Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Βιβλιογραφία ασθένειες

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jimmys
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 106

Βιβλιογραφία ασθένειες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βιβλιογραφία ασθένειες   Βιβλιογραφία ασθένειες Icon_minitimeΤετ Φεβ 06, 2013 7:30 pm

Μια μικρή βοήθεια. Επειδή θέλω να ασχοληθώ με οξαλικο οξύ και κρυσταλλική θυμόλη για καταπολέμηση βαρρόας καθώς και νοζεμίασης (με το δεύτερο) θα ήθελα κάποις να μου προτείνει κάποια βιβλιογραφία. Βρίσκω στο διαδίκτυο αναλογίες και τα λοιπά αλλά εγώ θέλω μέσα από βιβλιογραφία που κάποιος να δίνει πληροφορίες και λεπτομέρεις. Εάν δεν γίνεται λόγω διαφήμησης να δοθούν πληροφορίες γαι συγγραφείς τότε αν θέλει κάποις ας στείλει στο email. Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koske
BeeForce
BeeForce
koske


Αριθμός μηνυμάτων : 308

Βιβλιογραφία ασθένειες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βιβλιογραφία ασθένειες   Βιβλιογραφία ασθένειες Icon_minitimeΤετ Φεβ 06, 2013 8:16 pm

Για οτι απορια εχεις αλλα και για τροπο χρησης δοσολογια κτλ παρε τηλεφωνο στο ΑΠΘ η μπες στο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] και διαβασε στις δημοσιευσεις μπορει να βρεις αυτο που χρειαζεσε. idea
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Βιβλιογραφία ασθένειες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» βιβλιογραφια
» θυμολη στο σιροπι
» Οξέα και ασθένειες
» Μελισσοθεραπεία και συνχρονες ασθενειες
» Μελισοτροφες... μεταφερουν ασθενειες;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Μελισσοκομική τεχνική :: Ασθένειες, εχθροί και άλλα κακά-
Μετάβαση σε: