Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας

Πήγαινε κάτω 
+3
ΚΩΣΤΗΣ
nikosf13
Gloriana
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Gloriana
Μέλος
Μέλος
Gloriana


Αριθμός μηνυμάτων : 76

6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΠεμ Νοε 27, 2014 10:29 pm

για το φετινό 6ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΜΕΛΙΟΥ στο ειρήνης και φιλίας στις 5-7/12/2014 μπορεί να πει κανείς αν αξίζει? εννοώ, αν έχει καποιος προηγούμενες εμπειρίες.
Σκέφτομαι να κατέβω από Θεσσαλονίκη αλλά δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosf13
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 222

6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΠεμ Νοε 27, 2014 10:48 pm

Αν ειναι οπως το περσινο οχι για μενα δεν αξιζει τον κοπο.Το μονο θετικο για μενα που πηγα περισυ ηταν οτι δοκιμασα οτι γευση μελιου υπαρχει.Για εναν καταναλωτη να παει και να δει καποια πραγματα ειναι ωραια!Για ενα μελισσοκομο ομως που θα διανυσει αρκετα χιλιομετρα για να βρεθει εκει νομιζω δεν αξιζει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΩΣΤΗΣ
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 48

6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΠεμ Νοε 27, 2014 11:38 pm

Gloriana έγραψε:
για το φετινό 6ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΜΕΛΙΟΥ στο ειρήνης και φιλίας στις 5-7/12/2014 μπορεί να πει κανείς αν αξίζει? εννοώ, αν έχει καποιος προηγούμενες εμπειρίες.
Σκέφτομαι να κατέβω από Θεσσαλονίκη αλλά δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο...

Ναι.. να το επισκεφτείτε, είναι μια πολύ καλή εμπειρία εφόσον ασχολείστε με την μέλισσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gloriana
Μέλος
Μέλος
Gloriana


Αριθμός μηνυμάτων : 76

6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΣαβ Δεκ 06, 2014 12:48 pm

Ρεπορτάζ της πρώτης μέρας

6 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΜΕΛΙΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vassilis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
vassilis


Αριθμός μηνυμάτων : 673

6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΣαβ Δεκ 06, 2014 7:15 pm

Απ' ότι αντιλαμβάνομαι, είναι η αντίπαλη ομάδα εκεί, αυτής που έφτιαξε το Γ! Πανελλήνιο Επιστημονικό Συνέδριο... με παρουσία συνδικάλας... που αμφισβητεί το συνέδριο στο "βήμα" του...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghalepas
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 23

6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΣαβ Δεκ 06, 2014 9:07 pm

περα απο την εκθεση κλπ αξιζει να παι καποιος απο επαρχια να αγορασει ολο του τον εξοπλισμο;Συμφερει;Πειτε μου αν ειναι κυριως γι' αυτο θελω να παω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpampis13
BeeForce
BeeForce
mpampis13


Αριθμός μηνυμάτων : 1393

6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΣαβ Δεκ 06, 2014 9:39 pm

Βασιλη καλησπερα...δεν ξερω δεν παρακολουθησα τις ομιλιες απλα ξερω οτι ηταν και ο Χαριζανης εκει μια και συναντησα τον υιο του και μου το ειπε.
κατα τα αλλα ειναι μια πολυ καλη εκθεση δοκιμης μελιου μια και οταν πατε θα δοκιμασετε πολλααααααα πολλαααααααα μελια απο πολλες περιοχες της Ελλαδας.
Υπηρχαν πεντε εξι περιπτερσ με μελισσοκομικα μηχανηματα κανα δυο πατεντιαρηδες κυψελων αλλα και απλων κυψελων κατασκευαστες.
Η ανελ εχει καλυτερες τιμες λογο εκθεσης(9 ευρω τα δερματινα αεριζομενα γαντια π.χ.) ...αυτα...
εγω περασα πολυ ομορφα παρεα με την γυναικα μου και τον 7μηνων γιο μου...
καλα να περασετε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vassilis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
vassilis


Αριθμός μηνυμάτων : 673

6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΚυρ Δεκ 07, 2014 12:21 am

Μπάμπη καλησπέρα,
εγώ είμαι στην Ερμιονίδα και παρακολουθώ τα μελίσσια μου που για πρώτη φορά μετέφερα εδώ. Στο τέλος της εβδομάδας θα επιστρέψω Αθήνα. Ελπίζω να είναι καλά και τα δικά σου μελίσσια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
av
Μέλος
Μέλος
av


Αριθμός μηνυμάτων : 68

6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας   6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας Icon_minitimeΚυρ Δεκ 07, 2014 5:00 pm

εμένα εντύπωση μου έκανε η κυψέλη 8 βασιλισσών της technoset (τιμή στα 100€)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
6o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» 4ο Φεστιβάλ ελληνικού μελιού και προϊόντων μέλισσας!!!
» 5o Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού και Προϊόντων Μέλισσας
» 10ο Φεστιβάλ Ελληνικού Μελιού 7-8-9/12/2018
» ΓΙΟΡΤΗ ΜΕΛΙΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΜΕΛΙΣΣΑΣ Σεπτέμβρης 2012 θεσσαλονίκη
» 5ο Φεστιβάλ Ελαιολάδου και Ελιάς

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Διάφορα :: ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ - Σεμινάρια Μελισσοκομίας - Οι φορείς και τα νέα τους-
Μετάβαση σε: