Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Και τώρα που ?

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jokey
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 188

Και τώρα που ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Και τώρα που ?   Και τώρα που ? Icon_minitimeΚυρ Ιουν 17, 2012 8:41 am

Δυστηχώς το έλατο δούλεψε 3 μέρες και τέλος και οι άλλες περιοχές με έλατο τα ίδια από ότι είδα και άκουσα . Καμιά ιδέα κανείς για Αχαια η την γύρω περιοχή ? Τουλάχιστον να βρούμε τόπο μπας και τα διατηρήσουμε σε ένα καλό επίπεδο μήπως και καταφέρουμε στα πεύκα να πάρουμε κάτι .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
skyh1gh
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 131

Και τώρα που ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τώρα που ?   Και τώρα που ? Icon_minitimeΠεμ Ιουν 21, 2012 12:24 am

Εγω θα σου ελεγα να περιμενεις να γυρισει ο ανεμος , οσο φυσαει βοριας δεν δουλευουν τα μελισσια και τα δικα μου εχουν σταματησει εδω και μια εβδομαδα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jokey
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 188

Και τώρα που ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τώρα που ?   Και τώρα που ? Icon_minitimeΠεμ Ιουν 21, 2012 8:03 am

αν σου πω πως στον καιρο που βλεπω εγω τουλαχιστον για μια βδομαδα ακομα βλεπω μονο βοριαδες τι θα έλεγες ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jokey
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 188

Και τώρα που ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τώρα που ?   Και τώρα που ? Icon_minitimeΠεμ Ιουν 21, 2012 8:13 am

μια ακομα λυση που σκεφτομαι ειναι ο ευκαλυπτος αλλά στο σημειο που μπορω να τα βαλω έχουν απόσταση απο 700 μέτρα έως ενα χιλιομετρο και μου φαίνεται πως είναι κάπως μακριά. Ας είναι καλά το google earth και μπορουμε να μετράμε τις αποστάσεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Και τώρα που ?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» «Τώρα τι συμβαίνει εδώ;» ή «Καλά τώρα ποιους δουλεύουνε;»
» παραφυαδα απο διαφορετικα μελισσια
» Και τωρα ? τι ?
» και τώρα ;;
» Παραφυάδα τώρα ?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Μελισσοκομικό περιβάλλον :: Μελισσότοποι...-
Μετάβαση σε: