Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 νεα μελισια

Πήγαινε κάτω 
+11
thomas_k
Αρης
gemininea
neleot
drakos
granazis
Αγγελής60
spithoyras
beteranos
NINAS
panagiotakis
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gemininea
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 135

νεα μελισια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα μελισια   νεα μελισια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 02, 2013 8:56 pm

NINAS έγραψε:
ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ τα νοικοκυρεμένα πράγματα βρε granazis. Τι επιμένεις εσύ τώρα;;;
Θέλουμε τεζα τα παράθυρα, και όπου φυσάει ο άνεμος.
Μόνο κριτική στους Κινέζους, τους Βούλγαρους και όλους τους άλλους ξέρουμε να κάνουμε.
Και ακόμα να μας αρέσουν οι δήθεν μελισσοκόμοι που χωρίς ούτε ένα μελίσσι, εισάγουν μέλι και το πουλάνε για δική τους παραγωγή / ελληνικό.

Και μην πείτε άλλη συζήτηση αυτή.
Όλα το ίδιο χρώμα και την ίδια γεύση έχουν. Του "φλού και ότι κάτσει".
Ότι είναι τυπικό και σωστό, αντί να το ακούσουμε και να το υποστηρίξουμε και να το πάμε παραπέρα, προστατεύοντας την παραγωγή μας, το κεφάλαιό μας, το ειρωνευόμαστε, το αμφισβητούμε, το κλωτσάμε.

Καλή μας τύχη λοιπόν με τέτοια μυαλά.


α)Αν σου αρέσουν τα "φλου και ότι κάτσει" κοπελιά, αυτό είναι πρόβλημά σου , Εγώ μίλησα για μεθόδους που να δώσουν αξία σε αυτό το χαρτί που όσο είναι "στον αέρα" είναι απλά ένα ανούσιο παλιόχαρτο.

β)Κανείς δεν ειρωνεύτηκε , απλά όλοι λέμε την άποψη μας αλλά μάλλον σε πειράζει αυτό και δεν καταλαβαίνω το γιατί....

γ)κανείς δεν είπε τίποτα για τα μυαλά σου ,καλά θα κάνεις λοιπόν να μην ασχολείσαι με τα μυαλά των άλλων.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
granazis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 619

νεα μελισια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα μελισια   νεα μελισια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 02, 2013 10:23 pm

KENTRI έγραψε:
Οπως και εσυ δεν απαντησες στο εαν εκανες θεραπεια για βαρροα, που υποθετω θα εκανες, γιατι δεν αναγραφεται στο χαρτι αυτο ? Αρα δεν ειναι αντικειμενικο με τοσα κενα πεδια, και χωρις την σφραγιδα καποιου κτηνιατρου.

Το οτι ειναι βιβλιο και μπορει να εχει και ...ΜΕΣΑ....ΣΕΛΙΔΕΣ..!!! ΔΕΝ.. σου περασε απο το μυαλο....????

he he he he he he he he he he he he he he he htipieme htipieme htipieme Efharisto
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αγγελής60
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
Αγγελής60


Αριθμός μηνυμάτων : 574

νεα μελισια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα μελισια   νεα μελισια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 03, 2013 8:32 am

Παιδιά Καλημέρα. Εγώ συμφωνώ με τον φίλο granazis ότι υπάρχουν και άλλες σελίδες στο βιβλίο αυτό και δεν αμφισβητώ τον επαγγελματισμό του αλλά και τις πολύ χρήσιμες πληροφορίες που μας έχει δώσει κατά καιρούς όπως για αυτό το χρήσιμο βιβλιάριο υγείας που εγώ προσωπικά αγνοούσα. Φυσικά και οι υπόλοιποι έχουν χρήσιμες επισημάνσεις που όμως κατά την γνώμη μου θα έπρεπε να τεθούν υπό την κρίση ενός κρατικού οργάνου για καλύτερη εξυπηρέτηση και αξιοπιστία του κλάδου της Μελισσοκομίας και όχι να γίνει πεδίο αντιπαραθέσεως μεταξύ μελισσοκόμων στην ομάδα που κατά την γνώμη μου στόχος τους είναι το καλό της Μελισσοκομίας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panagiotakis
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 125

νεα μελισια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα μελισια   νεα μελισια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 24, 2013 4:55 pm

Ευχαρηστω για τησ απαντησησας που με του καθε απορια του καθε μιανου λυθηκαν και αλλεσ. το μελλισοκομικο βιβλιαριο που λεμε που βοηθα σε τι χρειαζεται παραδειγμα να ειναι νομιμο το να πουλασ μελλι??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
νεα μελισια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» barcode στα μελίσια
» πρωτα μελισια απο γειτονα
» Ποσα μελισια χρειαζετε να εχω για να κανω ασφαλεια ΟΓΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Τα μελισσοκομικά :: Τι νέα από τα μελίσσια σας;-
Μετάβαση σε: