Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Τι γινεται με της φωτιες?

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
queen master
Μέλος
Μέλος
queen master


Αριθμός μηνυμάτων : 205

Τι γινεται με της φωτιες? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τι γινεται με της φωτιες?   Τι γινεται με της φωτιες? Icon_minitimeΤρι Αυγ 15, 2017 1:17 pm

Καλησπερα σε ολους αδελφια τι γινεται με της φωτιες? Βλεπω ολη την ελλαδα να κεγαιτε απο ακρι σε ακρι και στεναχωριεμαι παρα πολυ, υπαρχουν ζημιες σε μελισσια? Ξερουμε τιποτε? Εδω εγω που ειμαι εδω και τα βλεπω στην tv και εχω τρελαθει με αυτα που βλεπω, αν ειμουν εκει και ειχα και μελισσια? Σιγουρα θα ειχα παθει εγκεφαλικο δεν θα την γλυτονα. Μακαρι να μην εχει παθει κανενας καμια ζημια ειναι κριμα τοσο κοπο και τρεξιμο που κανει ο καθε ενας μας να παει σε μια στηγμη ολα χαμενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
silahim
Μέλος
Μέλος
silahim


Αριθμός μηνυμάτων : 238

Τι γινεται με της φωτιες? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γινεται με της φωτιες?   Τι γινεται με της φωτιες? Icon_minitimeΤετ Αυγ 16, 2017 7:45 pm

Δυστυχώς, υπάρχουν πολλές καταστροφές σε Μαλακάσα,Καπανδρίτη, Κάλαμο
και γενικά σε πολλές γύρο περιοχές. Δυστυχώς. Σε μελίσσια εννοώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
queen master
Μέλος
Μέλος
queen master


Αριθμός μηνυμάτων : 205

Τι γινεται με της φωτιες? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γινεται με της φωτιες?   Τι γινεται με της φωτιες? Icon_minitimeΤετ Αυγ 16, 2017 9:24 pm

Οχι ρε γαμωτο. Δεν προλαβαν να τα παρουν? Αλλα να μου πεις αν το καθε μελισσοκομιο εχει απο 50 + μελισσια μεσα που να προλαβουν με τετιο μακελιο. Ποσο πολυ εχω στεναχωριθει τωρα ρε γαμωτο, ο ο καθε ενας ολη την χρωνια με τοσο κοπο και χρηματα να τα σιντηρισουν και μεσα σε μια στιγμη να χαθουν ολα. Ας ελπισουμε η πολητια να βοιθησει οσους εχασαν μελισσια και να τους αποζημιωσει βεβαια στην ψυχικη οδυνη που αντικριζεις τους κοπους μιας ζωης καρβουνο δεν αποζημιονονται αλλα τωρα τετιες ωρες τι να πουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olomelia
BeeForce
BeeForce
olomelia


Αριθμός μηνυμάτων : 544

Τι γινεται με της φωτιες? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γινεται με της φωτιες?   Τι γινεται με της φωτιες? Icon_minitimeΠεμ Αυγ 17, 2017 4:17 pm

το κακό ( ; ) είναι ότι στις πυρόπληκτες περιοχές, κλείνουν οι δρόμοι για λόγους ασφαλείας και προσβασιμότητας των πυροσβεστικών μέσων,
και δεν μπορείς να πάς στο μελισσοκομείο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
queen master
Μέλος
Μέλος
queen master


Αριθμός μηνυμάτων : 205

Τι γινεται με της φωτιες? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γινεται με της φωτιες?   Τι γινεται με της φωτιες? Icon_minitimeΠεμ Αυγ 17, 2017 8:01 pm

Οποτε ο καθε ενας δεν ξερει ακομη αν εχει χασει τα μελισσια του η οχι? Πω πω πω τρομερη αναμονη. Ας ευχηθουμε να μην εχουν γινει πολες ζημιες να εχουν γλυτοσει μελισσοκομια απο την οργη της φωτιας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τι γινεται με της φωτιες?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Τι γινεται αν λειπω;
» κατι γινεται
» Τι γίνεται με τον Ελατο;
» τι γίνεται με το βαμβάκι;
» Πως να γινεται μελισσοκομος.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Μελισσοκομικό περιβάλλον :: Οικολογικές ανησυχίες-
Μετάβαση σε: