Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ

Πήγαινε κάτω 
+7
takis72
arva
pantelos76
ayla
Maikpigasos
MILIBEE
melissaris
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
maroussw
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 68

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 08, 2011 7:58 pm

MILIBEE έγραψε:
πριν μερικα χρονια εμεινα και εγω Κεφαλλονια για 21 μερες? μετραει? πηρα κουρλαμαρα?

Αχ ρε παιδια και οι μαντολες , τι ωραιες.......


βρε... Καλώς Την!
Μετράει! ΜΕΤΡΑΑΑΕΙ!

Δες καλά παρακάτω τη Συνταγή για τις Παραδοσιακές μας Μάντορλες!!!
Να παρακολουθείς Ό,τι κινείται σε παρακαλώ και να επαναλαμβάνεις ότι σου λέει το ανθρωπάκι με το κόκκινο ρολογάκι φούρνου. Έχει 2 ρολογάκια, για Γκριλ και για φΟΎΡΝΟ ΚΑΝΟΝΙΚΌ!
Είναι Κόκκινο επειδή μιλάει για τις Μάντορλες!!!!


he he he Μάααα- Ντορ- Λες. Μάαα-Ντορ-λες!
θα αφήσω λίγο χώρο στο θρα-νίο μου.....

he he he

he he he Μάααα- Ντορ- Λες. Μάαα-Ντορ-λες!
θα αφήσω ΚΑΙ χώρο στο θρα-νίο μου..... ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΠΛΑΝΟ μου

he he he με Λαχταριστά Καραμελωμένα Αμύγδαλα
που λιώνουν κριτσανιστά με το...
μασούλημα! affraid

he he he

he he he Μάααα- Ντορ- Λες. Μάαα-Ντορ-λες!
θα αφήσω ΚΑΙ χώρο στο θρα-νίο μου..... ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΠΛΑΝΟ μου


lol!



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
myrtos
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 224

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 08, 2011 10:10 pm

MILIBEE έγραψε:
πριν μερικα χρονια εμεινα και εγω Κεφαλλονια για 21 μερες? μετραει? πηρα κουρλαμαρα?

Αχ ρε παιδια και οι μαντολες , τι ωραιες.......
Το βασικο οπως αναφερθηκε και παραπανω ειναι το νερο. Οποιος πιει νερο δεν τη γλυτωνει. Και μετα ακολουθουν ολα τα υπολοιπα μαντολες κοκκινες ή με μελι, παστελια
και παστοκυδωνο και σιγουρα το μελακι που σου περνει τη μυτη απο 100 μετρα μακρυα.
Υ.Γ.1 Ειπα να σταματησω παραπανω για να μην κανουμε το θεμα "Κεφαλλονιτικο στεκι" αλλα αφου θεμα ηταν το παστελι λογικο να μαζευτουμε τοσοι.
Υ.Γ.2 Αιμιλια αν θες να ξαναρθεις κανονισε να παραχωρησεις λιγο παραπανω θρανιο αλλιως προβλεπω να βλεπεις Κεφαλονια μονο απο το μενουμε Ελλαδα
kala poli gelio kala poli gelio kala poli gelio kala poli gelio kala poli gelio kala poli gelio kala poli gelio
αν και νομιζω οτι μετα τη γνωριμια στη σχολη με τη Μαρουσσω θα βλεπεις την Κεφαλλονια συχνα πλεον. Εχουμε και μεζεδακι και τσιπουρακι και μελακι για επιδορπιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maroussw
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 68

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 08, 2011 10:38 pm

myrtos έγραψε:
Υ.Γ.1 Ειπα να σταματησω παραπανω για να μην κανουμε το θεμα "Κεφαλλονιτικο στεκι" αλλα αφου θεμα ηταν το παστελι λογικο να μαζευτουμε τοσοι.

kala poli gelio kala poli gelio kala poli gelio

φέρε το σίκλο να τους ποτίσουμε!!!!!!! kala poli gelio kala poli gelio kala poli gelio
goustaro

μπουγέλοοοοοοοοο goustaro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
myrtos
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 224

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 08, 2011 11:11 pm

maroussw έγραψε:
φέρε το σίκλο να τους ποτίσουμε!!!!!!!


μπουγέλοοοοοοοοο
Ειπαμε με ρεγουλα το μαγικο φιλτρο. να περιμενουμε οταν θα μας την πεσουν οι Ρωμαιοι.
Και μην περιμενουν στην ουρα οσοι πεσανε μικροι στη στερνα
kala poli gelio kala poli gelio kala poli gelio kala poli gelio kala poli gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maroussw
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 68

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 09, 2011 12:00 am

myrtos έγραψε:

αν και νομιζω οτι μετα τη γνωριμια στη σχολη με τη Μαρουσσω θα βλεπεις την Κεφαλλονια συχνα πλεον. Εχουμε και μεζεδακι και τσιπουρακι και μελακι για επιδορπιο

Μη μας ανοίγεις την Όρεξη!!!!
Έχει και Μπαλουμπόσυκα, Αυγουστέλες, ρομπόλα και τα Πανηγύρια της που τα χάσαμε εδώ και 3 χρονιές.
Μου λειψε να κλέψω λίγα Σύκα από τους Γείτονες!!!!! Ναι cheers "Πάρε Κυρά μου -Πάρε Όσα ΘΕΣ! γιατί θα χαλάσουν!" μου λένε, και δεν φωνάζουν την Αστυνομία όπως εδώ... klama
Δύσκολο να τους πείσεις εδώ ότι σ' αρέσει ο τροφοσυλεκτισμός.

myrto χορεύεις τους Παραδοσιακούς? αν όχι- ετοιμάσου goustaro
Του χρόνου: Εχουμε και μεζεδακι και τσιπουρακι και μελακι για επιδορπιο και Χορό!
Η ρομπόλα δωρεάν. Μετά το πρώτο μπουκάλι.
Ρέγουλα? kala poli gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 09, 2011 12:26 am

Ορε ητανε μη παρουνε η κουρλοι αερα, τωρα αντε να τσου μαζεψεις. flower

Λες myrto να γινει καμμια μελισσοσυναντηση Κεφαλλονια?

Αν και προηγειτε Αιγινα, Καρυστος ακολουθει Κεφαλλονια .

(Παιδια τι λετε ?υπαρχει ενδιαφερον? να ανοιξω θεμα, ψηφοφορια μερους συναντησης? Υπαρχει σκεψη πουλμανακίου (ε ρε η γλωσσοπλαστης) για να ριχνουμε το κοστος της εκδρομης .
Οδηγο ηδη εχουμε απο εδω , το πουλμανακι μας λειπει , αν υπαρχει ενδιαφερον θα το βρουμε και αυτο. Υπαρχουν ιδεες- λυσεις?)

Τον ασυμμαζευτο εχω , τα μυαλα μονιμως εις τας εξοχας , να το κοιταξω τωρα που ειμαι νεα ακομη?

maroyssw εχω ηδη υπνωτιστει lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ayla
Honorary member
Honorary member
ayla


Αριθμός μηνυμάτων : 648

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 09, 2011 10:13 am

Εγώ όλο απ όξω μένω! scratch
... με θέλετε κι εμένα που είδα το Ιόνιο μόνο 2 φορές και την Κεφαλλονιά από πολύυυυυ μακριά; klama
κι εγώ λαίμαργο "στοιχείο" είμαι!!! mam
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maroussw
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 68

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 09, 2011 3:24 pm

ayla έγραψε:
....
κι εγώ λαίμαργο "στοιχείο" είμαι!!! mam



Μην τα Δραμα-τοποιείς τα πράγματα βρε παιδί μου! ότι δεν σε παίζουνε επειδή είσαι μακρυά. flower

Έχουμε και ωραίες Ιστορίες με Κεφαλονίτικα Στοιχειά εμείς κιόπισω.... με Λάμιες! Με Λάμιες των Νερών! Ακόμη και με Παναγία-Λάμια!!!!


λαλαλα τραγούδι:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
lol!

με Οικολογικές προεκτασούλες.... goustaro

Θα βάλουμε το Πούλμαν της Αιμιλίας να περάσει από τη Δράμα πηγαίνοντας για Κεφαλονιά μέσω Αίγινας! Στο δρόμο μας είσαι έτσι κι' αλλιώς- δεν μας κάνει κανα κόπο. lol!
Εκεί, θα μας περιμένει ο myrtos να μας φιλέψει Καλούδια (τάζω τον αδρεφό μου Καλόγερο λέει η Κεφαλονίτικη παροιμία affraid ), γιατί μπορεί να' χουμε πεινάσει (ξελιγωθεί ta xapia mou ) από την διαδρομούλα. Μετά, αν έχετε όρεξη για υπόγειο κολύμπι, σε γάργαρα απάτητα Νερά, θα κάνουμε Μπλουμ σε Κεφαλονίτικο Νερό affraid από τη λίμνη Μελισάνη και θα ακολουθούμε το Υπόγειο Ρεύμα που θα μας βγάλει στη σπηλιά της αΓΊΑΣ Τριάδος Καρύστου (μεγάλη η χάρη τση), που' ναι υπόγειος ποταμούλης 8 klm. Δεν ξέρουμε πού καταλήγει... οπότες μετά... Ό,που μας βγάλει!!! goustaro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maroussw
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 68

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 09, 2011 4:12 pm

maroussw έγραψε:
... οπότες μετά... Ό,που μας βγάλει!!! goustaro

Το Νερό!
Κάπου θα μας ξεβράσει... έτσι πτώματα που θα' μαστε από τη Μονοήμερη affraid Εκδρομούλα kala poli gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 09, 2011 10:03 pm

Θελω να παω παντουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ και να σας γνωρισω ολουυυυυυυυυυυυυυυυςςςςςς cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
myrtos
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 224

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 09, 2011 11:05 pm

MILIBEE έγραψε:
Θελω να παω παντουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ και να σας γνωρισω ολουυυυυυυυυυυυυυυυςςςςςς cheers
Επειδη βλεπω οτι ειναι στα σκαρια το melissologia tours και μια και τα λεμε τοσο καλα απο ετουτα τα μαραφετια φαντασου κι απο κοντα τι θα γινει. Τον Dim απο Αμφικλεια τον εχω αποπλανησει κανα δυο φορες (πολυ καλος φιλος προ μελισσοκοληματος) μπορει να σας ενημερωσει για το προγραμμα της εκδρομης.Περαστε κι απο κει με το πουλμαν γιατι και αυτος θα θελει να ερθει κι ελατε το γρηγοροτερο. Κανονιστε μονο μη μεινει πισω κανεις κι εχουμε παραπονα μετα παλι.
Διοργανωνεται και διαγωνισμος για το καλυτερο παστελι (μη βγαινουμε και εκτος θεματος) kala poli gelio kala poli gelio kala poli gelio αν και δε νομιζω με τοσο φαγοποτι mam mam mam να τα φτιαξουμε μαλλον θα τα παρουμε ετοιμα.
Αντε γρηγορα βαλιτσες και δρομο
goustaro goustaro goustaro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αποστολος Β.
Μέλος
Μέλος
Αποστολος Β.


Αριθμός μηνυμάτων : 296

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 10, 2011 12:16 am

oraia oraia oraiaΝα βρουμε και κανενα χορηγο !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ayla
Honorary member
Honorary member
ayla


Αριθμός μηνυμάτων : 648

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 10, 2011 8:35 am

Αποστολος Β. έγραψε:
Να βρουμε και κανενα χορηγο !!!!!

Αχ βρε Απόστολε! "μιλάς" μες στην ψυχή μου!!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
melissaris
Μέλος
Μέλος
melissaris


Αριθμός μηνυμάτων : 147

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 15, 2011 1:57 pm

Μουρλο-Ιόνιοι και συμπαθούντες, μία συνταγή είπα να βάλω και την ξεσκίσατε!!!
Όχι ότι δεν μου αρέσει η κουβέντα σας, αλλά έτσι ανακατέβουμε τα θέματα και όποιος μπαίνει στο forum θα το βρίσκει πολύ "τουρλού". Άλωστε υπάρχει και το καφενείο του forum.

Άντε γιατί θα σας μπαρκάρω όλους σε ιστιοφόρο-παπόρο και θα τραβήξουμε κατά Μάλτα με Γαρμπή (όχι τη Καίτη, τον καιρό εννοώ) να δείτε την πραγματική ομορφιά του Ιονίου.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arva
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 10

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 15, 2011 4:52 pm

Εμένα δε με πειράζει καθόλου! Ίσα - ίσα γίνεται πιο νόστιμη η συνταγή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maroussw
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 68

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 15, 2011 5:48 pm

melissaris έγραψε:
.... αλλά έτσι ανακατέβουμε τα θέματα και όποιος μπαίνει στο forum θα το βρίσκει πολύ "τουρλού". Άλωστε υπάρχει και το καφενείο του forum.

Άντε γιατί θα σας μπαρκάρω όλους σε ιστιοφόρο-παπόρο και θα τραβήξουμε κατά Μάλτα με Γαρμπή (όχι τη Καίτη, τον καιρό εννοώ) να δείτε την πραγματική ομορφιά του Ιονίου.


βρε καλώς Τον Σιορ Μελισσάρη! lol!

Μα, Κόντε melissologia H.B.F. μου, το έλεγε και ο Τίτλος του... topic σου!
Έλεγε "Πανηγυριού" goustaro kala poli gelio kala poli gelio kala poli gelio

ΝαΙ goustaro Ναι!!!! goustaro να μπαρκάρουμε Ούλοι!
Να μην ξεχάσουμε όταν μπαρκάρουμε από Εύβοια με το Πούλμαν της Αιμιλίας να πάρουμε από τη στάση και τον Μελισσάρη tipos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arva
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 10

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 16, 2011 9:11 am

Να ανέβω κι εγώ στο πούλμαν; sevasmos
Μαρούσι μένω! sostos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maroussw
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 68

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 16, 2011 1:40 pm

arva έγραψε:
Να ανέβω κι εγώ στο πούλμαν; sevasmos
Μαρούσι μένω! sostos

Ξέρεις ΝΑ Οδηγείς?????? goustaro

ΕΛΑ! melissologia H.B.F. ... και να μην ξέρεις he he he
θα μάθεις! kala poli gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 16, 2011 2:01 pm

1000 τρελοι .....ε...ε....ε.ε καλοι ηθελα να πω χωρανε.

χμ scratch δεν το ειχα σκεφτει να κανουμε ταυτοχρονα με την επιβιβαση μαθηματα οδηγησης πουλμαν . Μπραβο Μαρρουσω πολυ καλη ιδεα lol! .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arva
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 10

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 16, 2011 3:40 pm

Πούλμαν δεν ξέρω να οδηγάω αλλά είμαι κι εγώ κουζουλός!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 16, 2011 11:46 pm

Δεν πειραζει .............θα μαθεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maroussw
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 68

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 17, 2011 1:15 am

arva έγραψε:
Πούλμαν δεν ξέρω να οδηγάω αλλά είμαι κι εγώ κουζουλός!

Ούτε οι άλλοι ΟΛΟΙ ξέρουν να οδηγούν. he he he Μα ούλοι τους θαρρούν ότι έχουν Πούλμαν!!! goustaro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arva
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 10

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 17, 2011 8:19 am

Βρε θα σας πάω εγώ με ελικόπτερο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αποστολος Β.
Μέλος
Μέλος
Αποστολος Β.


Αριθμός μηνυμάτων : 296

ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ   ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 17, 2011 8:58 pm

αν ειναι με ελικοπτερο..... θα ερθω και γω. Θα μ αφησεις να οδηγησω λιγο. ε.... λιγο μονο !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΑΣΤΕΛΙ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Παστέλι με μέλι

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Ειδικά θέματα :: Περί ορέξεως...-
Μετάβαση σε: