Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 κινητος πατος

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
spyroseva
Μέλος
Μέλος
spyroseva


Αριθμός μηνυμάτων : 238

κινητος πατος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: κινητος πατος   κινητος πατος Icon_minitimeΔευ Ιαν 25, 2010 9:47 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
granazis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 619

κινητος πατος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κινητος πατος   κινητος πατος Icon_minitimeΔευ Ιαν 25, 2010 10:18 pm

Σιγουρα στο κενο θα μπαινει και σητα πιστευω!!!.Αν και δεν τις συμπαθω φαινεται προσεγμενη δουλεια. alien
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyroseva
Μέλος
Μέλος
spyroseva


Αριθμός μηνυμάτων : 238

κινητος πατος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κινητος πατος   κινητος πατος Icon_minitimeΔευ Ιαν 25, 2010 10:26 pm

granazis έγραψε:
Σιγουρα στο κενο θα μπαινει και σητα πιστευω!!!.Αν και δεν τις συμπαθω φαινεται προσεγμενη δουλεια. alien

Σωστα, σιτα θα μπει.
Τις ανεβασα για τον θειο μου,ειναι παραγγελιά.
Με εβγαλαν την π. . . . .για να τις ανεβασω,γι'αυτο τις εχω ετσι "ξερες",τσατιστηκα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
granazis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 619

κινητος πατος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κινητος πατος   κινητος πατος Icon_minitimeΔευ Ιαν 25, 2010 10:36 pm

Εσυ τουλαχιστον τα καταφερες!! Τι να πω εγω που δηλωνει απεργος ο εκπαιδευτης μου?????? alien
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maikpigasos
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
Maikpigasos


Αριθμός μηνυμάτων : 773

κινητος πατος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κινητος πατος   κινητος πατος Icon_minitimeΔευ Ιαν 25, 2010 11:37 pm

Πολύ καλή δουλειά...
Να ρωτήσω ακι κάτι... σε τι χρησιμεύει ο πάτος αυτός από τους απλούς?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
granazis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 619

κινητος πατος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κινητος πατος   κινητος πατος Icon_minitimeΤρι Ιαν 26, 2010 10:41 pm

Αποψεις επιστημονων και πολλων συναδελφων λενε οτι !!! α)Βοηθα στον καλυτερο αερισμο της κυψελης κατα την μεταφορα και τις θερμες μερες του καλοκαιριου. β) Στις περιπτωσεις καταπολεμισης της βαρωα η σητα επιτρεπει στη βαρωα να πεσει εξω απο την κυψελη με αποτελεσμα να μην μπορει να επανελθει στις μελισσες. γ)Πιστευουν οτι ετσι προσομιωνεται περισσοτερο η φυσικη κυψελη.....κλπ.

Εχω ισχυρες και πιστευω βασιμες αντιρησεις,αλλα πριν το κανουμαι σαν τα καπακια το κοβω εδω .!!!!. alien
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
κινητος πατος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Κινητός πάτος
» Πάτος με σίτα (κινητός)
» Πατος σταθερος η κινητος?
» Κινητός πάτος με σήτα. Υπέρ και κατά .
» Πάτος Κυψέλης

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Τα μελισσοκομικά :: D.I.Y. μελισσοκομικές πατέντες-
Μετάβαση σε: