Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 καλησπερα απο Αγιους Θεοδωρους Κορινθιας

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Michalis
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 12

καλησπερα απο Αγιους Θεοδωρους Κορινθιας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καλησπερα απο Αγιους Θεοδωρους Κορινθιας   καλησπερα απο Αγιους Θεοδωρους Κορινθιας Icon_minitimeΣαβ Δεκ 21, 2013 8:33 pm

Καλησπέρα σε όλους
Ονομάζομαι Μιχάλης και μένω στους Αγίους Θεοδώρους
Εδώ και πολύ καιρό παιδεύω στο μυαλό μου αν πρέπει να ασχοληθώ η όχι με τις μελισσοκομίες,τελικά πήρα την μεγάλη απόφαση να κάνω το πρώτο βήμα και να αρχίσω να το συζητάω με την οικογένεια μου και με φίλους.
Στην αρχή υπήρχαν γελεια από όλους γιατί η δουλειά μου είναι στην θάλασσα και όπως καταλαβαίνεται δεν έχω καμιά σχέση με την στεριά.
Ψάχνοντας και ρωτώντας και στο Ίντερνετ ήρθα σε μια πρώτη επαφή με τις μέλισσες σε ένα ημερήσιο σεμινάριο στην ΑΝΕΛ και είδα οτι δεν είναι και τόσο τρομαχτικά τα πράματα όπως νόμιζα και η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι κάπως αν τα καταφέρω έστω να μεγαλώσω ένα μελισσοσμηνος.
Διαβάζοντας μέσα στο φόρουμ σας είδα πολα ενδιαφέροντα πράγματα και αρκετά βοηθήματα
Ελπίζω να έχουμε μια εποικοδομητικοί μελισσολογια από εδώ και στο εξής και ένα είναι σίγουρο θα χρειαστώ αρκετή βοήθεια και πολύ διάβασμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filippoz13
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 17

καλησπερα απο Αγιους Θεοδωρους Κορινθιας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα απο Αγιους Θεοδωρους Κορινθιας   καλησπερα απο Αγιους Θεοδωρους Κορινθιας Icon_minitimeΚυρ Δεκ 22, 2013 8:27 pm

Καλή αρχή !

Η μέλισσα θα σε ξετρελάνει !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikesideris
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 87

καλησπερα απο Αγιους Θεοδωρους Κορινθιας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα απο Αγιους Θεοδωρους Κορινθιας   καλησπερα απο Αγιους Θεοδωρους Κορινθιας Icon_minitimeΔευ Δεκ 23, 2013 1:37 pm

Καλός ήρθες και εγώ Θαλασσινός είμαι αλλά η μέλισσα είναι εξίσου συναρπαστική.
Καλή αρχή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Michalis
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 12

καλησπερα απο Αγιους Θεοδωρους Κορινθιας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα απο Αγιους Θεοδωρους Κορινθιας   καλησπερα απο Αγιους Θεοδωρους Κορινθιας Icon_minitimeΤρι Δεκ 24, 2013 10:55 am

Καλήμερα και χρόνια πολλά σε όλους και με υγειά ευχαριστώ για το καλοσοσρισμα
βλέπεται από τα λίγα που έχω διαβάσει μέχρι τώρα στο φόρουμ δυστυχώς διάλεξα νεκρή περίοδο για να ξεκινήσω αυτή την ενασχόληση και έτσι έχω μείνει μόνο στο διάβασμα
Μήπως κάποιος ποιο έμπειρος από την παρέα θα μπορούσε να μου δώσει έναν μπούσουλα έτσι για ξεκίνημα για να μην μένω και άπραγος!! klama 
ευχαριστώ εκ των προτέρων  Efharisto 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
καλησπερα απο Αγιους Θεοδωρους Κορινθιας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλησπέρα
» Καλησπέρα!!!
» καλησπερα
» Καλησπέρα.
» Καλησπέρα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Καλώς ήρθατε :: Καλωσορίσατε !-
Μετάβαση σε: