Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Πρόβλημα επιθεώρησης

Πήγαινε κάτω 
+7
vtoutoun
priobolos
Throubee
psath
nikos37
monarchis
chriszan
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kir
BeeForce
BeeForce
kir


Αριθμός μηνυμάτων : 602

Πρόβλημα επιθεώρησης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα επιθεώρησης   Πρόβλημα επιθεώρησης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 16, 2017 8:05 pm

χαχαχα ... αγαπώ τα μελίσσια αλλά μιας και η βασίλισσες θεωρώ οτι ειναι η επένδυση που κάνω για το μέλλον μιας και είναι αυτή που θα μου δώσει ένα σωστό DNA γία να έχω μια ανοδική πορεία είμαι αμείλικτος, μπορεί να την αλλάξω γιατί δεν μου αρέσει η φάτσα της .... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thoma.sbees
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 298

Πρόβλημα επιθεώρησης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα επιθεώρησης   Πρόβλημα επιθεώρησης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 17, 2017 12:10 am

[/quote]

Κύριοι είσαστε απόλυτα σωστοί. Στο θέμα της ασκοσφαίρωσης δεν μπορεί να ενοχοποιηθεί η Βασίλισσα κατά ανάγκη αλλά αλλάζοντας την γλιτώνεις χρόνο και χρήμα ίσως. Αν το δούμε από τη σκοπιά της εντατικής μελισσοκομίας αυτή θα ήταν ο βέλτιστος χειρισμός, αν το δούμε από τη σκοπιά της φροντίδας ενός μελισσοκόμου μικρής κλίμακας τότε ίσως να ήταν και δευτερεύον. Οπότε όλοι σωστοί, εξαρτάται από ποια σκοπιά το βλέπεις. ta xapia mou [/quote]

εχεις δίκιο αγαπητέ  Μονάρχη   εξαρτάται από την κατηγορία που ανηκει ο καθενας
αλλά στο τέλος η αλλαγή της βασίλισσας είναι δεδομένη και τον χρόνο θα τον χάσει αυτός που θα καθυστερησει
όσο για το αν η βασίλισσα ευθύνεται θα απαντούσα ΝΑΙ  σε μεγάλο βαθμό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vtoutoun
Μέλος
Μέλος
vtoutoun


Αριθμός μηνυμάτων : 150

Πρόβλημα επιθεώρησης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα επιθεώρησης   Πρόβλημα επιθεώρησης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 17, 2017 10:05 am

kir έγραψε:
χαχαχα ... αγαπώ τα μελίσσια αλλά μιας και η βασίλισσες θεωρώ οτι ειναι η επένδυση που κάνω για το μέλλον μιας και είναι αυτή που θα μου δώσει ένα σωστό DNA γία να έχω μια ανοδική πορεία είμαι αμείλικτος,  μπορεί να την αλλάξω γιατί δεν μου αρέσει η φάτσα της .... lol!

Απαπαπα!! εγώ που έχω μια βασίλισσα η οποία δεν κινεί το ένα της πόδι αλλά παρόλα αυτά "κεντάει" φαντάζομαι τι θα της έκανες!!! katse kala
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kir
BeeForce
BeeForce
kir


Αριθμός μηνυμάτων : 602

Πρόβλημα επιθεώρησης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα επιθεώρησης   Πρόβλημα επιθεώρησης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 17, 2017 12:02 pm

lol!
Βασίλη αν έχει τέτοιο θέμα θα τα πούμε τον επόμενο μήνα Very Happy ... αν έχει ρίξει αρκετά κηφινοκελιά, πρέπει να έχεις το νου σου lol!

αλλά οκ άλλο το την χτύπησα και έχει θέμα, και άλλο είναι επιρρεπή στην νοζεμίαση ας πούμε και την κρατάω ή ακόμα χειρότερα την αναπαράγω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πρόβλημα επιθεώρησης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Ώρες επιθεώρησης
» Συχνοτητα επιθεωρησης
» Τρόπος επιθεώρησης 2οροφης κυψέλης???
» προβλημα
» προβλημα με βασιλισσα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Τα μελισσοκομικά :: Οι αρχάριοι... τα νέα παιδιά-
Μετάβαση σε: