Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 καμερα παρακολουθησης

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
spyroseva
Μέλος
Μέλος
spyroseva


Αριθμός μηνυμάτων : 238

καμερα παρακολουθησης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καμερα παρακολουθησης   καμερα παρακολουθησης Icon_minitimeΤετ Ιουν 29, 2016 4:52 pm

Εχει χρησιμοποιησει κανεις στο μελισσοκομειο του καμερα,να μας πει την αποψη του?

Σπυρος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ιοαννης
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 2

καμερα παρακολουθησης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καμερα παρακολουθησης   καμερα παρακολουθησης Icon_minitimeΚυρ Οκτ 21, 2018 7:42 pm

Επαναφέρω το θέμα αν έχω τοποθέτηση κάμερες και το έχω επισημάνει με ταμπέλα όπως στα καταστήματα είμαι νόμιμος δηλαδή μετράει στο δικαστήριο ;;;Η τρέχω τον πιάνω και τον κάνω νταούλι htipieme και τελειώνουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexGr
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 20

καμερα παρακολουθησης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καμερα παρακολουθησης   καμερα παρακολουθησης Icon_minitimeΤρι Ιουν 11, 2019 9:42 pm

Αν η καμερα ειναι σε δημοσιο χωρο τοτε και θα βρεις τον μπελα σου επειδη φωτογραφισες καποιον χωρις την αδεια του και οι φωτογραφιες δεν μπορουν να χρησιμοποιηθουν σαν αποδεικτικο στοιχειο.Αν ομως η καμερα ειναι τοποθετημενη σε ιδιωτικο χωρο (σε ιδιοκτητο χωραφι) και εχεις και πινακιδα τοτε εισαι καλυμενος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
καμερα παρακολουθησης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ξανά η ίδια ιστορία... ?GPS?
» Δίκτυο παρακολούθησης μελιτοφοριών
» σύστημα παρακολούθησης μέσω διαδικτύου
» Αυτοματοποιημένο Σύστημα Ελέγχου και Παρακολούθησης Συστοιχίας Κυψελών

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Τα μελισσοκομικά :: Τα εργαλεία της δουλειάς-
Μετάβαση σε: