Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Τα εχει δουλεψει κανεις?

Πήγαινε κάτω 
+9
george kis
taxideytis
monarchis
mpampis13
kir
melicostas
psath
stratos
NikTheGreek
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
NikTheGreek
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
NikTheGreek


Αριθμός μηνυμάτων : 336

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΚυρ Μαρ 13, 2016 1:17 pm

Παιδια θα ηθελα ν ακουσω αν καποιος απο εσας τα εχει δουλεψει τα παρακατω εργαλεια .
Λεω να κανω μια μικρη επενδυση ...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Τι λετε ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stratos
Μέλος
Μέλος
stratos


Αριθμός μηνυμάτων : 126

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΚυρ Μαρ 13, 2016 2:33 pm

Μην προτιμάτε επαναφορτιζόμενα εργαλεία τον 50 ευρώ δεν κρατούν οι μπαταρίες . 
Από προσωπική εμπειρία το λέω . 
Καλύτερα τα ηλεκτρικά έχουν παραπάνω αντοχή στον χρόνο .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
psath
BeeForce
BeeForce
psath


Αριθμός μηνυμάτων : 1223

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΚυρ Μαρ 13, 2016 3:29 pm

stratos έγραψε:
Μην προτιμάτε επαναφορτιζόμενα εργαλεία τον 50 ευρώ δεν κρατούν οι μπαταρίες . 
Από προσωπική εμπειρία το λέω . 
Καλύτερα τα ηλεκτρικά έχουν παραπάνω αντοχή στον χρόνο .

Συμφωνώ. Αν κάποιο αξίζει για τα λεφτά του ίσως είναι αυτό, το οποίο δεν έχω δοκιμάσει αλλά έχω ακούσει καλές κριτικές:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
melicostas
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 98

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΚυρ Μαρ 13, 2016 6:46 pm

εχω το απλο επαναφορτιζομενο κατσαβιδι εδω και 1 χρονο σκυλι ειναι αλλα δεν κραταει πολυ η μπαταρια κανα 2ωρο μονο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NikTheGreek
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
NikTheGreek


Αριθμός μηνυμάτων : 336

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΚυρ Μαρ 13, 2016 8:13 pm

δεν περιμενω να μου βγουν αθανατα και να τα εχω μια ζωη..
αλλα ..
το οτι εχουν και τα δυο την ιδια μπαταρια ειναι πλεονεκτημα ...
δουλευεις το ενα φορτιζεις το δευτερο .. κλπ ...

συν οτι με 100 ευρω παιρνω δυο εργαλεια...

χμμμ ..δεν ξερω ειναι υπο εξεταση ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kir
BeeForce
BeeForce
kir


Αριθμός μηνυμάτων : 602

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΚυρ Μαρ 13, 2016 8:22 pm

κατσαβιδι έχω πάρει το Makita και πιστεψεμε δεν κρατάει τόσο !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpampis13
BeeForce
BeeForce
mpampis13


Αριθμός μηνυμάτων : 1393

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΚυρ Μαρ 13, 2016 9:47 pm

Οτι και να εχω πάρει απο εκει κανει την δουλεια του μια χαρά.
Μπαταρίες λιθίου ειναι και αυτο ειναι. Για τα χρήματα που θα δώσεις θα πάρεις ένα πολυ καλο εργαλείο για να κανεις την δουλεια σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
psath
BeeForce
BeeForce
psath


Αριθμός μηνυμάτων : 1223

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΚυρ Μαρ 13, 2016 9:55 pm

Γενικά πιστεύω ότι η μπαταρία εξυπηρετεί στα εργαλεία όταν δουλεύουμε μακριά από το σπίτι. Αλλιώς οι συσκευές με ρεύμα από το δίκτυο υπερτερούν κατά κράτος σε ισχύ των επαναφορτιζόμενων. Φυσικά είναι και φθηνότερες.

Δες εδώ:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
monarchis
Συντονιστική ομάδα
Συντονιστική ομάδα
monarchis


Αριθμός μηνυμάτων : 1942

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΚυρ Μαρ 13, 2016 10:01 pm

Νίκο εγώ τα έχω και τα δύο. Τα είχα αγοράσει πέρυσι σε υψηλότερη τιμή και τώρα τα σκοτώνει γιατί τα έχει ίσως σε απόθεμα. Το σημαντικό είναι πως οι μπαταρίες είναι λιθίου όπως αναφέρθηκε αλλά το πιο σημαντικό για εμένα όσον αφορά τη σένα είναι πως δεν κλωτσάει την ώρα του κοψίματος. Αυτός είναι ένας σοβαρός παράγοντας για να το αγοράσεις όπως επίσης πως δεν ζορίζεται. Αν αλλάξεις τη λάμα με μια καλύτερη κάνεις παπάδες. Μου άρεσε που για να αλλάξεις την λάμα πατούσες ένα μικρό μοχλό στην υποδοχή που εκτόξευε το λαμάκι μακριά χωρίς να βάλεις και να κόψεις τα δακτυλάκια σου.
Για το δισκοπρίονο θα σου πω πως στη γειτονιά μου είναι ένα μαγαζί με μηχανές και επειδή φέρνει συνέχεια εμπόρευμα πάω και πέρνω τις παλέτες από τις μηχανές. Κόβω τις παλέτες σε χρόνο dt καθότι δεν διαθέτω αγροτικό και στο επιβατικό δεν χωράνε.
Όσο για το μια ζωή, εκμεταλλεύσου αφού έχουν κάνει τον κύκλο ζωής τους την απόσυρση από τις προσφορές που κάνουν τα μεγάλα καταστήματα με εργαλεία. Value for money όπως λένε και στο χωριό μου. Στο προτείνω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
taxideytis
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 12

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΔευ Μαρ 14, 2016 10:27 am

έχω αρκετά επαναφορτιζόμενα εργαλεία απο το lidl.
το πρόβλημα, αν μπορείς να το πείς πρόβλημα, είναι οι μπαταρίες.
τελειώνουν γρήγορα...η πρέπει να πάρεις 2 εργαλεία πακέτο
Επίσης σε σέγα ή τροχό η μπαταρία τελειώνει πολύ πιο γρήγορα απο οτι σε δραπανοκατσάβιδο.

Η άποψη μου.
Αν το θέλεις για καθαρά ερασιτεχνική χρηση πάρτο με κλειστά μάτια.
Αριστο ποιοτικά και λειτουργικά. Αλλά ψάξε για δεύτερη μπαταρία. Η νάχεις υπομονή για φόρτωση.
Δεν είναι να τόχεις και να βγάζει δουλειά 2-3 ωρών. Περιστασιακά μόνο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
george kis
Μέλος
Μέλος
george kis


Αριθμός μηνυμάτων : 72

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΔευ Μαρ 14, 2016 11:32 am

Καλημέρα παιδια. Τα γνωρίζεται αυτά τα μοντελακια;      https://youtu.be/KNW2kzwbv8s
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mefedlos
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 14

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΔευ Μαρ 14, 2016 2:42 pm

Τα Einhell να τα αποφευγεις και κυριως το δισκοπριονο παγκου . Καλυτερα παρε μια σεγα bosch . Το συγκεκριμενο μοντελο δεν το ξερω αλλα ενα φθηνοτερο που ειχα παρει το χαρισα γιατι με την σεγα των 15 ευρω εβγαζα καλυτερες κοπες. Αν το θες για να μη κοβεις με πριονι χειρος καλο ειναι αλλα για τιποτα παραπανω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Throubee
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
Throubee


Αριθμός μηνυμάτων : 808

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΔευ Μαρ 14, 2016 5:46 pm

boycott LIDL!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olomelia
BeeForce
BeeForce
olomelia


Αριθμός μηνυμάτων : 544

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΔευ Μαρ 14, 2016 7:01 pm

με τον Θρούμπη κι εγώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NikTheGreek
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
NikTheGreek


Αριθμός μηνυμάτων : 336

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΔευ Μαρ 14, 2016 8:15 pm

olomelia έγραψε:
με τον Θρούμπη κι εγώ!

κι εσυ τεκνον.... Φρουτε !! ???!! ??


Δικιο ρε παιδια....
δεν αγοραζω τιποτε απο τους "φιλους" γερμανους σε τροφιμα και ειδη που παραγουμε στην Ελλαδα ...
αλλα ...
εργαλεια ?
αν δεν τα παρω απο εκει , απ οπου και να παω δεν γλυτωνω ρε παιδια..
παλι εκει θα πανε τα χρηματα klama

Δυστυχως ....

Οσο για τα εργαλεια , απ οτι ακουω μονο την μπαταρια φοβουνται τα παιδια οπως κι εγω αλλα αν παρω δυο τοτε τα πραγματα ειναι καλυτερα.
Ασε που μετα απο δυο χρονια οταν χαλασει μια μπαταρια μπορει να γινει μια μικρη πατεντιτσα και να δουλευουν απο τροφοδοτικο χωρις προβλημα..
οποτε ..
μαλλον την πεμπτη παω για ..επενδυση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpampis13
BeeForce
BeeForce
mpampis13


Αριθμός μηνυμάτων : 1393

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΔευ Μαρ 14, 2016 10:16 pm

Δεν υπαρχει καμία περίπτωση να μισεί κάποιος περισσότερο απο εμενα τους Γερμανούς.
Ιστορικά,ποδοσφαιρικά και γι όσα ακομα κανουν πανευρωπαϊκά.
Αλλα δεν ειναι πολυ εύκολο το "μποικοταρετε" τα γερμανικά προϊόντα;
Ρωτάω τωρα εγω. Ο Γερμανός τεχνικός που δουλευει σε αυτά εχει σχέση με οτι γίνεται; Ο Γερμανός έμπορας;  
Υπαρχει κάποια τόσο αξιόπιστη ελληνική εταιρεία που να βγάζει τετοια ποιότητα σε αυτη την τιμή;
Άντε και να μη παρω γερμανικά τι να παρω κινέζο  
Σε τι με ευνοεί να παρω κινέζο; Για πια ποιότητα μιλάμε;
Όποτε καλο ειναι να λεμε το μποϊκοτάρουμε αλλα και εμεις σαν χώρα ας δείξουμε και κατι..... Να ξέρετε οτι οτι ειναι ελληνικό αξιόπιστο και "επαγγελματικό" το προτιμώ ,σε οποία τιμή, απο οποιοδήποτε αλλο.
Αυτά σε γενική κουβεντα. Επιτέλους ας αφήσουμε τα εύκολα λόγια και ας πράξουμε σαν λαός και οχι σαν κράτος.
Υ. Γ. Τα παραπανω δεν έχουν να κανουν με τον φίλο και πατριώτη θρουμπι απλα πιάστηκα απο τα γραφόμενα του.
Υ. Γ. Τσέκαρε Νίκο νομίζω οτι κάποιο απο αύρα αν οχι ολα ειναι αύριο, ισως να κανω λαθος
Υ. Γ. 3 οτιδήποτε χρειάζεται μεγαλη δύναμη για να δουλέψει (τροχός , δίσκος, σεγα) εννοειτε οτι δεν μπορεί να δουλέψει πολυ ωρα με την μπαταρία. Οποίος αγοράζει οποίο εργαλείο μπαταρίας ξέρει καλα οτι χρόνος πραγματικής εργασίας ειναι τα 40 λεπτά έως μια ωρα μέγιστο.
Άλλωστε πλέον με τους ταχύφορτιστες που έχουν μεσα σε 20-25 λεπτά ξαναδουλέυεις πλήρως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olomelia
BeeForce
BeeForce
olomelia


Αριθμός μηνυμάτων : 544

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΤρι Μαρ 15, 2016 1:07 am

το ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο ν'αποφύγουμε, άμεσα ή έμμεσα, τα λίγα μας φραγκάκια να καταλήξουν στην τσέπη του γερμανού... όλα αυτά τα μεγαλοπολυκαταστήματα που υπάρχουν, γερμανικά κυρίως προϊόντα προωθούν...
μα αν δυστυχώς δεν υπάρχουν ελληνικά που θα έδιναν δουλειά και κύκλο εργασιών σε (άνεργους) συμπατριώτες μας, υπάρχουν ισπανικά, ιαπωνικά και ιταλικά εργαλεία χεριού για όποιον ψάξει λίγο. Δεν είναι το πιό εύκολο, μα υπάρχουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpampis13
BeeForce
BeeForce
mpampis13


Αριθμός μηνυμάτων : 1393

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΤρι Μαρ 15, 2016 1:51 am

Ειναι πολυ εύκολο να βρεις ισπανικά ιταλικά και γαλλικά προϊόντα,αξιόπιστα και σε λογική τιμή αρκεί να υπαρχουν.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vassilis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
vassilis


Αριθμός μηνυμάτων : 673

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΤρι Μαρ 15, 2016 6:56 pm

Μη κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας...
Βολευόμαστε με τις "προσφορές" των Lidl και ταίζουμε τους Γερμανούς ψηφοφόρους της κάθε Μέρκελ... Να που είναι συνυπεύθηνοι οι γερμανοί εργαζόμενοι φίλε Mpampis13...
Φρόντισαν βέβαια οι γερμανοί μέσω ΕΕ να κλείσουν ή να μεταφερθούν Βουλγαρία πολλά Ελληνικά εργοστάσια... Λοιπόν μέχρι εδώ γιατί θα κάνουμε το site πολιτικό...
trizo dontis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpampis13
BeeForce
BeeForce
mpampis13


Αριθμός μηνυμάτων : 1393

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΤρι Μαρ 15, 2016 7:12 pm

Βασίλη μου καμία σχέση με την πολιτική. Σχέση εχει η κάθε ελληνική εταιρεία που ποτε δεν έκατσε να κανει κατι σοβαρό και επαγγελματικό. Μια και το λες πες μου μια ελληνική εταιρεία που κατασκευάζει ηλεκτρικά εργαλεία καλής ποιότητας. Βρες μου μια ιταλική.
Δεν θα βρεις καμία εταιρεία στην ποιότητα της facom ας πουμε(γαλλική).
Γιατί το κάνετε θέμα. Εργαλεία ειναι που τα φτιάχνει ένας Μπαμπης ένας Βασίλης και ένας Νίκος καπου στην Γερμανία. Ουτε η καρ..... Η Μαρκέλ τα φτιάχνει ουτε το α....... Ο Σόιμπλε.
Τέλος βαρέθηκα κύριοι να μου φταίνε οι άλλοι. Καιρός να κουνήσουμε σαν λαός τα χέρια μας και ειμαι σίγουρος οτι οτιδήποτε ποιοτικό και σοβαρό κανουμε θα παει μπροστά και εξω απο την Ελλαδα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NikTheGreek
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
NikTheGreek


Αριθμός μηνυμάτων : 336

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΤρι Μαρ 15, 2016 7:22 pm

Παιδια..
δεν νομιζω οτι οδηγει καπου αυτη η κουβεντα..

Η αγορα , καλως ή κακως , εγινε.

Μακαρι σε μερικα χρονια να μην χρειαζεται να κανουμε καν αυτην την κουβεντα γιατι ετσι απλα θα αγοραζουμε τα δικα μας μηχανηματα , φτιαγμενα απο τα δικα μας χερια.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpampis13
BeeForce
BeeForce
mpampis13


Αριθμός μηνυμάτων : 1393

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΤρι Μαρ 15, 2016 7:35 pm

Νίκο μου κουβεντα να γίνεται.....
Άντε βρε καλές κατασκευές να εχεις. Δώσε μας και τις κριτικές σου για αυτά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vassilis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
vassilis


Αριθμός μηνυμάτων : 673

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΠεμ Μαρ 17, 2016 9:14 am

Ξέρει κανείς πόση είναι η φορολογία της Facom από το Γαλλικό κράτος και πόση η φορολογία του όποιου απλού μηχανουργίου από το ελληνικό κράτος;; Δεν ρωτώ για πολιτικούς λόγους αλλά για ενημέρωση... Ενδιαφέρομαι να επενδύσω κάπου μερικά εκατομμύρια και ψάχνω το κάπου...


lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olomelia
BeeForce
BeeForce
olomelia


Αριθμός μηνυμάτων : 544

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΠεμ Μαρ 17, 2016 11:30 am

vassilis έγραψε:
Ξέρει κανείς πόση είναι η φορολογία της Facom από το Γαλλικό κράτος και πόση η φορολογία του όποιου απλού μηχανουργίου από το ελληνικό κράτος;; Δεν ρωτώ για πολιτικούς λόγους αλλά για ενημέρωση...


Δεν γελιόμαστε Βασίλη...
skeftome
το θέμα της αποβιομηχάνισης και το σακάτεμα όποιας παραγωγικής διαδικασίας στην χώρα, είναι απόρροια πολιτικών αποφάσεων δεκαετιών.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stratos
Μέλος
Μέλος
stratos


Αριθμός μηνυμάτων : 126

Τα εχει δουλεψει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα εχει δουλεψει κανεις?   Τα εχει δουλεψει κανεις? Icon_minitimeΠεμ Μαρ 17, 2016 11:57 pm

Τι ψάχνεται εδώ έβαλαν τεκμήριο και στα παιδιά .......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τα εχει δουλεψει κανεις?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Εχει μελλον η μελισσοκομια;
» Δεν ξέρω αν σας έχει ξανασυμβεί?
» Καρυδιά: έχει ενδιαφέρον;
» Συνενωση με το αδυνατο να εχει την βασιλισσα
» To ρείκι έχει ανθίσει στην Άνω καλεντίνη Αρτας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Τα μελισσοκομικά :: Τα εργαλεία της δουλειάς-
Μετάβαση σε: