Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Καλώς σας βρήκα!

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
asapostol
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
asapostol


Αριθμός μηνυμάτων : 15

Καλώς σας βρήκα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλώς σας βρήκα!   Καλώς σας βρήκα! Icon_minitimeΔευ Μαρ 17, 2014 1:25 pm

Χαίρεται,

Εδώ και χρόνια ο πατέρας μου είχε μέλισσες αλλά ποτέ δεν ασχολήθηκα προσωπικά και εντατικά , λόγω σπουδών παρά μόνο ''αγγαρεία'' (κάπνισμα, κουβάλημα κ.λ.π.). Φέτος ανέλαβα εξ΄ολοκλήρου 12 μελίσσια και η συμμετοχή μου στο φόρουμ θα με βοηθούσε ώστε να αποσπάσω πληροφορίες από έμπειρους μελισσοκόμους.Είμαι αρχάριος και όσον αφορά το χειρισμό του φόρουμ αλλά θα το βρω πιστεύω.

Καλώς σας βρήκα!
Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
monarchis
Συντονιστική ομάδα
Συντονιστική ομάδα
monarchis


Αριθμός μηνυμάτων : 1942

Καλώς σας βρήκα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα!   Καλώς σας βρήκα! Icon_minitimeΔευ Μαρ 17, 2014 1:57 pm

Καλώσόρισες. Εδώ (στο forum) έχει μπόλικη γνώση και μπόλικη εμπειρία. Κρίμα που δεν είχες γραφτεί νωρίτερα. Χθες είχαμε συνάντηση στην Κρήτη. Όμως θα το επαναλάβουμε... Ότι χρειαστείς εδώ είμαστε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asapostol
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
asapostol


Αριθμός μηνυμάτων : 15

Καλώς σας βρήκα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα!   Καλώς σας βρήκα! Icon_minitimeΤρι Μαρ 18, 2014 10:24 am

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα. Χθες το είδα και εγώ τυχαία για τη συνάντηση....δεν πειράζει στην επόμενη με καλο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Στέλιος1
Μέλος
Μέλος
Στέλιος1


Αριθμός μηνυμάτων : 282

Καλώς σας βρήκα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα!   Καλώς σας βρήκα! Icon_minitimeΤρι Μαρ 18, 2014 11:47 am

καλώς όρισες  cheers 

είσαι πολύ τυχερός φίλε μου που έχεις δάσκαλο σπίτι σου

δεν θα τραβάς το δικό μας ζόρι που προσπαθούμε μονάχα με διάβασμα και αποσπώντας πληροφορίες από φόρουμ - παλαιότερους

δεν λέω καλά και άγια όλα αυτά ........ αλλά η εμπειρία είναι εμπειρία flower 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asapostol
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
asapostol


Αριθμός μηνυμάτων : 15

Καλώς σας βρήκα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα!   Καλώς σας βρήκα! Icon_minitimeΤρι Μαρ 18, 2014 12:07 pm

Καλώς σε βρήκα,

ναι δε λέω σίγουρα μετράει η εμπειρία του παλιού , αλλά όσον αφορά τον πατέρα μου δεν έχει ασχοληθεί με νέες αναζητήσεις.Έχει μάθει κάποιες παλιές τεχνικές , τις εφαρμόζει και καλές κακές αυτές είναι.
Πιστεύω εμείς οι νεότεροι πρέπει να δοκιμάζουμε καινούρια πράγματα που μαθαίνουμε και απ το διάβασμα ώστε να βελτιώσουμε τα μελίσσια μας.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Στέλιος1
Μέλος
Μέλος
Στέλιος1


Αριθμός μηνυμάτων : 282

Καλώς σας βρήκα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα!   Καλώς σας βρήκα! Icon_minitimeΤρι Μαρ 18, 2014 12:35 pm

σαφώς η μελέτη δίνει πολλά και το διάβασμα το έχουν ανάγκη όλοι   study 

αλλά εσύ έχεις και τον άσσο στο μανίκι σου  cheers 

αν τα συνδυάσεις σωστά σε λίγο χρόνο θα έχεις γνώση και εμπειρία που εμείς οι υπόλοιποι θα χρειαστούμε πολλαπλάσιο χρόνο


καλό διάβασμα και καλά μέλια λοιπόν  cheers 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
psath
BeeForce
BeeForce
psath


Αριθμός μηνυμάτων : 1223

Καλώς σας βρήκα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα!   Καλώς σας βρήκα! Icon_minitimeΤρι Μαρ 18, 2014 3:05 pm

Καλώς ήρθες φίλε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλώς σας βρήκα!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλώς σας βρήκα!
» Καλώς σας βρήκα
» Καλώς σας βρήκα!
» Καλώς σας βρήκα!
» Καλως σας βρηκα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Καλώς ήρθατε :: Καλωσορίσατε !-
Μετάβαση σε: