Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 νεος μελλισοκομος μπορειτε να με βοηθησετε να εντοπισω τι εχω

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
warover
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 2

νεος μελλισοκομος μπορειτε να με βοηθησετε να εντοπισω τι εχω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: νεος μελλισοκομος μπορειτε να με βοηθησετε να εντοπισω τι εχω   νεος μελλισοκομος μπορειτε να με βοηθησετε να εντοπισω τι εχω Icon_minitimeΚυρ Μάης 17, 2015 10:58 am

Καλημερα ειναι η 4 κυψελη που καταστρεφω με αυτα τα συμπροματα βλεπω τις μελισσες ασθενικες και το γονο να γυρναει αναποδα τον τρυπαω με σουβλι και βε μυριζει συψη σε καποιες εχω δει και κομμενα φτερα αλλα εχω κανει 4 εφαρμογες με τακ τικ ανα 7 μερες βαζω και μερικες φωτο απο ενα πλαισιο μηπως και μπορεσει καποιος να βοηθησει

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
queen
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
queen


Αριθμός μηνυμάτων : 370

νεος μελλισοκομος μπορειτε να με βοηθησετε να εντοπισω τι εχω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεος μελλισοκομος μπορειτε να με βοηθησετε να εντοπισω τι εχω   νεος μελλισοκομος μπορειτε να με βοηθησετε να εντοπισω τι εχω Icon_minitimeΚυρ Μάης 17, 2015 5:00 pm

Σταματα το τακ τικ...

Αυτο που βλεπω μου κανει πολυ για κιμωλια σε αρχικο σταδιο.. ψεκασε τα προσβεβλημενα πλαισια με αραιωμενο ξυδι (δε θελει πολυ ισα μια περασια) κ ξεκινα διεγερτικη για να πιασουν το καθαρισμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
νεος μελλισοκομος μπορειτε να με βοηθησετε να εντοπισω τι εχω
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Μπορειτε να μου πειτε την γνωμη σας ???
» πως να φτιάξουμε το σιροπι καλύτερο και αν μπορείτε βημα βημα
» Νέος και εγώ
» Νεος και γω...
» νεος.....

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Μελισσοκομική τεχνική :: Ασθένειες, εχθροί και άλλα κακά-
Μετάβαση σε: