ 22, 2010 10:13 am

Καλώς ήρθες red8canarie στην παρέα του Melissologia Very Happy

Είσαι νομίζω ο πρώτος στην παρέα που μας γράφει από Κύπρο cheers cheers cheers

Τι κανάρια έχεις???? lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
red8canarie
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
red8canarie


Αριθμός μηνυμάτων : 29

Γεια σας και απο εμενα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Το πρωτο καναρινι του 2010   Γεια σας και απο εμενα!!! Icon_minitimeΠαρ Απρ 23, 2010 8:14 am

Εαν και δεν εχω τον καταλληλο χωρο οπως θα ηθελα καταφερα να παρω δυο ζευγη κοκκινα καναρινια μιας και αυτα ειναι η αδυναμια μου!!!
http://sepseevrou.gr/forum/viewtopic.php?t=371
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

Γεια σας και απο εμενα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας και απο εμενα!!!   Γεια σας και απο εμενα!!! Icon_minitimeΠαρ Απρ 23, 2010 9:56 am

Εχω ενα κατακοκκινο και πραγματικα μολις το πρωτοειδα τρελαθηκα.
Ασε δε που οποιος το δει δεν πιστευει οτι υπαρχει κατι τετοιο Very Happy
Επομενος στοχος ενα μοζαίκ



( Very Happy Μηπως να ανοιξουμε ξεχωριστο θεμα?)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γεια σας και απο εμενα!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Γεια σας και από εμένα.
» Γεια και απο εμένα
» Γεια σας και απο εμενα
» Γεια σας και απο εμενα ...
» γεια σας και απο εμενα...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Καλώς ήρθατε :: Καλωσορίσατε !-
Μετάβαση σε: