Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 ΚΗΡΟΤΕΧΝΙΕΣ φτιάχνω ΚΗΡΑΛΟΙΦΕΣ, ΚΕΡΙΑ, ΣΑΠΟΥΝΙΑ με φυσικό κερί μέλισσας-Δημήτρης Καρακούσης

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
monarchis
Συντονιστική ομάδα
Συντονιστική ομάδα
monarchis


Αριθμός μηνυμάτων : 1942

ΚΗΡΟΤΕΧΝΙΕΣ φτιάχνω ΚΗΡΑΛΟΙΦΕΣ, ΚΕΡΙΑ, ΣΑΠΟΥΝΙΑ με φυσικό κερί μέλισσας-Δημήτρης Καρακούσης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΗΡΟΤΕΧΝΙΕΣ φτιάχνω ΚΗΡΑΛΟΙΦΕΣ, ΚΕΡΙΑ, ΣΑΠΟΥΝΙΑ με φυσικό κερί μέλισσας-Δημήτρης Καρακούσης   ΚΗΡΟΤΕΧΝΙΕΣ φτιάχνω ΚΗΡΑΛΟΙΦΕΣ, ΚΕΡΙΑ, ΣΑΠΟΥΝΙΑ με φυσικό κερί μέλισσας-Δημήτρης Καρακούσης Icon_minitimeΤρι Φεβ 14, 2017 12:45 am

Στο προσωπικό μου μελισσοκομικό ιστολόγιο έχω αναρτήσει την βιβλιοπαρουσίαση για το νέο βιβλίο του Δημήτρη Καρακούση με τίτλο ΚΗΡΟΤΕΧΝΙΕΣ φτιάχνω ΚΗΡΑΛΟΙΦΕΣ, ΚΕΡΙΑ, ΣΑΠΟΥΝΙΑ με φυσικό κερί μέλισσας. Μπορείτε να διαβάσετε την βιβλιοπαρουσίαση στον παρακάτω σύνδεσμο:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Έχει επεξεργασθεί από τον/την monarchis στις Τρι Φεβ 14, 2017 2:11 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vassilis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
vassilis


Αριθμός μηνυμάτων : 673

ΚΗΡΟΤΕΧΝΙΕΣ φτιάχνω ΚΗΡΑΛΟΙΦΕΣ, ΚΕΡΙΑ, ΣΑΠΟΥΝΙΑ με φυσικό κερί μέλισσας-Δημήτρης Καρακούσης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΗΡΟΤΕΧΝΙΕΣ φτιάχνω ΚΗΡΑΛΟΙΦΕΣ, ΚΕΡΙΑ, ΣΑΠΟΥΝΙΑ με φυσικό κερί μέλισσας-Δημήτρης Καρακούσης   ΚΗΡΟΤΕΧΝΙΕΣ φτιάχνω ΚΗΡΑΛΟΙΦΕΣ, ΚΕΡΙΑ, ΣΑΠΟΥΝΙΑ με φυσικό κερί μέλισσας-Δημήτρης Καρακούσης Icon_minitimeΤρι Φεβ 14, 2017 2:07 pm

sostos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΚΗΡΟΤΕΧΝΙΕΣ φτιάχνω ΚΗΡΑΛΟΙΦΕΣ, ΚΕΡΙΑ, ΣΑΠΟΥΝΙΑ με φυσικό κερί μέλισσας-Δημήτρης Καρακούσης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Συνέντευξη - Δημήτρης Καρακούσης
» Συνέντευξη - Δημήτρης Καρακούσης
» Τροφή και Στέγη για τα Μελίσσια μου - Δημήτρης Καρακούσης
» Βασιλοτροφία και Παραγωγή Βασιλικού Πολτού - Δημήτρης Καρακούσης
» Κηραλοιφές και Νομοθεσία

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Η βιβλιοθήκη :: Τα Μ.Μ.Ε.-
Μετάβαση σε: