Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Ο βασιλικός πολτός των μελισσών (Μπίκος Θανάσης)

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kosmas
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
kosmas


Αριθμός μηνυμάτων : 378

Ο βασιλικός πολτός των μελισσών (Μπίκος Θανάσης) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ο βασιλικός πολτός των μελισσών (Μπίκος Θανάσης)   Ο βασιλικός πολτός των μελισσών (Μπίκος Θανάσης) Icon_minitimeΣαβ Αυγ 03, 2013 12:11 pm

Το εχει διαβασει κανεις? Αξιζει να το προμυθευτουμε? Περα απο τις βασικες γνωσεις που βρισκεις παντου εχει κατι περισσοτερο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
karnet
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 342

Ο βασιλικός πολτός των μελισσών (Μπίκος Θανάσης) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βασιλικός πολτός των μελισσών (Μπίκος Θανάσης)   Ο βασιλικός πολτός των μελισσών (Μπίκος Θανάσης) Icon_minitimeΣαβ Αυγ 03, 2013 10:37 pm

Δεν ξέρω τι βρίσκεις παντού. Γενικώς το βιβλίο μου φάνηκε καλό με μερικά στοιχεία συγκεκριμένα για ημερήσια παραγωγή, διάφορες παραλλαγές και δοκιμές κτλ. Γενικώς καλό. Μου αρέσουν και τα άλλα βιβλία του Μπίκου παρόλο το στυλ γραφής του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cyber2li
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
cyber2li


Αριθμός μηνυμάτων : 317

Ο βασιλικός πολτός των μελισσών (Μπίκος Θανάσης) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βασιλικός πολτός των μελισσών (Μπίκος Θανάσης)   Ο βασιλικός πολτός των μελισσών (Μπίκος Θανάσης) Icon_minitimeΚυρ Αυγ 04, 2013 10:44 pm

Που κράζει εεεε;;; Πάντως (κατ'εμέ) αλήθειες λέει με ολίγον τι ωμότητα, και σε βάζει και σε άλλους δρόμους σκέψεων...ανοιχτά μυαλά skeftome 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ο βασιλικός πολτός των μελισσών (Μπίκος Θανάσης)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Θανάσης Μπίκος - Mιά μεγάλη απώλεια ...
» ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΠΟΛΤΟΣ
» Βασιλικός πολτός χονδρική
» ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΠΟΛΤΟΣ - ΧΟΝΔΡΙΚΗ
» βασιλικός πολτός και γύρη

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Η βιβλιοθήκη :: Τα Μ.Μ.Ε.-
Μετάβαση σε: