Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Γειά σε όλους σας από τον γέροντα

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΓΕΡΟΝΤΑΣ
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 34

Γειά σε όλους σας από τον γέροντα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γειά σε όλους σας από τον γέροντα   Γειά σε όλους σας από τον γέροντα Icon_minitimeΠαρ Οκτ 01, 2010 9:35 pm

ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΛΟΔΕΧΤΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ.ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΚΟΥΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
john78
Μέλος
Μέλος
john78


Αριθμός μηνυμάτων : 82

Γειά σε όλους σας από τον γέροντα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γειά σε όλους σας από τον γέροντα   Γειά σε όλους σας από τον γέροντα Icon_minitimeΠαρ Οκτ 01, 2010 9:49 pm

καλως ηρθες γεροντα στην παρεα μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

Γειά σε όλους σας από τον γέροντα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γειά σε όλους σας από τον γέροντα   Γειά σε όλους σας από τον γέροντα Icon_minitimeΣαβ Οκτ 02, 2010 7:35 am

Καλως ορισες στην μελισσοπαρεα.
Ολοι καλοδεχουμενοι και ειδικα οι γεροντες για να μαθουμε και τιποτα Wink

Αλλα εδω μαλλον προκειτε ή για καποιον που αισθανεται μεγαλος ή για τον
σουπερ γεροντα που εμαθε να χειριζετε και υπολογιστη.
:lol:
Την μικροτερη στην παρεα την ξερουμε λες να εισαι η αλλη ακρη του φορουμ?
Πες μας για τα μελισσακια σου αν εχεις. Και παλι καλως ηρθες cheers





:arrow: Γέροντα γραφε με μικρα γραμματα γιατι τα κεφαλαια στο διαδικτυο ειναι σαν να φωναζεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓΕΡΟΝΤΑΣ
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 34

Γειά σε όλους σας από τον γέροντα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γειά σε όλους σας από τον γέροντα   Γειά σε όλους σας από τον γέροντα Icon_minitimeΣαβ Οκτ 02, 2010 5:57 pm

ευχαριστω ολοus εσαs που με καλοδεχτεικατε :sevasmos:
εχω καμμια κατοστη μελισσακια αυτη την στιγμη στο κισσουρι αλλα δεν κανουν τιποτα γιατι ειναι αβρεχο .παντωs δεν θα σαs κουραζω με την πολυλογια μου
αλλα θα σασ παρακολουθω και θα τα λεμε.δεν θελω να με βλεπετε σαν επαγγελματια μιαs και το κυριο επαγγελμα μου ειναι αλλο.στην περιοχη μου εχω βοηθησει πολλα νε α παιδια να ξεκινησουν.ευχαριστω πουμε ανεχθηκατε για αυτα τα λιγα λογια ΓΕΡΟΝΤΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΣΠΥΡΕΤΟ
Συντονιστική ομάδα
Συντονιστική ομάδα
ΣΠΥΡΕΤΟ


Αριθμός μηνυμάτων : 230

Γειά σε όλους σας από τον γέροντα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γειά σε όλους σας από τον γέροντα   Γειά σε όλους σας από τον γέροντα Icon_minitimeΣαβ Οκτ 02, 2010 11:54 pm

Άχ βρε Γέροντα τι μου θύμισες!!! Τις παλιές καλές μέρες που γράφαμε στο Melissokomos.com ήταν το κορυφαίο μελισσοκομικό φόρουμ με πολλά ενεργά μέλη.Αλλά έκλεισε και από τότε όλες οι προσπάθειες για μελισσοκομικά φόρουμ ήταν άκαρπες , να είναι καλά ο Γιάννης που έφτιαξε αυτό το φόρουμ και γίνόνται πραγματικές μελισσοκομικές συζητήσεις,Καλώς όρισες Γέροντα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ayla
Honorary member
Honorary member
ayla


Αριθμός μηνυμάτων : 648

Γειά σε όλους σας από τον γέροντα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γειά σε όλους σας από τον γέροντα   Γειά σε όλους σας από τον γέροντα Icon_minitimeΔευ Οκτ 04, 2010 12:55 pm

Καλώς μας ήρθες Γέροντα!!! Very Happy

Εδώ δεν κουράζει κανείς κανέναν, οπότε ούτε λόγος για ανοχή!

Δεν υπάρχει πρόβλημα αν είσαι επαγγελματίας ή όχι ... όλοι εδώ είμαστε απλά κάτοχοι μελισσών ... ε, καλά όχι κι όλοι, αλλά αγαπάμε τις μέλισσες όλοι ανεξαιρέτως! Απλά χαιρόμαστε ιδιαίτερα όταν έχουμε βετεράνους της μέλισσας -όπως τους λέω εγώ- γιατί θα μάθουμε περισσότερα!

Καλή διαμονή στο φόρουμ και να ξέρεις ότι εμείς θα χαιρόμαστε όταν γράφεις! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γειά σε όλους σας από τον γέροντα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Γεια σε ολους
» Γεια σε ολους!
» γεια σε ολους
» Γεια σε ολους
» Γειά σε όλους.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Καλώς ήρθατε :: Καλωσορίσατε !-
Μετάβαση σε: