Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Γιωργος Χαλκιδα

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Krisos
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 7

Γιωργος Χαλκιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γιωργος Χαλκιδα   Γιωργος Χαλκιδα Icon_minitimeΤετ Δεκ 14, 2011 9:29 pm

Καλησπερα ειμαι ο Γιωργος απο Χαλκιδα ..θελω να ξεκινησω 2 -4 μελησακια ...υπαρχουν καποια προτεινομενα θεματα που πρεπει να διαβασω? ..ριξτε μου τα φωτα σας ..σε ενα καταστημα που επισκευτηκα μου ειπαν πως ειναι καλα να ξεκινησω τον Απριλη; ..επισης τι εξοπλισμο χρειαζομαι; ..οι κυψελες μπορουν να γινουν και απο εμενα? υπαρχει κανενα βιντεο σε you tube ....χρειαζεται να μαθω απαραιτητα διπλα σε μελισουργο? και ποσο ευκολο ειναι να μου αρωστησουν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

Γιωργος Χαλκιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιωργος Χαλκιδα   Γιωργος Χαλκιδα Icon_minitimeΤετ Δεκ 14, 2011 10:44 pm

Καλως ηρθες και καλη αρχη.
Ριξε μια ματια στην θεματολογια του φορουμ και συντομα θα παντηθουν ολα σου τα ερωτηματα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Krisos
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 7

Γιωργος Χαλκιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιωργος Χαλκιδα   Γιωργος Χαλκιδα Icon_minitimeΤετ Δεκ 14, 2011 10:49 pm

οκ περιμενω φιλε μου! Wink ..εχω καποιες ωρες ελευθερες και θελω να προετοιμαστω μεχρι τον Απριλη! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpampis
Μέλος
Μέλος
mpampis


Αριθμός μηνυμάτων : 91

Γιωργος Χαλκιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιωργος Χαλκιδα   Γιωργος Χαλκιδα Icon_minitimeΠεμ Δεκ 15, 2011 10:22 pm

Καλώς ήρθες πατριώτη και καλή δύναμη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Krisos
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 7

Γιωργος Χαλκιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιωργος Χαλκιδα   Γιωργος Χαλκιδα Icon_minitimeΠαρ Δεκ 16, 2011 9:31 am

mpampis έγραψε:
Καλώς ήρθες πατριώτη και καλή δύναμη.
ευχαριστω να εισαι καλα Μπαμπη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
eldorado
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
eldorado


Αριθμός μηνυμάτων : 28

Γιωργος Χαλκιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιωργος Χαλκιδα   Γιωργος Χαλκιδα Icon_minitimeΠαρ Δεκ 23, 2011 11:24 pm

Καλώς ήρθες Γιώργο!
Η μαθητεία είναι ένα θέμα! Αλλιώς είναι να παίρνεις το φως από πρώτο χέρι, και αλλιώς να χασομεράς μόνος χωρίς ουσιαστική βοήθεια! Απτήν άλλη με όποιον δάσκαλο καθίσεις τέτοια γράμματα θα μάθεις! Προσωπικά και εγώ την Άνοιξη θα ξεκινήσω με 4 μελισσάκια και έχω επιλέξει κάποιον παππού με λίγα μελίσσια (10) ο οποίος χρειάζεται βοήθεια, θα κωλύσω και τα δικά μου δίπλα στα δικά του και βοηθώντας τον θα μάθω και πέντε πράγματα! Αυτό πιστεύω πως είναι το ιδανικότερο ξεκίνημα για κάποιον!
Εύχομαι να απαντηθούν όλα τα ερωτήματά σου και από τους ποιο έμπειρους μελισσουργούς που είναι χρόνια πάνω στις κυψέλες!
Καλώς ήρθες και πάλι! sostos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γιωργος Χαλκιδα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Καλώς ήρθατε :: Καλωσορίσατε !-
Μετάβαση σε: