Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Χαιρετώ την παρέα!

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
NIKOS962
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 2

Χαιρετώ την παρέα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Χαιρετώ την παρέα!   Χαιρετώ την παρέα! Icon_minitimeΤετ Σεπ 23, 2020 5:59 pm

Γεια σας και καλώς σας βρήκα!
Είμαι ο Νίκος και μέχρι σήμερα δεν έχω στην κατοχή μου μελισσάκια! Όμως σκέφτομαι πολύ σοβαρά να αποκτήσω 2-3 για ερασιτεχνική χρήση βασικά. Πιστεύω ότι βρήκα τον κατάλληλο χώρο για να μαζέψω πληροφορίες και να λύσω οποίες απορίες έχω!
Ας αρχίσω λοιπόν το διάβασμα… και σας ευχαριστώ προκαταβολικά για τον χρόνο και τις συμβουλές που θα μου διαθέσετε! lol!

Τα λέμε Νίκος

Αρέσει στον χρήστη tzogx@hotmail.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
silahim
Μέλος
Μέλος
silahim


Αριθμός μηνυμάτων : 238

Χαιρετώ την παρέα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαιρετώ την παρέα!   Χαιρετώ την παρέα! Icon_minitimeΤετ Σεπ 23, 2020 7:43 pm

Καλός ήρθες Νικόλα. Σου εύχομαι το ''ταξίδι σου'' στο κόσμο της μέλισσας
να είναι όμορφο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
psath
BeeForce
BeeForce
psath


Αριθμός μηνυμάτων : 1223

Χαιρετώ την παρέα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαιρετώ την παρέα!   Χαιρετώ την παρέα! Icon_minitimeΤετ Σεπ 23, 2020 11:23 pm

kalos irthes Καλώς ήρθες Νίκο!!! Εύχομαι σύντομα να αποκτήσεις τα δικά σου μελίσσια και να πραγματοποιήσεις το όνειρό σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexGr
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 20

Χαιρετώ την παρέα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαιρετώ την παρέα!   Χαιρετώ την παρέα! Icon_minitimeΠεμ Σεπ 24, 2020 1:50 am

Καλώς ηρθες.Εδω θα βρεις απαντησεις για σχεδον ολες τις αποριες σου.Προσωπικη μου γνωμη ειναι να μην βιαστεις να παρεις μελισσια τωρα,καλυτερη εποχη ειδικα για εναν αρχαριο ειναι η ανοιξη.Βρες τοποθεσια με την ησυχια σου λυσε οσες αποριες εχεις και ξεκινα.Καλη αναγνωση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Χαιρετώ την παρέα!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Χαιρετω τη παρεα!
» Χαιρετώ την παρέα ...
» Χαιρετώ την παρέα!
» Χαιρετώ και εγώ την παρέα
» Χαιρετω την παρεα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Καλώς ήρθατε :: Καλωσορίσατε !-
Μετάβαση σε: