Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Αγονο μελισσι...

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
κολεγκας
Μέλος
Μέλος
κολεγκας


Αριθμός μηνυμάτων : 246

Αγονο μελισσι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγονο μελισσι...   Αγονο μελισσι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 20, 2012 8:34 pm

Παιδια μπορειτε να με βαρεσετε αλλα ηλικρινα σας μιλαω δεν ειχε γονο.σημερα πηγα με εναν παλιο μελισοκομο και καναμε επιθεωρηση μαζι,και γονο ειδαμε και βασιλισσα οποτε αδικα αγχοθηκα και στεναχωρηθηκα το μελισσακι μου ειναι μια χαρα και η κυρια του ζει και βασιλευει,τωρα δεν ξερω μπορει να ηθελε και αυτη λιγες μερες διακοπουλες αυγουστος ειναι ολοι πανε γιατι οχι και αυτη.παντως εγω σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον και τις απαντησεις σας και μπορει να αγχοθηκα αλλα παλι κερδισμενος βγηκα γιατι απο τα λαθη μας τελικα μαθαινουμε και εγω εμαθα αρκετα πραματα απο αυτη την ιστορια.και παλι σας ευχαριστω......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NINAS
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
NINAS


Αριθμός μηνυμάτων : 990

Αγονο μελισσι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγονο μελισσι...   Αγονο μελισσι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 20, 2012 8:41 pm

τέλος καλό, όλα καλά.

Ότι μαθαίνουμε καλό είναι. κάποτε θα μας χρειαστεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολεγκας
Μέλος
Μέλος
κολεγκας


Αριθμός μηνυμάτων : 246

Αγονο μελισσι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγονο μελισσι...   Αγονο μελισσι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 20, 2012 8:47 pm

σε ευχαριστω ΝΙΝΑ για την κατανοηση αλλα πανω απ ολα για την καθοδηγηση Efharisto
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αγονο μελισσι...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Νέο μελίσσι
» Ορφανο μελισσι
» Μελίσσι σε τοίχο
» μελισσι σε πατωμα?
» αρρενοτόκο μελίσσι

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Τα μελισσοκομικά :: Οι αρχάριοι... τα νέα παιδιά-
Μετάβαση σε: