Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 αναζητειται ζαχαρη

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jimys
Μέλος
Μέλος
jimys


Αριθμός μηνυμάτων : 88

αναζητειται ζαχαρη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: αναζητειται ζαχαρη   αναζητειται ζαχαρη Icon_minitimeΔευ Μάης 16, 2011 6:13 pm

σε ολα τα μεγαλα σουπερ μαρκετ εδω στην πολη μου εχει εξαφανιστει η ζαχαρη ουτε κιλο για δειγμα δεν υπαρχει. mam
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

αναζητειται ζαχαρη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητειται ζαχαρη   αναζητειται ζαχαρη Icon_minitimeΤρι Μάης 17, 2011 8:59 am

Τοιχοκολλησε φωτογραφια της και δωσε και αμοιβη petheno


(πριν 3 βδομαδες καταφερε η παρεα των 4αρων να προμηθευτει 400 κιλα ζαχαρη που μοιραστηκαμε . Τα 80 κιλα μου, αρχισαν να λιγοστευουν ομως , ειναι φαγανα τα κοριτσια μου)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νίκος Ερύμανθος
Μέλος
Μέλος
Νίκος Ερύμανθος


Αριθμός μηνυμάτων : 118

αναζητειται ζαχαρη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητειται ζαχαρη   αναζητειται ζαχαρη Icon_minitimeΤρι Μάης 17, 2011 6:48 pm

Μειώθηκε η εισαγωγή ζάχαρης απο ΕΕ πρός Ελλάδα διότι βρήκαν αγοραστές [άλλες χώρες]που την πληρώνουν περισσότερο.Οπότε τέρμα τα σακιά των 25 κιλών προς 18 ευρό. Σακουλάκια του κιλού πλέον με 1 ευρόπουλο! Που είναι οι παραγωγοί ελληνικής ζάχαρης? ποιοί ανθέλληνες πολιτικοί φρόντισαν να τους εξαφανίσουν? Γι'αυτό στο εξής να προσέχει και ο καθένας που ρίχνει το "βόλι" του για να μην γυρίζει πίσω του σαν μπούμερακ.Jimy αν θες ζάχαρη [μέχρι 100 κιλά] ΄πάμε την δευτέρα στο metro,κάτι θα βρούμε sostos άλλα 100 θα πάρω και εγώ και μετά τέρμα λέει το αφεντικό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimys
Μέλος
Μέλος
jimys


Αριθμός μηνυμάτων : 88

αναζητειται ζαχαρη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητειται ζαχαρη   αναζητειται ζαχαρη Icon_minitimeΠαρ Μάης 20, 2011 5:20 pm

σου εστειλα πμ lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
αναζητειται ζαχαρη
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ζάχαρη εξωτερικού ????
» Ζάχαρη Άχνη
» ζαχαροζυμαρο
» μελι απο ζαχαρη
» Ζαχαρη που να παρω;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Μελισσοκομική τεχνική :: Τροφοδοσία μελισσών-
Μετάβαση σε: