Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Θερμόμετρο καζανιού

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
thymus
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
thymus


Αριθμός μηνυμάτων : 26

Θερμόμετρο καζανιού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Θερμόμετρο καζανιού   Θερμόμετρο καζανιού Icon_minitimeΤετ Αυγ 12, 2015 1:03 pm

Παιδιά καλησπέρα! Μήπως γνωρίζει κάποιος που μπορω να προμηθευτώ θερμόμετρο με μακρύ θερμοστοιχείο; Το χρειάζομαι για το καζάνι της βανιλιέρας. Ευχαριστώ πολυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos37
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 280

Θερμόμετρο καζανιού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θερμόμετρο καζανιού   Θερμόμετρο καζανιού Icon_minitimeΤετ Αυγ 12, 2015 1:37 pm

καλημερα. θα βρεις σε καταστηματα μηχανολογικου εξοπλισμου,υδραυλικων ειδων και ανταλλακτικων καυστηρων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thymus
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
thymus


Αριθμός μηνυμάτων : 26

Θερμόμετρο καζανιού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θερμόμετρο καζανιού   Θερμόμετρο καζανιού Icon_minitimeΤετ Αυγ 12, 2015 1:49 pm

Νίκο εχω ψάξει εδω (Κάλυμνο) αλλα δεν εχω βρει τίποτα (τα κακά του να βρίσκεσαι σε νησί)! Ελεγα μήπως γνωρίζει κάποιος για παραγγελιά απο ίντερνετ. Ο δασκαλάκης χρησιμοποιει ενα με μακρύ θερμοστοιχείο και στο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] χρησιμοποιεί πολύμετρο με μακρυ θερμοστοιχείο. Το πολυμετρο ειναι ευκολο να το βρω, στο θερμοστοιχείο κολλάω. Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Στέλιος1
Μέλος
Μέλος
Στέλιος1


Αριθμός μηνυμάτων : 282

Θερμόμετρο καζανιού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θερμόμετρο καζανιού   Θερμόμετρο καζανιού Icon_minitimeΤετ Αυγ 12, 2015 2:42 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

εδώ ας πούμε έχει μπόλικα


βασικά δεν ξέρω αν σε βοηθώ
εγώ πατώ στο google θερμόμετρα και μετά επιλέγω εικόνες και απο εδώ
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

επιλέγω όποιο μου αρέσει και με πάει στο κατάστημα

ελπίζω να σε βοήθησα Basketball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thymus
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
thymus


Αριθμός μηνυμάτων : 26

Θερμόμετρο καζανιού Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θερμόμετρο καζανιού   Θερμόμετρο καζανιού Icon_minitimeΤετ Αυγ 12, 2015 6:54 pm

Στέλιο και Νίκο σας ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Θερμόμετρο καζανιού
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Θερμομετρο παραφινιερας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Τα μελισσοκομικά :: Τα εργαλεία της δουλειάς-
Μετάβαση σε: