Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ

Πήγαινε κάτω 
+3
lingistis
MILIBEE
granazis
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
granazis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 619

ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ   ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Icon_minitimeΔευ Ιαν 11, 2010 10:58 pm

Συγνωμη που ξεκινησα λιγο αναποδα τη γνωριμια μας .Αλλα καθοτι σαϊνι περι την πληροφορικη συγχωρηστεμε. Ασχολουμαι λιγα χρονια με το λειτουργημα της μελισσοκομιας. Το μικροβιο μου το κολλησε ενας νεος 17 ετων και μαζι με αυτο με μπολιασε και τον νεανικο του ενθουσιασμο. Ετσι συνεχιζω να ειμαι ερωτευμενος μαζι της πιστευοντας να εξελιχθει σε μια πραγματικη αγαπη.Φετος θελω να περασω τις 200 + κυψελες για να παρω και πινακιδες στο φορτηγο μου,(5/τονο). Με πολλους απο εσας εχουμε ξανα συναντηθει στις σελιδες του "melissokomoi" (πανος μεσσηνια)(Γιος και εκπαιδευτης μου στην πληροφορικη) Οι κατασκευες με φερνουν σε αλλη διασταση ειδικα οι μεταλικες. Το "granazis"μου προεκυψε αυθεραιτα παρασυρομενος απ τα δικα σας. Το ονομα μου ειναι Κωστας Νικολαροπουλος και κατοικω στη μεσσηνια "Δυστυχως η"Ευτυχως",Παντρεμενος με τη Σοφια (οπως το παρει κανεις) και με δυο γιους "Ευτυχως" ΣΧΕΤΟ!!!!! Περισσοτερα στις μεσα σελιδες._ alien alien
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ   ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Icon_minitimeΔευ Ιαν 11, 2010 11:12 pm

Kαλως ορισες στην παρεα μας.
Να τα χιλιασεις τα μελισσακια σου. Ελπιζω συντομα να δουμε και φωτο των κατασκευων σου Κυρο εεεε........ Κωστα Γραναζη Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lingistis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
lingistis


Αριθμός μηνυμάτων : 957

ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ   ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Icon_minitimeΔευ Ιαν 11, 2010 11:20 pm

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Κώστα cheers cheers cheers Πού μου άρεσε το όνομα που διάλεξες!!!!

Να μας γράψεις και καμιά καλή πατέντα έτσι.... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
melinioxori
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 102

ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ   ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Icon_minitimeΔευ Ιαν 11, 2010 11:30 pm

Κώστα καλως ηρθες στην παρεα μας και απο εμενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ayla
Honorary member
Honorary member
ayla


Αριθμός μηνυμάτων : 648

ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ   ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Icon_minitimeΤρι Ιαν 12, 2010 9:40 am

Μην σκας για το ανάποδα, μια χαρά είναι όλα! Το τονίσαμε για να μην μας ξεφύγεις!!! :lol:

Εύχομαι να χιλιάσεις και να πολλαπλασιάσεις τα μελίσσια σου γρήγορα! Η περίπτωσή σου -να κολήσεις από νέο - είναι λίγο σπάνια και υπέροχη!!! Όχι μόνο το αντικείμενο αλλά και τον νεανικό ενθουσιασμό!

granazis έγραψε:
...Παντρεμενος με τη Σοφια (οπως το παρει κανεις) .....

Shocked scratch τώρα αυτό είναι αιτία για να σε "αφορήσω", αλλά επειδή είσαι νέος σου δίνω "χάρη"! Ξέρεις ... :evil: δεν χωνεύω τους άντρες που λένε ότι κακοπερνάνε με τις γυναίκες τους! Πας άντρας ελεμές εστί! (ποντιακή λάιτ βρισιά)


διευκρίνηση: Wink με το παραπάνω σου πετώ το γάντι για φοβερά αλληλοπειράγματα ... πάντα με καλή διάθεση για αστεία!!! ... ναι, είμαι πόντια! cheers

.... μπα σε καλό μου! από τη λύσα μου για πλάκες, ξέχασα ...

... καλώς μας ήρθες Κώστα!!! Καλή διαμονή στο φόρουμ!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ   ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Icon_minitimeΤρι Ιαν 12, 2010 11:58 am

".. μπα σε καλό μου! από τη λύσα μου για πλάκες, ξέχασα ..."

ayla απ οτι φαινεται ο Κωστας δεν ειναι τυπος που σηκωνει πλακες Razz

( ειστε προσφορο εδαφος και οι δυο)

Καλε εγω νομιζω οτι με ¨"το ευτυχως ή δυστυχως" εννοουσε για εκεινη lol!

.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MILIBEE στις Τρι Ιαν 12, 2010 12:32 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyroseva
Μέλος
Μέλος
spyroseva


Αριθμός μηνυμάτων : 238

ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ   ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Icon_minitimeΤρι Ιαν 12, 2010 12:05 pm

Γεια σου granazis καλωσηρθες . . .
Λιγα εγραψα, οπως εγραψες . . . περισσοτερα στις μεσα σελιδες . . . Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
evi


Αριθμός μηνυμάτων : 27

ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ   ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Icon_minitimeΤρι Ιαν 12, 2010 12:19 pm

γεια σου Κώστα! πατριώτη απο την μεσσηνία!!
χαίρομαι να γνωρίζω μελισσοκόμους απο τους τόπους μας !!!
καλη μελισσοκομική χρονιά γεμάτη γλύκα !!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
granazis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 619

ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ   ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Icon_minitimeΤετ Ιαν 13, 2010 9:37 pm

ayla έγραψε:
Μην σκας για το ανάποδα, μια χαρά είναι όλα! Το τονίσαμε για να μην μας ξεφύγεις!!! :lol:

Εύχομαι να χιλιάσεις και να πολλαπλασιάσεις τα μελίσσια σου γρήγορα! Η περίπτωσή σου -να κολήσεις από νέο - είναι λίγο σπάνια και υπέροχη!!! Όχι μόνο το αντικείμενο αλλά και τον νεανικό ενθουσιασμό!

granazis έγραψε:
...Παντρεμενος με τη Σοφια (οπως το παρει κανεις) .....

Shocked scratch τώρα αυτό είναι αιτία για να σε "αφορήσω", αλλά επειδή είσαι νέος σου δίνω "χάρη"! Ξέρεις ... :evil: δεν χωνεύω τους άντρες που λένε ότι κακοπερνάνε με τις γυναίκες τους! Πας άντρας ελεμές εστί! (ποντιακή λάιτ βρισιά)


διευκρίνηση: Wink με το παραπάνω σου πετώ το γάντι για φοβερά αλληλοπειράγματα ... πάντα με καλή διάθεση για αστεία!!! ... ναι, είμαι πόντια! cheers

.... μπα σε καλό μου! από τη λύσα μου για πλάκες, ξέχασα ...

.. καλώς μας ήρθες Κώστα!!! Καλή διαμονή στο φόρουμ!!! Very Happy Very Happy Very Happy
DON'T PANIC!!!!!!! Βρε παιδια, εγω δεν ειπα ποτε οτι ειμαι με την ομαδα των δυστυχως!!!.Οχι και τιποτε αλλο, αλλα χειριζετε τον υπολογιστη καλυτερα απο εμενα. (Το PANIC ! καμια σχεση μετο Πανικας. ) alien
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ayla
Honorary member
Honorary member
ayla


Αριθμός μηνυμάτων : 648

ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ   ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Icon_minitimeΠεμ Ιαν 14, 2010 11:27 am

:face: :face: :face:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλημέρα, καλώς σας βρήκα συνάδελφοι, φίλοι...
» Καλως σας βρισκω φιλοι!!
» γεια χαρα συναδελφοι
» γεια σας φιλοι.
» Καλησπέρα σας φίλοι μου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Καλώς ήρθατε :: Καλωσορίσατε !-
Μετάβαση σε: