Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 χαίρεται και απο μεναν

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
hοney
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 3

χαίρεται και απο μεναν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: χαίρεται και απο μεναν   χαίρεται και απο μεναν Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 09, 2009 11:18 pm

καταρχήν συγχαρητήρια σε αυτούς που σκέφτηκαν αυτό το forum ,εγώ παιδιά φέτος αποφάσισα να αναλάβω τα μερικά μελίσσια του πατέρα μου και να ασχοληθώ όσο πιο σοβαρά μπορώ με πολύ όρεξη και αγάπη γι’αυτά τα έντομα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ayla
Honorary member
Honorary member
ayla


Αριθμός μηνυμάτων : 648

χαίρεται και απο μεναν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χαίρεται και απο μεναν   χαίρεται και απο μεναν Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 10, 2009 9:43 am

Καλώς μας ήρθες honey, και στο φόρουμ και στον κόσμο των μελισσών!!! Είναι πολύ αξιαγάπητα έντομα κι αν ασχοληθείς μια φορά μετά τις αγαπάς μια ζωή!
Καλή επιτυχία!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hοney
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 3

χαίρεται και απο μεναν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χαίρεται και απο μεναν   χαίρεται και απο μεναν Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 12, 2009 6:55 pm

ayla ευχαριστώ για το καλωσόρισμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lingistis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
lingistis


Αριθμός μηνυμάτων : 957

χαίρεται και απο μεναν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χαίρεται και απο μεναν   χαίρεται και απο μεναν Icon_minitimeΔευ Ιουλ 13, 2009 2:05 pm

Καλώς ήρθες honey στην παρέα μας!!! cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
artemis
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
artemis


Αριθμός μηνυμάτων : 14

χαίρεται και απο μεναν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χαίρεται και απο μεναν   χαίρεται και απο μεναν Icon_minitimeΤρι Ιουλ 14, 2009 8:08 am

Καλως ηρθες και καλη αρχη!!
Αρτεμις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hοney
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 3

χαίρεται και απο μεναν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χαίρεται και απο μεναν   χαίρεται και απο μεναν Icon_minitimeΤρι Ιουλ 14, 2009 8:32 am

τελικά είμαι πολύ τυχερός που βρήκα την παρέα σας γιατί η δική μου παρέα δεν έχει καμία σχέση με το όλο θέμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ayla
Honorary member
Honorary member
ayla


Αριθμός μηνυμάτων : 648

χαίρεται και απο μεναν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χαίρεται και απο μεναν   χαίρεται και απο μεναν Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 16, 2009 9:02 am

Αυτά είναι τα καλά του ίντερνετ! Δεν μπορείς να βρεις το σινάφι σου; μια αναζήτηση και είσαι στην σωστή παρέα!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
χαίρεται και απο μεναν
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΧΑΙΡΕΤΑΙ!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Καλώς ήρθατε :: Καλωσορίσατε !-
Μετάβαση σε: