Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Πως μπορω να ξεκινησω ενα μελλισι?

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Σωτηρης
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 12

Πως μπορω να ξεκινησω ενα μελλισι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πως μπορω να ξεκινησω ενα μελλισι?   Πως μπορω να ξεκινησω ενα μελλισι? Icon_minitimeΤρι Μάης 17, 2016 3:40 pm

Παιδια καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω πως μπορω να ξεκινησω ενα μελλισι απο την αρχη.Ποιο ειναι το καλυτερο μελλισι?Το ξυλινο κουτι η τα πλαστικα κ οσο αναφορα τις μελισσες τις προμηθευομαι απο καποιον μελισσοκομο?Ευχαριστω εκ των προτερων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vassilis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
vassilis


Αριθμός μηνυμάτων : 673

Πως μπορω να ξεκινησω ενα μελλισι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να ξεκινησω ενα μελλισι?   Πως μπορω να ξεκινησω ενα μελλισι? Icon_minitimeΤρι Μάης 17, 2016 5:50 pm

Το κάθε είδος έχει τους οπαδούς του. Εγώ π.χ. είμαι οπαδός του ξύλινου. Θεωρώ ότι έχει περισσότερες δυνατότητες συνδυασμών και μ' αρέσει να περιποιούμαι το ξύλο...
Ψάξε μελισσοκόμο που να είναι ΟΚ. Το καλλίτερο είναι να αποτανθείς σε κάποιο μέλος συλλόγου που κι εσύ θα ενταχθείς.
Το κουτί το αγοράζεις εσύ, ο μελισσοκόμος σου δίνει τα πλαίσια με τα μελισσάκια επάνω και τη βασίλισσα τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Σωτηρης
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 12

Πως μπορω να ξεκινησω ενα μελλισι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως μπορω να ξεκινησω ενα μελλισι?   Πως μπορω να ξεκινησω ενα μελλισι? Icon_minitimeΤρι Μάης 17, 2016 7:23 pm

Ααα πολυ ωραια σε ευχαριστω πολυ
sostos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πως μπορω να ξεκινησω ενα μελλισι?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Χάθηκε ενα μελλισι
» Πηγα σε αλλεργιολογο,πριν ξεκινησω
» Ποιά εποχή να ξεκινήσω με μελίσσια και με τι υλικό
» Θέλω να ξεκινήσω, να πάρω και παραγωγή... πως ομως;
» Πρόβλημα με την διαδικασία ενεργοποίησης σας ;;;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Τα μελισσοκομικά :: Οι αρχάριοι... τα νέα παιδιά-
Μετάβαση σε: