Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Βασίλισσα τη στιγμή που γεννάει

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Mactas
Μέλος
Μέλος
Mactas


Αριθμός μηνυμάτων : 98

Βασίλισσα τη στιγμή που γεννάει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βασίλισσα τη στιγμή που γεννάει   Βασίλισσα τη στιγμή που γεννάει Icon_minitimeΚυρ Απρ 19, 2015 11:19 pm

Στη σημερινή μου επιθεώρηση, η χαρά μου ήταν απερίγραπτη. Τα μελισσάκια μου όλα χτίζουν πλαίσια με γρήγορους ρυθμούς, γύρες μπαίνουν σε μεγάλες ποσότητες μέσα στις κυψέλες, οι νέες μάνες έχουν όλες γονιμοποιηθεί και γεννούν όπου βρίσκουν άδειο κελί.
Η χαρά μου όμως κορυφώθηκε όταν είδαμε μία περσινή βασίλισσα να γεννάει την ώρα που η μικρή μου κόρη κρατούσε το πλαίσιο.
Απολάυστε την
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BillBee
Μέλος
Μέλος
BillBee


Αριθμός μηνυμάτων : 52

Βασίλισσα τη στιγμή που γεννάει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βασίλισσα τη στιγμή που γεννάει   Βασίλισσα τη στιγμή που γεννάει Icon_minitimeΚυρ Απρ 19, 2015 11:26 pm

ωραίος! sostos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xarhs
Μέλος
Μέλος
xarhs


Αριθμός μηνυμάτων : 73

Βασίλισσα τη στιγμή που γεννάει Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βασίλισσα τη στιγμή που γεννάει   Βασίλισσα τη στιγμή που γεννάει Icon_minitimeΔευ Απρ 20, 2015 12:34 am

Είσαι πολύ ωραίος φίλε μου, και μπράβο που μαθαίνεις τα παιδιά σου να αγαπούν τη μέλισσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Βασίλισσα τη στιγμή που γεννάει
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
»  θερμοκρασίες που γεννάει η βασίλισσα
» Πρόβλημα με νεαρό σμήνος - δεν γεννάει η βασίλισσα
» Γιατί δεν γεννάει;
» βασιλισσα
» Δεν γενναει...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Τα μελισσοκομικά :: Τι νέα από τα μελίσσια σας;-
Μετάβαση σε: