Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 τρυπες στα καπακια

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
priobolos
Μέλος
Μέλος
priobolos


Αριθμός μηνυμάτων : 121

τρυπες στα καπακια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: τρυπες στα καπακια    τρυπες στα καπακια  Icon_minitimeΚυρ Μάης 26, 2013 9:52 pm

εδω ειμαι παλλι σημερα εκανα επιθεωρισι στα μελισσακια μου και ηταν ολα ok τομωνο που με ανησιχει ειναι οτι ειδα πολυ λιγη γυρη ισως λογο της εποχης και οπου ειχε σφραγισμενο μελλι ειχε αρεα μικρες τρυπουλες στα καπακια σφραγισματος.να ανησιχω για καμια ασθενεια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
priobolos
Μέλος
Μέλος
priobolos


Αριθμός μηνυμάτων : 121

τρυπες στα καπακια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τρυπες στα καπακια    τρυπες στα καπακια  Icon_minitimeΚυρ Μάης 26, 2013 10:21 pm

confused confused
priobolos έγραψε:
εδω ειμαι παλλι σημερα εκανα επιθεωρισι στα μελισσακια μου και ηταν ολα ok τομωνο που με ανησιχει ειναι οτι ειδα πολυ λιγη γυρη ισως λογο της εποχης και οπου ειχε σφραγισμενο μελλι ειχε αρεα μικρες τρυπουλες στα καπακια σφραγισματος.να ανησιχω για καμια ασθενεια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pointerst
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
pointerst


Αριθμός μηνυμάτων : 692

τρυπες στα καπακια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τρυπες στα καπακια    τρυπες στα καπακια  Icon_minitimeΚυρ Μάης 26, 2013 10:23 pm

στα καπάκια σφραφίσματος?Τι εννοείς?Στον σφραγισμένο γόνο ή το σφραγισμένο μέλι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
priobolos
Μέλος
Μέλος
priobolos


Αριθμός μηνυμάτων : 121

τρυπες στα καπακια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: τρυπες στα καπακια   τρυπες στα καπακια  Icon_minitimeΚυρ Μάης 26, 2013 11:47 pm

μικρες τρυπουλες σε σφρσγισμενο μελι,αραια οχι παντου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pointerst
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
pointerst


Αριθμός μηνυμάτων : 692

τρυπες στα καπακια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τρυπες στα καπακια    τρυπες στα καπακια  Icon_minitimeΔευ Μάης 27, 2013 10:35 am

μικρές τρύπες στο σφραγισμένο μέλι δεν νομίζω να είναι κάποιου είδους ασθένεια.Πιθανον να το τρυπάνε οι μέλισσες για να τρώνε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ouranis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 325

τρυπες στα καπακια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τρυπες στα καπακια    τρυπες στα καπακια  Icon_minitimeΤετ Μάης 29, 2013 12:09 pm

το τρωνε οι μελισσες φιλε το μελακι δεν ειναι τιποτα μην ανησυχεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
τρυπες στα καπακια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» εσωτερικα καπακια
» Εσωτερικά Καπάκια
» ΠΩΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΕΙΣ ΚΑΠΑΚΙΑ
» Καπάκια χειμώνα - καλοκαίρι
» Απορία για καπάκια κυψελών- help please!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Μελισσοκομικό περιβάλλον :: Τα μελισσοκομικά φυτά-
Μετάβαση σε: