Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 εξωπλισμος - κυψελες

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
thanasis1949
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 22

εξωπλισμος - κυψελες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: εξωπλισμος - κυψελες   εξωπλισμος - κυψελες Icon_minitimeΣαβ Νοε 16, 2013 4:12 pm

Θαθελα ναμου πειτε εαν εχετε καποια πηγη τροφοδοσιας εξωπλισμου π.χ.αγορα κυψελων,κυριθρων τοφων. Εψαξα και μπερδευτικα ακομη περισοτερο ,με τιμες ολες διαφορετικες απο πηγη σε πηγη.Κατι πρεπει να κανουμε σ αυτο τον τομεα.Εκτος βεβαια εαν την βρηκατε την λυση. Περιμενω νεα.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johnniebee
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
Johnniebee


Αριθμός μηνυμάτων : 300

εξωπλισμος - κυψελες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξωπλισμος - κυψελες   εξωπλισμος - κυψελες Icon_minitimeΚυρ Νοε 17, 2013 1:41 pm

Ψάχνεις στην περιοχή σου ή πανελλαδικά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreaspap78
Μέλος
Μέλος
andreaspap78


Αριθμός μηνυμάτων : 95

εξωπλισμος - κυψελες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξωπλισμος - κυψελες   εξωπλισμος - κυψελες Icon_minitimeΔευ Νοε 18, 2013 7:44 pm

Εγώ ψωνίζω απο ένα κατάστημα στην Κατερίνη, προς το παρών λόγω λίγων μελισσιών δεν το ψάχνω όσο αφορά τις τιμές, αλλά αυτός έχει μεγάλη ποικιλία πραγμάτων, κηρήθρες που θέλω βιολογικές παίρνω απο το μέλι χρυσός στην Λάρισσα, είναι πιο οικονομικές....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanasis1949
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 22

εξωπλισμος - κυψελες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξωπλισμος - κυψελες   εξωπλισμος - κυψελες Icon_minitimeΤρι Νοε 19, 2013 4:44 pm

ΦΙΛΟΙ Ψαχνω καπου βορια.να ειμαι λιγο κοντα λογο μεταφορας,Εκτος εαν αναλαβει και την μεταφορα αν παραγκειλω π.χ. 50 κυψελες .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιώργος-Κόρινθος
Μέλος
Μέλος
Γιώργος-Κόρινθος


Αριθμός μηνυμάτων : 107

εξωπλισμος - κυψελες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξωπλισμος - κυψελες   εξωπλισμος - κυψελες Icon_minitimeΠεμ Νοε 21, 2013 4:21 pm

thanasis1949 έγραψε:
ΦΙΛΟΙ Ψαχνω καπου βορια.να ειμαι λιγο κοντα λογο μεταφορας,Εκτος εαν αναλαβει και την μεταφορα αν παραγκειλω π.χ. 50 κυψελες .
Θα σου έλεγα να ψαχτείς για κυψέλες απο το Μέτσοβο.Είναι σχετικά κοντά σου και όταν κάνουν μεταφορες

κατόπιν συνενόησης στις παραδίδουν.Στα μέρη μου κατεβαίνουν περίπου 1 φορά στις 10~15 μέρες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johnniebee
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
Johnniebee


Αριθμός μηνυμάτων : 300

εξωπλισμος - κυψελες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξωπλισμος - κυψελες   εξωπλισμος - κυψελες Icon_minitimeΠεμ Νοε 21, 2013 6:14 pm

Κι εγώ από Μέτσοβο ψωνίζω κυψέλες. Για 50 λογικά θα μπορούν να κάνουν μεταφορά. Είναι αρκετοί που κάνουν αυτή τη δουλειά στο Μέτσοβο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
εξωπλισμος - κυψελες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΓΟΡΑ ΚΥΨΕΛΩΝ
» ΠΑΡΑΦΙΝΑΡΙΣΜΕΝΕΣ ΚΥΨΕΛΕΣ
» Κυψέλες Top Bar
» Παραφινιρισμενες κυψελες η οχι?
» Dadant κυψέλες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Καλώς ήρθατε :: Καλωσορίσατε !-
Μετάβαση σε: