Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Θέμα με τα κουμπιά...

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
BASILISP
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 407

Θέμα με τα κουμπιά... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θέμα με τα κουμπιά...   Θέμα με τα κουμπιά... Icon_minitimeΤετ Ιουν 13, 2012 8:36 am

Ζητω συγνωμη για την καταχρηση του χωρου αλλα εχω ενα προβλημα και θελω την βοηθεια καποιου διαχειριστη. Μεσω αλλης σελιδας με μετεφερε εδω και μπορω να γραψω. Μεσα απο το φορουμ, σε ολα τα θεματα, δεν μπορω να ανοιξω νεο θεμα η να απαντησω σε καποιο. Εχει εξαφανιστει το κουμπι. Επισης δεν μπορω να γραψω πμ.
Παρακαλω αν μπορει καποιος να βοηθησει και μετα φυσικα να σβησει το ασχετο μυνημα μου. Ευχαριστω πολυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BASILISP
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 407

Θέμα με τα κουμπιά... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: πρόβλημμα με κουμπιά   Θέμα με τα κουμπιά... Icon_minitimeΠεμ Ιουν 14, 2012 1:35 pm

Γεια σας και πάλι παιδιά. Είμαι ο χρήστης basilisp και έκανα νέα εγγραφή (Βασίληςπ) για να δω εάν φταίει ο λογαριασμός μου. Όμως ούτε και τώρα μπορώ να γράψω κάτι στο φόρουμ. Όπως και πριν,εδώ γράφω από το http://nature.sotopic.org/42170231689-blog-granazis

Παρακαλώ αν μπορεί κάποιος να ενημερώσει. Υπάρχει πρόβλημα σε όλους; Ευχαριστώ πολυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Melissologia
Διαχείριση
Melissologia


Αριθμός μηνυμάτων : 682

Θέμα με τα κουμπιά... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Θέμα με τα κουμπιά...   Θέμα με τα κουμπιά... Icon_minitimeΠεμ Ιουν 14, 2012 2:27 pm

Υπήρξε ένα θέμα με την εμφάνιση ορισμένων κουμπιών... ευχαριστούμε για την επισήμανση... και με την ευκαιρία κάναμε και μια μικρή ανακαίνιση! Basketball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BASILISP
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 407

Θέμα με τα κουμπιά... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θέμα με τα κουμπιά...   Θέμα με τα κουμπιά... Icon_minitimeΠαρ Ιουν 15, 2012 11:15 am

Ευχαριστώ πολύ ! ;-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Θέμα με τα κουμπιά...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Θέμα που μας καίει...
» Πως φευγουν απο πανω σας;
» Το θέμα σας δεν σβήστηκε… μεταφέρθηκε!!!
» Καλημέρα, μια συμβουλή σε ένα περίεργο θέμα μου.
» παιδικο βιντεακι με θεμα τις μελισσες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Διάφορα :: Melissologia - Hellenic Bee Forum-
Μετάβαση σε: