Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 MINELLI ΜΕΛΙΤΟΕΞΑΓΩΓΕΑΣ

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
BILLT
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 1

MINELLI ΜΕΛΙΤΟΕΞΑΓΩΓΕΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: MINELLI ΜΕΛΙΤΟΕΞΑΓΩΓΕΑΣ   MINELLI ΜΕΛΙΤΟΕΞΑΓΩΓΕΑΣ Icon_minitimeΣαβ Μάης 20, 2017 9:40 pm

ΦΙΛΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΜΕΛΙΤΟΕΞΑΓΩΓΕΑ MINELLI (ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΣΣΑΡΙ ΜΕ ΑΝΑΣΤΡΟΦΗ).ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΩ ΩΣ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑ.Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ 710 ΧΩΡΙΣ ΦΠΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos37
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 280

MINELLI ΜΕΛΙΤΟΕΞΑΓΩΓΕΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MINELLI ΜΕΛΙΤΟΕΞΑΓΩΓΕΑΣ   MINELLI ΜΕΛΙΤΟΕΞΑΓΩΓΕΑΣ Icon_minitimeΚυρ Μάης 21, 2017 4:48 pm

Καλησπερα φιλε, εχω τον εξαρι με αναστροφη της mineli. Τον απλο οχι inverter.
Δεν εχει πολυδουλεψει καθως η περσυνη χρονια ηταν φτωχη αλλα νομιζω οτι για τα λεφτα του ειναι μια χαρα,καθως οι ελληνικοι ειναι αρκετα ακριβοτεροι.
Παντως και σε πευκομελο που βγαινει πιο δυσκολα δεν ειδα να ζοριζεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimitris21
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 23

MINELLI ΜΕΛΙΤΟΕΞΑΓΩΓΕΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MINELLI ΜΕΛΙΤΟΕΞΑΓΩΓΕΑΣ   MINELLI ΜΕΛΙΤΟΕΞΑΓΩΓΕΑΣ Icon_minitimeΔευ Μάης 22, 2017 10:22 pm

εγω πηρα 6αρι ηλεκτρικο ακτινωτο , δεν χρειαζεται αναστροφη , τελικη τιμη 600 ευρω. τα πευκομελα τα βγαζει στο 70% του ροοστατη!!!!! κορυφη!!!! τελειος!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
priamos1980
Μέλος
Μέλος
priamos1980


Αριθμός μηνυμάτων : 204

MINELLI ΜΕΛΙΤΟΕΞΑΓΩΓΕΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MINELLI ΜΕΛΙΤΟΕΞΑΓΩΓΕΑΣ   MINELLI ΜΕΛΙΤΟΕΞΑΓΩΓΕΑΣ Icon_minitimeΔευ Μάης 29, 2017 11:18 am

ο minnelli με αναστροφη ειναι καλος για τα λεφτα του, εχω δουλεψει τον εξαρη 4 χρονια και εχει βγαλει πανω απο 2000 πλαισια την χρονια πολυ καλα. Εγω βεβαια εκανα την μαλακια και πηγα και εδωσα 1500 ευρω και πηρα αλλης εταιρειας 6αρη με αναστροφη και δεν εμεινα ευχαριστημενος. Σκεψου ποσα μελισσια εχεις και ποσα λεφτα θες να δωσεις για μηχανημα και μετα αποφασισε αν εχεις λιγα μελισσια και χωρις αναστροφη κανεις δουλεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
MINELLI ΜΕΛΙΤΟΕΞΑΓΩΓΕΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Μελιτοεξαγωγέας
» Μελιτεξαγωγέας με γρανάζι ή με ιμάντα
» Μελιτοεξαγωγεας
» μελιτοεξαγωγεας
» Μελιτοεξαγωγεας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Τα μελισσοκομικά :: Τα εργαλεία της δουλειάς-
Μετάβαση σε: