Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 ΟΜΙΧΛΟΠΟΙΗΤΗΣ ΘΥΜΟΛΗΣ

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Μίμης
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 113

ΟΜΙΧΛΟΠΟΙΗΤΗΣ ΘΥΜΟΛΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΟΜΙΧΛΟΠΟΙΗΤΗΣ ΘΥΜΟΛΗΣ   ΟΜΙΧΛΟΠΟΙΗΤΗΣ ΘΥΜΟΛΗΣ Icon_minitimeΔευ Ιαν 14, 2013 11:59 am

θα ήθελα να ρωτήσω εαν εχει χρησιμοποιήσει κανεις τον ομιχλοποιητή θυμόλης η εαν γνωρίζει, απο σεμινάρια η αναφορες άλλων να μου πει τα υπερ και τα κατα του ομιχλοποιητη απο την χρήση θυμολης με βετεξ, την δοσολογία, την θερμοκρασία που πρεπει να έχουμε εκεινη την περίοδο, και γενικά τον τρόπο χρήσης του.. Ρωτάω γιατί ενω εχω διαβασει αρκετα για την χρήση θυμόλης σε βετεξ η σε σιρόπι δεν έχω παρατηρήσει ομως να γινονται αναφορές στον ομιχλοποιητή, και επειδή σκεφτομαι να εφαρμώσω θυμολη στα μελισσια μου την άνοιξη θα ήθελα να μου πει κάποιος εαν τον έχει χρησιμοποιήσει η εαν εχει διαβάσει κατι σχετικό. Ευχαριστώ πολυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theorodos
Μέλος
Μέλος
theorodos


Αριθμός μηνυμάτων : 96

ΟΜΙΧΛΟΠΟΙΗΤΗΣ ΘΥΜΟΛΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΙΧΛΟΠΟΙΗΤΗΣ ΘΥΜΟΛΗΣ   ΟΜΙΧΛΟΠΟΙΗΤΗΣ ΘΥΜΟΛΗΣ Icon_minitimeΤετ Ιουλ 30, 2014 9:39 am

Μίμη εβγαλες τελικά καμία άκρη ;
Κάποιος άλλος ίσως ; Μήπως έχει να συνεισφέρει τυχόν γνώση ή εμπειρία ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΟΜΙΧΛΟΠΟΙΗΤΗΣ ΘΥΜΟΛΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ομιχλοποιητής κρυσταλλικής θυμόλης και εγκατάλειψη κυψέλης: συσχετίζονται;
» ομιχλοποιητης-fogger
» Χρήση θυμόλης
» gel κρυσταλλικης θυμολης
» Ταινίες θυμόλης

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Μελισσοκομική τεχνική :: Ασθένειες, εχθροί και άλλα κακά-
Μετάβαση σε: