Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας

Πήγαινε κάτω 
+8
andreasmark
thanasis1949
myrtos
Γιώργος-Κόρινθος
Μίμης
mpampis13
MILIBEE
newbee
12 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
newbee
Μέλος
Μέλος
newbee


Αριθμός μηνυμάτων : 280

5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΚυρ Σεπ 22, 2013 12:31 am

5Ο  ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΕΛΙΟΥ & ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΜΕΛΙΣΣΑΣ
6, 7 & 8 Δεκεμβρίου 2013
Στάδιο Ειρήνης & Φιλίας


http://www.edpa.gr/el/act/view/archive/archiveEK/pubId/2013092123141668607





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΤρι Σεπ 24, 2013 9:04 pm

Επιτελους και παλι στο ΣΕΦ. Θα κατεβει - ανεβει κανεις?flower 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpampis13
BeeForce
BeeForce
mpampis13


Αριθμός μηνυμάτων : 1393

5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΤρι Σεπ 24, 2013 9:05 pm

εγω ΣΙΓΟΥΡΑ θα ειμαι εκει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
newbee
Μέλος
Μέλος
newbee


Αριθμός μηνυμάτων : 280

5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΤετ Σεπ 25, 2013 12:23 am

Και εγώ το έχω βάλει στο πρόγραμμα να πάμε μαζί με συνάδελφο, εκτός απροόπτου θα είμαι εκεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΤετ Σεπ 25, 2013 10:53 am

Να λετε και ποια μερα θα ειστε και οταν πλησιαζει η ημερομηνια να ανταλλαξουμε και τηλεφωνα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
newbee
Μέλος
Μέλος
newbee


Αριθμός μηνυμάτων : 280

5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΤετ Σεπ 25, 2013 12:26 pm

MILIBEE έγραψε:
Να λετε και ποια μερα θα ειστε και οταν πλησιαζει η ημερομηνια να ανταλλαξουμε και τηλεφωνα.

Είναι μια καλή ευκαιρία να γίνει και μια συνάντηση των μελών του φόρουμ και όχι μόνο, όταν πλησιάζουν οι μέρες να το οργανώσουμε μέσα απο εδώ.

Όσα μέλη σκοπεύουν να πάνε ας γράψουν να δούμε πόσοι είμαστε.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μίμης
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 113

5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΤετ Σεπ 25, 2013 1:20 pm

newbee έγραψε:
MILIBEE έγραψε:
Να λετε και ποια μερα θα ειστε και οταν πλησιαζει η ημερομηνια να ανταλλαξουμε και τηλεφωνα.
Είναι μια καλή ευκαιρία να γίνει και μια συνάντηση των μελών του φόρουμ και όχι μόνο, όταν πλησιάζουν οι μέρες να το οργανώσουμε μέσα απο εδώ.

Όσα μέλη σκοπεύουν να πάνε ας γράψουν να δούμε πόσοι είμαστε.

Συμφωνώ, να δούμε πρώτα το πρόγραμμα του φεστιβάλ για να δούμε πότε θα πάμε για δοκιμή μελιών, πότε για να παρακολουθήσουμε καμία παρουσίαση και πότε για τα ούζα μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιώργος-Κόρινθος
Μέλος
Μέλος
Γιώργος-Κόρινθος


Αριθμός μηνυμάτων : 107

5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΤετ Σεπ 25, 2013 9:38 pm

MILIBEE έγραψε:
Επιτελους και παλι στο ΣΕΦ.  Θα κατεβει - ανεβει κανεις?flower 
Κράτα μικρό καλάθι.Και πέρσυ για ΣΕΦ λέγανε και κατέληξε στο Περιστέρι,αν δεν κάνω λάθος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpampis13
BeeForce
BeeForce
mpampis13


Αριθμός μηνυμάτων : 1393

5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΠεμ Σεπ 26, 2013 12:00 am

και εγω νομιζω οτι εινα ευκαιρια..ειδικα οσοι ειναι αθηνα ευκολο ειναι να ερθουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
myrtos
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 224

5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΤετ Δεκ 04, 2013 11:22 pm

Τελικα στο θεμα της συναντησης δεν προχωρησε η κουβεντα. κανα νεο απο μερες επισκεψης? Εγω 99% Σαββατο κατα το μεσημερακι μιας και μετα εχω και μια επισκεψη στο απεναντι σταδιοpareitsa pareitsa pareitsa pareitsa 

Υ.Γ Ευτυχως φετος μετα τα περσινα ευτραπελα που ειδα και διαβασα σε διαφορα μπλογκς (ευτυχως και δεν εκανα κανα ταξιδι να την πατησω) η εκθεση παραμενει στο Σ.ε.φ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanasis1949
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 22

5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 5ο Φεστιβαλελληνικου Μελιου και προιοντων ΜΕΛΙΣΣΑς   5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΠεμ Δεκ 05, 2013 3:34 pm

king Οι επισκευθεντες το ΣΕΦ μην ξεχασετε εμας τους μακρυνους και δεν μας ενημερωσετε.Περιμενουμε νεα σας.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
newbee
Μέλος
Μέλος
newbee


Αριθμός μηνυμάτων : 280

5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΠαρ Δεκ 06, 2013 9:02 am

Σάββατο πρωί θα είμαι εκεί με δύο ακόμα συναδέλφους, ότι νέο δούμε θα ενημερώσουμε.

myrtos σου στέλνω με pm το τηλέφωνο μήπως βρεθούμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasmark
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
andreasmark


Αριθμός μηνυμάτων : 32

5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΠαρ Δεκ 06, 2013 6:26 pm

καλησπέρα .θα πάω και εγώ, σκέφτομαι για Σάββατο...όμως, αν είναι να γίνει συνάντηση μελών του forum oraia  , τότε είμαι μέσα έστω κι αν είναι για Κυριακή... φιλάκια, αναμένω εξελίξεις ....bounce bounce bounce 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lingistis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
lingistis


Αριθμός μηνυμάτων : 957

5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΠαρ Δεκ 06, 2013 6:33 pm

Παιδιά καντε μια μίνι συνάντηση, ευκαιρία είναι!!!

Δυστηχώς εμείς από μακρυά θα είμαστε μαζι σας lol! 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris981
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
thodoris981


Αριθμός μηνυμάτων : 651

5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΠαρ Δεκ 06, 2013 9:32 pm

Αν υπάρχει διάθεση κι εγώ θα περάσω.. μάλλον Κυριακή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
530
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 49

5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΣαβ Δεκ 07, 2013 7:03 pm

λεω να ερθω απο πατρα. αξιζει?ρωταω γιατι ειναι και τα εξοδα!
αν μπορεις πες μας αν ειχε πολλα περιπτερα και τι ειχαν τα περισσοτερα. γιατι καποιος μου ειπε οτι θα ειναι μονο μελαδες.bounce 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rataplan
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 6

5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΣαβ Δεκ 07, 2013 10:52 pm

Καλησπέρα,
πήγα σήμερα το βράδυ, είχε κόσμο αρκετό, μέλια, ρακόμελα, κηραλοιφές και λοιπά προϊόντα μελισσοκομικά, αλλά και διάφορα άλλα όπως κατσαρόλες, τυριά χαλβάδες (ευτυχώς αυτά ήταν 4-5 περίπτερα αν θυμάμαι καλά).
Από εταιρείες :
Anel, technosetbee, Ευαγγελόπουλος, Πατήρ Καρακούσης (ΑΡΙΣΤΕΑΣ) 2 - 3 εταιρείες με κυψέλες (ας με συγχωρέσουν που δεν θυμάμαι ονόματα), κανά 2 με είδη αποθήκευσης μελιού, βιβλία μελισσοκομικά και πιθανόν να ξεχνάω και κάποια άλλη.
Αυτά από όσο θυμάμαι.
Πρώτη φορά που πήγα είχε εταιρείες μαζεμένες αλλά και πολλά περίπτερα που πουλούσαν μέλι και λοιπά προϊόντα (το οποίο ίσως με χάλασε λίγο ίσως γιατί περίμενα περισσότερες εταιρείες με προϊόντα μελισσοκομίας-δεν γνωρίζω πόσες υπάρχουν που θα μπορούσαν να έχουν μια παρουσία αλλά στην τελική ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΕΛΙΟΥ & ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΜΕΛΙΣΣΑΣ είναι).
Αυτά τα λίγα από μένα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» 6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας
» 4ο φεστιβαλ μελιου
» 10ο Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού 7-8-9/12/2018
» ΓΙΟΡΤΗ ΜΕΛΙΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΜΕΛΙΣΣΑΣ Σεπτέμβρης 2012 θεσσαλονίκη
» 5ο Φεστιβάλ Ελαιολάδου και Ελιάς

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Διάφορα :: ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ - Σεμινάρια Μελισσοκομίας - Οι φορείς και τα νέα τους-
Μετάβαση σε: