Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Συνδετηρας σε πλαστικό πάτο.Πώς;;;

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dimitris_nik
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 14

Συνδετηρας σε πλαστικό πάτο.Πώς;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνδετηρας σε πλαστικό πάτο.Πώς;;;   Συνδετηρας σε πλαστικό πάτο.Πώς;;; Icon_minitimeΚυρ Φεβ 02, 2014 1:56 pm

Η απορία μου μπορεί να είναι αστεία για τους γνώστες αλλά δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη όσο και να έψαξα.
Το σημείο που συνδέουμε τον πλαστικό πάτο με το πάτωμα είναι συμπαγές πλαστικό;
Υπάρχει οδηγός;Μηπώς έτοιμο σπείρωμα;
Βιδώνουμε κλασικά όπως και με τους κινητους ξύλινους ή χρειάζεται κάτι ιδιαίτερο να προσέξω;

Θα εκτιμούσα πολύ την βοήθεια όποιου γνωρίζει ή έχει χρησιμοποιήσει πλαστικό πάτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vasilis74
Μέλος
Μέλος
vasilis74


Αριθμός μηνυμάτων : 60

Συνδετηρας σε πλαστικό πάτο.Πώς;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνδετηρας σε πλαστικό πάτο.Πώς;;;   Συνδετηρας σε πλαστικό πάτο.Πώς;;; Icon_minitimeΚυρ Φεβ 02, 2014 10:12 pm

Καλησπέρα Δημήτρη, έχω χρησιμοποιήσει δύο είδη πλαστικούς πάτους και δεν υπάρχει κάτι το ιδιαίτερο, βιδώνουμε κανονικά όπως και στους ξύλινους. Στους πάτους της Anel το πλαστικό στο σημείο είναι όπως λες, συμπαγές και καλά θα είναι να κάνεις πρώτα οδηγούς με μια μικρότερη αρίδα. Στους πάτους της Technoset υπάρχουν οδηγοί. Πρόσεξε μόνο να πάρεις κοντούς συνδετήρες..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris_nik
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 14

Συνδετηρας σε πλαστικό πάτο.Πώς;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνδετηρας σε πλαστικό πάτο.Πώς;;;   Συνδετηρας σε πλαστικό πάτο.Πώς;;; Icon_minitimeΚυρ Φεβ 02, 2014 11:25 pm

Σε ευχαριστώ Βασίλη!
Δεν έχω δουλέψει ποτέ πλαστικό και δεν μπορουσα να καταλάβω πώς θα πιάσει η βίδα πάνω του.
Θα προμηθευτώ 2 και κοντούς συνδετήρες,πάλι καλά που το επισήμανες, και θα δοκιμάσω.
Να΄σαι καλά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pointerst
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
pointerst


Αριθμός μηνυμάτων : 692

Συνδετηρας σε πλαστικό πάτο.Πώς;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνδετηρας σε πλαστικό πάτο.Πώς;;;   Συνδετηρας σε πλαστικό πάτο.Πώς;;; Icon_minitimeΔευ Φεβ 03, 2014 1:19 am

Εγώ που το πήρα έτοιμο,δεν μπορώ να πω ότι μου φαίνεται κάτι δύσκολο να περαστούν.Έχω έναν της ΑΝΕΛ.Ο Βασίλης στα εξήγησε όλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συνδετηρας σε πλαστικό πάτο.Πώς;;;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» τι λέτε για πλαστικό διάτρητο πάτο της ANEL;
» Κυψελες ξυλινες με πλαστικο πατο αντι-βαρροα?
» ΚΥΨΕΛΕΣ ΜΕ ΣΥΡΜΑΤΙΝΟ ΠΑΤΟ
» κυψελες κινητο πατο
» σκουλίκι στον πάτο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Τα μελισσοκομικά :: Τα εργαλεία της δουλειάς-
Μετάβαση σε: