Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 καλησπέρα σε όλους/ες.

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
2nios
Μέλος
Μέλος
2nios


Αριθμός μηνυμάτων : 61

καλησπέρα σε όλους/ες.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καλησπέρα σε όλους/ες.    καλησπέρα σε όλους/ες.  Icon_minitimeΠεμ Νοε 27, 2014 3:38 pm

Το όνομα μου είναι Διονύσης.Είμαι καινούργιος μελισσοκόμος από Ημαθία και συγκεκριμένα από τον εξωτικό Γιδά (Αλεξάνδρεια) Wink . έχω 13 μελισσάκια προς το παρόν γιατί η άνοιξη θα δείξει. Εύχομαι σε όλους καλό και ήπιο χειμώνα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koske
BeeForce
BeeForce
koske


Αριθμός μηνυμάτων : 308

καλησπέρα σε όλους/ες.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπέρα σε όλους/ες.    καλησπέρα σε όλους/ες.  Icon_minitimeΠεμ Νοε 27, 2014 4:57 pm

Καλως τον nionio!(2*nio)!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris981
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
thodoris981


Αριθμός μηνυμάτων : 651

καλησπέρα σε όλους/ες.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπέρα σε όλους/ες.    καλησπέρα σε όλους/ες.  Icon_minitimeΠεμ Νοε 27, 2014 6:51 pm

kalos irthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
2nios
Μέλος
Μέλος
2nios


Αριθμός μηνυμάτων : 61

καλησπέρα σε όλους/ες.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπέρα σε όλους/ες.    καλησπέρα σε όλους/ες.  Icon_minitimeΠεμ Νοε 27, 2014 10:04 pm

Καλώς σας βρήκα.koske και thodoris981 ευχαριστώ για την υποδοχή. Efharisto
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris981
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
thodoris981


Αριθμός μηνυμάτων : 651

καλησπέρα σε όλους/ες.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπέρα σε όλους/ες.    καλησπέρα σε όλους/ες.  Icon_minitimeΠαρ Νοε 28, 2014 12:39 am

Καλως ηρθες φιλε μου μαρεσει που τα μετρας σωστα(ανοιξιατικα) καλα να ξεχειμωνιασουνε λοιπον!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpampis13
BeeForce
BeeForce
mpampis13


Αριθμός μηνυμάτων : 1393

καλησπέρα σε όλους/ες.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπέρα σε όλους/ες.    καλησπέρα σε όλους/ες.  Icon_minitimeΠαρ Νοε 28, 2014 1:28 am

γεια σου νιονιο καλως ηρθες στην παρεα μας και καλα διαβασματα!!!!! cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
2nios
Μέλος
Μέλος
2nios


Αριθμός μηνυμάτων : 61

καλησπέρα σε όλους/ες.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπέρα σε όλους/ες.    καλησπέρα σε όλους/ες.  Icon_minitimeΠαρ Νοε 28, 2014 11:30 am

mpampis13 έγραψε:
γεια σου νιονιο καλως ηρθες στην παρεα μας και καλα διαβασματα!!!!! cheers cheers cheers

καλώς σας βρήκα και χαίρομαι πολύ που βρίσκομαι ανάμεσα σε ανθρώπους που έχουν τη αγάπη για τα φτερωτά κορίτσια. Όσο για το διάβασμα '' το έχω '' δώσε μου βιβλία και εμπειρίες να διαβάζω όλοι μέρα. study study study
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
καλησπέρα σε όλους/ες.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά...
» Καλησπερα σε ολους!
» καλησπερα σε ολους
» καλησπερα σε ολους
» καλησπερα σε ολους

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Καλώς ήρθατε :: Καλωσορίσατε !-
Μετάβαση σε: