Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ.

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
melinioxori
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 102

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ.   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ. Icon_minitimeΔευ Ιαν 11, 2010 11:47 pm

λαμβανω e mail οτι εχω ενα π.μ. και κλικαρω στον συνδεσμο αλλα π.μ. πουθενα τι συμβαινει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Melissologia
Διαχείριση
Melissologia


Αριθμός μηνυμάτων : 682

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ.   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ. Icon_minitimeΤρι Ιαν 12, 2010 12:02 am

Τα π.μ. είναι προσωπικά και τα βλέπουν μόνο τα μέλοι που τα ανταλάσουν... οπότε δεν μπορώ να δω αν υπάρχει κάτι στο σύστημα.

Αντώνη προσπάθησε να ανοίξεις τα π.μ. σου από το σχετικό κουμπί στην πάνω σειρά αφού έχεις κάνει σύνδεση στο φόρουμ και όχι με το link που σου βγάζει το email σου να δούμε τι θα γίνει.... περιμένω afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ.   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ. Icon_minitimeΤρι Ιαν 12, 2010 12:06 am

Αντωνιο εχω την εντυπωση οτι απλα σε ενημερωνει για το μηνυμα και πας στα πμ και οχι μεσω συνδεσμου.Τουλαχιστο αυτο συμβαινει σε μενα
Τωρα παλι........................δεν ειμαι διανοια στα των υπολογιστων αλλα ακομη study
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
melinioxori
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 102

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ.   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ. Icon_minitimeΤρι Ιαν 12, 2010 12:28 am

Το εκανα και με τους δυο τροπους αλλα τιποτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
japetus
Συντονιστική ομάδα
Συντονιστική ομάδα
japetus


Αριθμός μηνυμάτων : 168

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ.   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ. Icon_minitimeΤρι Ιαν 12, 2010 12:32 am

Μήπως έχεις διαβάσει ήδη το πμ σου και μετά σου ήρθε το εμαιλ ειδοποίησης; Καμμια φορα τα εμαιλς ειδοποίησης αργούν να φύγουν απο το σύστημα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
melinioxori
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 102

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ.   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ. Icon_minitimeΤρι Ιαν 12, 2010 12:43 am

ισως να εγινε και ετσι τωρα παντως δουλευει κανονικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΩΣΤΗΣ
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 48

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: μηνύματα   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ. Icon_minitimeΣαβ Ιαν 16, 2010 1:02 pm

Το ίδιο πρόβλημα και εγώ, εδώ και τέσσερες μέρες λαμβάνω στο email ειδοποίηση για μήνυμα αλλά όταν πάω στα μηνύματα του φόρουμ γράφει κανένα μήνυμα. Κάποια δε μου έρχονται με καθυστέρηση μία και δύο ημέρες. Τι γίνετε; Κάνω κάτι λάθος;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Melissologia
Διαχείριση
Melissologia


Αριθμός μηνυμάτων : 682

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ.   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ. Icon_minitimeΣαβ Ιαν 16, 2010 11:54 pm

Melissologia έγραψε:
Τα π.μ. είναι προσωπικά και τα βλέπουν μόνο τα μέλοι που τα ανταλάσουν... οπότε δεν μπορώ να δω αν υπάρχει κάτι στο σύστημα..... προσπάθησε να ανοίξεις τα π.μ. σου από το σχετικό κουμπί στην πάνω σειρά αφού έχεις κάνει σύνδεση στο φόρουμ και όχι με το link που σου βγάζει το email σου ...

Μάλλον η σύνδεση είναι... δεν νομίζω να κάνεις κάτι λάθος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Π.Μ.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Προβλημα!
» Πρόβλημα!!
» προβλημα
» πρόβλημα..!
» προβλημα βοηθεια

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Διάφορα :: Melissologia - Hellenic Bee Forum-
Μετάβαση σε: