Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Η πρωτη μου γνωριμια με το θεμα! Κλοπή στην Λέσβο

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aristis
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
aristis


Αριθμός μηνυμάτων : 28

Η πρωτη μου γνωριμια με το θεμα! Κλοπή στην Λέσβο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η πρωτη μου γνωριμια με το θεμα! Κλοπή στην Λέσβο   Η πρωτη μου γνωριμια με το θεμα! Κλοπή στην Λέσβο Icon_minitimeΣαβ Φεβ 22, 2014 6:57 pm

αποφασισα να ξεκινησω να ασχολουμε με τα μελησσια εδω και μια βδομαδα ξεκινωντας απο ενα και μοναδικο που ειχε μεινει απο του πατερα μου..τριτη το επιθεωρησα και του εβαλα τροφη γιατι ειχε μονο 2 πλαισια πλυθησμο και σημερα που πηγα ελειπε...να φοψησουυυυυννν!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Melissologia
Διαχείριση
Melissologia


Αριθμός μηνυμάτων : 682

Η πρωτη μου γνωριμια με το θεμα! Κλοπή στην Λέσβο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πρωτη μου γνωριμια με το θεμα! Κλοπή στην Λέσβο   Η πρωτη μου γνωριμια με το θεμα! Κλοπή στην Λέσβο Icon_minitimeΣαβ Φεβ 22, 2014 11:58 pm

Αν κατάλαβα καλά σας κλέψανε στη Λέσβο το μελίσσι για το οποίο συζητούσαμε εδώ

https://melissologia.forumgreek.com/t3831-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristis
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
aristis


Αριθμός μηνυμάτων : 28

Η πρωτη μου γνωριμια με το θεμα! Κλοπή στην Λέσβο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πρωτη μου γνωριμια με το θεμα! Κλοπή στην Λέσβο   Η πρωτη μου γνωριμια με το θεμα! Κλοπή στην Λέσβο Icon_minitimeΚυρ Φεβ 23, 2014 8:50 am

Ναι καλα καταλαβατε, γιαυτο μιλαμε. δεν μπορω να σκεφτω τιποτα αλλο απο χθες.. θα θελα τη γνωμη σας για μια τελευταια πραξη απογνωσης που σκεφτηκα να κανω..επειδη εχω μια υποψια οτι ο κλεφτης μπορει να ειναι καποιος ασχετος, μηπως να πηγαινα να εβαζα μια αδεια κυψελη με παλια κερια? με το σκεπτικο οτι ισως το πηγε καπου κοντα αρα θα δω συλεκτριες να πανε να μπουν στην κυψελη? αρα θα αρχισω να ψαχνω εξωνυχιστικα την ολη περιοχη? να το κανω η ειναι βλακεια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Φίλος
Επισκέπτης




Η πρωτη μου γνωριμια με το θεμα! Κλοπή στην Λέσβο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πρωτη μου γνωριμια με το θεμα! Κλοπή στην Λέσβο   Η πρωτη μου γνωριμια με το θεμα! Κλοπή στην Λέσβο Icon_minitimeΚυρ Φεβ 23, 2014 10:11 am

Φίλε θα πάνε μέλισσες γενικά στην κυψέλη αν βάλεις και κεριά μέσα... μόνο μια άδεια κυψέλη και αν μπορέσεις να βγάλεις συμπέρασμα  confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpampis13
BeeForce
BeeForce
mpampis13


Αριθμός μηνυμάτων : 1393

Η πρωτη μου γνωριμια με το θεμα! Κλοπή στην Λέσβο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πρωτη μου γνωριμια με το θεμα! Κλοπή στην Λέσβο   Η πρωτη μου γνωριμια με το θεμα! Κλοπή στην Λέσβο Icon_minitimeΤρι Φεβ 25, 2014 1:15 pm

δυστυχως...δυστυχως τελικα πρεπει να μαθουμε να ζουμε με αυτο..οτι και να κανεις,gps,παγιδουλες κλπ κλπ αν θελουν θα στις παρουν....
θα μου πειτε...καλα και τι θα κανουμε με σταυρωμενα τα χερια θα μεινουμε....δστυχως για εμενα μονο αν τις εχεις σε κτημα περιγραγμενο και κατοικους τριγυρω και να υπαρχει και ρευμα ισως να μην σε κλεψουν...διαφορετικα υπολογιζουμε οτι καποια στιγμη κατι θα μας παρουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristis
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
aristis


Αριθμός μηνυμάτων : 28

Η πρωτη μου γνωριμια με το θεμα! Κλοπή στην Λέσβο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πρωτη μου γνωριμια με το θεμα! Κλοπή στην Λέσβο   Η πρωτη μου γνωριμια με το θεμα! Κλοπή στην Λέσβο Icon_minitimeΤρι Φεβ 25, 2014 6:35 pm

φιλε μπαμπη εγω αυτα τα περι κλοπων τα διαβαζα μονο εδω..και οταν εκανα μηνυση κατα αγνωστου μου ειπαν οτι πρωτη φορα ακουνε κατι τετοιο στην περιοχη! ειναι γνωστος μου οποιος το κανε 99,9%.. τα νησια δεν βολευουν τους κλεφτες γενικα..αλλα τωρα οσο παει ξεφευγει και εδω το πραμα..η αγροφυλακη ειναι ανυπαρκτη οι νομοι απο ελαστικοτατοι εως και υπερ των κλεφτων..η ζωοκλοπες και οι κλοπες εργαλειων ειναι εχουν γινει μαστιγα..ειναι σαν να σου λενε για να επιβιωσεις γινε κλεφτης η υπάλληλος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η πρωτη μου γνωριμια με το θεμα! Κλοπή στην Λέσβο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Γνωριμία
» γνωριμια με το forum
» Θέμα με τα κουμπιά...
» Θέμα που μας καίει...
» Πως φευγουν απο πανω σας;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Ειδικά θέματα :: Κάτω οι κλέφτες!!!-
Μετάβαση σε: