Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 γεια σε ολο το ''σμηνος''

Πήγαινε κάτω 
+3
Αποστολος Β.
captain
stefanos1978
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stefanos1978
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
stefanos1978


Αριθμός μηνυμάτων : 12

γεια σε ολο το ''σμηνος'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: γεια σε ολο το ''σμηνος''   γεια σε ολο το ''σμηνος'' Icon_minitimeΤετ Φεβ 16, 2011 8:14 pm

χαιρετω ολη την παρεα , ειμαι ο Στεφανος ,
εδω και μερικες ημερες παρακολουθω το υπεροχο forum σας αν και δεν ειμαι κατοχος καποιας κυψελης βρηκα πολυ ενδιαφερουσα την ολη συζητηση και μαλιστα σημερα μιλησα με καποιο φιλο μου μελισσοκομο και του ζητησα την ανοιξη να κανονισει να αγορασω 3-4
θα τα λεμε συχνα απο εδω και στο εξης μιας και η εμπειρια σας θα μου ειναι πολυτιμο εργαλειο ,

αν εχω μπει καλα στο νοημα να ευχηθω ΚΑΛΑ ΜΕΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ melissologia H.B.F.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
captain
Συντονιστική ομάδα
Συντονιστική ομάδα
captain


Αριθμός μηνυμάτων : 1305

γεια σε ολο το ''σμηνος'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γεια σε ολο το ''σμηνος''   γεια σε ολο το ''σμηνος'' Icon_minitimeΤετ Φεβ 16, 2011 8:34 pm

καλως ηρθες Στεφανε Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αποστολος Β.
Μέλος
Μέλος
Αποστολος Β.


Αριθμός μηνυμάτων : 296

γεια σε ολο το ''σμηνος'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γεια σε ολο το ''σμηνος''   γεια σε ολο το ''σμηνος'' Icon_minitimeΤετ Φεβ 16, 2011 9:11 pm

Στέφανε γεια σου. Τελικά είδες δεν κολλάς μονό με το μέλι, κολλάς και με τις μελισσες .'kala poli gelio'
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stefanos1978
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
stefanos1978


Αριθμός μηνυμάτων : 12

γεια σε ολο το ''σμηνος'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γεια σε ολο το ''σμηνος''   γεια σε ολο το ''σμηνος'' Icon_minitimeΤετ Φεβ 16, 2011 9:16 pm

μολις αγορασω τις κυψελες με τα κοριτσακια τοτε θα σας πω ......
αυτες τις μερες θα παω με τον φιλο μελισσοκομο επιθεωρηση στις δικες του ... ελπιζω να μην με κανουν τουμπανο ... και να τρεχω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

γεια σε ολο το ''σμηνος'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γεια σε ολο το ''σμηνος''   γεια σε ολο το ''σμηνος'' Icon_minitimeΤετ Φεβ 16, 2011 10:33 pm

Καλως ηρθες Στεφανε , καλη αρχη cheers
Με το καλο τα κοριτσια και μεχρι τοτε study , οσο για τα τσιμπηματα.....θα ερθει και ο καιρος που θα σ ευχαριστουν ενα δυο τσιμπηματακια Wink


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MILIBEE στις Τετ Φεβ 16, 2011 11:13 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maikpigasos
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
Maikpigasos


Αριθμός μηνυμάτων : 773

γεια σε ολο το ''σμηνος'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γεια σε ολο το ''σμηνος''   γεια σε ολο το ''σμηνος'' Icon_minitimeΤετ Φεβ 16, 2011 11:06 pm

Στέφανε καλώς ήρθες φίλεεεε
cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GREEN
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
GREEN


Αριθμός μηνυμάτων : 301

γεια σε ολο το ''σμηνος'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γεια σε ολο το ''σμηνος''   γεια σε ολο το ''σμηνος'' Icon_minitimeΠεμ Φεβ 17, 2011 12:05 am

Στεφανε καλως ηρθες!
Θα δεις και απο την πρωτη σου επαφη με τα μελισσακια οτι αν κολλησεις μαζι τους δυσκολα θα ξεκολλησεις!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ayla
Honorary member
Honorary member
ayla


Αριθμός μηνυμάτων : 648

γεια σε ολο το ''σμηνος'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γεια σε ολο το ''σμηνος''   γεια σε ολο το ''σμηνος'' Icon_minitimeΠεμ Φεβ 17, 2011 12:30 pm

Στέφανε καλώς ήρθες στο σμήνος μας! Very Happy

Με το καλό να μπεις και στην μοναρχία των μελισσών! ( πρόσεξα κι αυτή τη φορά δεν έγραψα νομαρχία χιχιχιχι)

Βλέπω ότι κόλλησες και τσιμπήθηκες γερά χωρίς να έχεις πάνω σου ούτε μέλι ούτε κεντρί! Εύχομαι να μην σου περάσει ποτέ! lol!

Καλή διαμονή στο φόρουμ και καλά να περνάμε!!!

Υ.Γ. Είσαι του τσίπουρου; εμείς το τσούζουμε όταν μπορούμε (εγώ ακόμα δεν μπόρεσα από κοντά ... μόνο από μακριά Rolling Eyes )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stefanos1978
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
stefanos1978


Αριθμός μηνυμάτων : 12

γεια σε ολο το ''σμηνος'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γεια σε ολο το ''σμηνος''   γεια σε ολο το ''σμηνος'' Icon_minitimeΠεμ Φεβ 17, 2011 1:24 pm

τσιπουρακι και καλος μεζες ........

σας ευχαριστω ολους παιδια για το καλοσορισμα .....
filakia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
γεια σε ολο το ''σμηνος''
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Γεια σας!!!
» Γεια σας
» Γειά σας
» Γεια σας
» Γεια σας!!!sos

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Καλώς ήρθατε :: Καλωσορίσατε !-
Μετάβαση σε: