Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Καλημέρα από την ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kostasc
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 17

Καλημέρα από την ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΑΛΟΣΟΡΙΣΜΑ   Καλημέρα από την ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ Icon_minitimeΚυρ Ιαν 31, 2010 8:34 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΛΕΓΟΜΑΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΜΑΙ 22 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΣΤΗ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ.ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ Μ.ΕΧΩ 20 ΜΕΛΙΣΣΑΚΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΟΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ BLOG.ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΖΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΑΠΛΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ Μ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΓΙΑΥΤΟ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΞΕΝΟ.ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗ ΜΕΛΙΣΣΑ.ΧΑΡΗΚΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

Καλημέρα από την ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα από την ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ   Καλημέρα από την ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ Icon_minitimeΚυρ Ιαν 31, 2010 9:28 pm

Καλως ορισες Κωνσταντινε απο την πολυ ομορφη Μονεμβασια.
Θα χαρουμε να εισαι και εσυ στην παρεα μας και μαζι να ανακαλυπτουμε τον ομορφο κοσμο της μελισσας.

Μονο να σου που κατι που δεν ηξερα και εγω . Αν μπορεις γραφε με πεζα γιατι τα κεφαλαια δηλωνουν οτι φωναζουμε. Το ιδιο εκανα και εγω μεχρι που μπηκα εδω . Βλεποντας το nick name μου και που μου λειπουν τονοι το αντιλαμβανεσαι αμεσως Wink

Σου ευχομαι να κανεις τα μελισσακια σου, οσα θελεις και να περνας καλα στην παρεα μας cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
granazis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 619

Καλημέρα από την ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα από την ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ   Καλημέρα από την ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ Icon_minitimeΔευ Φεβ 01, 2010 12:22 am

Καλως ηλθες Κωσταντινε συνονοματε, κατι θα μαθουμαι κι' απο εσενα!!!. alien
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ayla
Honorary member
Honorary member
ayla


Αριθμός μηνυμάτων : 648

Καλημέρα από την ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα από την ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ   Καλημέρα από την ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ Icon_minitimeΔευ Φεβ 01, 2010 9:51 am

Καλώς μας ήρθες Κώστα!!! Την Μονεμβασιά την ξέρουμε και μάλιστα σαν ένα από τα ομορφότερα μέρη της Ελλάδας!!!

.... καλό μέρος για μια μελλοντική συνάντηση Rolling Eyes τι να κάνω; πρέπει να σκέφτομαι το τερπνόν μετά του ωφελίμου! :face:

Εύχομαι να χαίρεσαι τα μελισσάκια σου και να απολαμβάνεις το χόμπι σου! Κι αφού πειραματίζεσαι με σεβασμό στα ζωντανά σου, τότε θα έχεις να μας πεις εμπειρίες από ... παράξενα!

Καλή διαμονή στο φόρουμ, και καλά να περνάμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλημέρα από την ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Συμβουλές προς έναν νέο και άπειρο Μελισσοκόμο .
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
» Καλημέρα!
» καλημέρα!!!!
» Καλημέρα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Καλώς ήρθατε :: Καλωσορίσατε !-
Μετάβαση σε: