Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Σε πιο συλλογο ανηκω?

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nickbeni
Μέλος
Μέλος
nickbeni


Αριθμός μηνυμάτων : 56

Σε πιο συλλογο ανηκω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σε πιο συλλογο ανηκω?   Σε πιο συλλογο ανηκω? Icon_minitimeΤρι Αυγ 25, 2015 6:54 pm

Γεια σας και παλι,
ειμαι δημοτης Μοσχατου Ταυρου,
ο δημος ανηκει στο ΝΟΤΙΟ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ.

γνωριζει καποιος σε πιο μελισσοκομικο συλλογο θα πρεπει να εγγραφω?
γιατι νομιζω οτι υπαρχουν περισσοτεροι απο εναν συλογοι , αληθευει?
και εαν ναι, τοτε πιο συλλογο μου προτεινετε(ΑΤΤΙΚΗΣ)  και ποια ειναι η συνδρομη μας εκει?
Εχω βρει συλλογους σε κηφισια, αγ αναργυρους, και σε αλλους δημους.
αλλα ποιος ειναι αυτος που μου πρεπει? μηπως καποιος απο τους συλλογους υπαρχει για να υπαρχει απλως?
(ωστε να τον αποφυγω).

το αγροτικης αναπτυξης στην καλλιθεα μπορει να θεωρηθει συλλογος?

σας ευχαριστω και παλι εκ των προτερων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
priamos1980
Μέλος
Μέλος
priamos1980


Αριθμός μηνυμάτων : 204

Σε πιο συλλογο ανηκω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: συλλογος   Σε πιο συλλογο ανηκω? Icon_minitimeΠεμ Αυγ 27, 2015 11:38 pm

γραφεσαι σε οποιον θες αλλα για μενα προτιμησε κάπιοον που εχει ενεργα μελη και κανουν σεμιναρια, αλλα πες μου κατι τι γνωσης εχεις τι επαφη με το μελισσι και πως σκεφτεσαι να ξεκινησεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpampis13
BeeForce
BeeForce
mpampis13


Αριθμός μηνυμάτων : 1393

Σε πιο συλλογο ανηκω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε πιο συλλογο ανηκω?   Σε πιο συλλογο ανηκω? Icon_minitimeΠαρ Αυγ 28, 2015 12:15 pm

Κανω λάθος η πρέπει να πας σε σύλλογο που να ειναι κοντα στο τόπο που ειναι η βαση του μελισσοκομιου σου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vassilis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
vassilis


Αριθμός μηνυμάτων : 673

Σε πιο συλλογο ανηκω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε πιο συλλογο ανηκω?   Σε πιο συλλογο ανηκω? Icon_minitimeΚυρ Αυγ 30, 2015 10:48 pm

Σε συμφέρει να γραφτείς στο κοντινότερο με το μελισσοκομείο σου σύλλογο. Γι αυτό πρέπει να μας πεις που είναι το μελισσοκομείο σου. Αν πάλι δεν έχεις ξεκινήσει, τότε βρες κάποιον κοντά σου (στον ταύρο) και καλό ξεκίνημα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pater_Familias
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 88

Σε πιο συλλογο ανηκω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε πιο συλλογο ανηκω?   Σε πιο συλλογο ανηκω? Icon_minitimeΠεμ Σεπ 03, 2015 8:31 pm

nickbeni έγραψε:
Γεια σας και παλι,
ειμαι δημοτης Μοσχατου Ταυρου,
ο δημος ανηκει στο ΝΟΤΙΟ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ.

γνωριζει καποιος σε πιο μελισσοκομικο συλλογο θα πρεπει να εγγραφω?
γιατι νομιζω οτι υπαρχουν περισσοτεροι απο εναν συλογοι , αληθευει?
και εαν ναι, τοτε πιο συλλογο μου προτεινετε(ΑΤΤΙΚΗΣ)  και ποια ειναι η συνδρομη μας εκει?
Εχω βρει συλλογους σε κηφισια, αγ αναργυρους, και σε αλλους δημους.
αλλα ποιος ειναι αυτος που μου πρεπει? μηπως καποιος απο τους συλλογους υπαρχει για να υπαρχει απλως?
(ωστε να τον αποφυγω).

το αγροτικης αναπτυξης στην καλλιθεα  μπορει να θεωρηθει συλλογος?

σας ευχαριστω και παλι εκ των προτερων.


Καλύτερα γιά σένα νά γραφτεῖς στόν ἀγροτικό σύλλογο τῆς Σαλαμίνας, ὅπου ἔχεις τα μελίσσια σου. Πιό εὔκολα θά ξεμπερδέψεις μέ τά γραφειοκρατικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σε πιο συλλογο ανηκω?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» αναγκαστική εγγραφή σε σύλλογο?
»  1΄ΔΩΡΕΑΝ ΣΕΜΙΝΑΡΙΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΑ 4 ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ
» 2΄ΔΩΡΕΑΝ ΣΕΜΙΝΑΡΙO (ΗΜΕΡΙΔΑ) ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΑ 4 ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ Τ
» Εκλογές στον Μελισσοκομικό Σύλλογο Θεσπρωτικού Πρέβεζας "Η Μικρή Λάκκα Σούλι "

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Η βιβλιοθήκη :: Νομοθεσία - Επιδοτήσεις-
Μετάβαση σε: