Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Προχειρη ποτιστρα

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Druidis
Μέλος
Μέλος
Druidis


Αριθμός μηνυμάτων : 57

Προχειρη ποτιστρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προχειρη ποτιστρα   Προχειρη ποτιστρα Icon_minitimeΤετ Ιουλ 30, 2014 2:01 am

Πριν λιγες μερες οι κουκλες μου αποφασισαν να παιρνουν νερο απο το νερο των σκυλων μου (οι κουκλες ειναι διπλα στο σπιτι μου)...Τοσο καιρο δεν εχω ιδεα απο που κλεβανε νερο.
Ειδα οτι πολλες πνιγοντουσαν οποτε επρεπε κατι να κανω. Λοιπον πηρα απο ενα παλιο στρωματακι ραντζου το αφρολεξ και το εκοψα ισο με τη διαμετρο του δοχειου νερου κ το εβαλα να επιπλεει. Το υλικο ειναι υδροφιλο και ετσι και επιπλεει αλλα και τραβαει νερο.Ετσι οι κουκλες παιρνουν νερο με ασφαλεια. Στη φωτο ειναι μια που πνιγηκε γιατι ειχε αδειασει το δοχειο και ειχε κρυφτει με αποτελεσμα να την πνιξω. 3η μερα σημερα κ η ποτιστρα δουλεψε μια χαρα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σε περιπτωση που δεν βλεπετε την εικονα πατηστε στο παρακατω λινκ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προχειρη ποτιστρα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ποτίστρα 2 σε 1
» Ποτίστρα
» Ποτίστρα μελισσών
» Κινητή ποτίστρα
» ποτιστρα νερου.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Τα μελισσοκομικά :: D.I.Y. μελισσοκομικές πατέντες-
Μετάβαση σε: