Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!!

Πήγαινε κάτω 
+3
MILIBEE
dimi69
ΣΠΥΡΕΤΟ
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΣΠΥΡΕΤΟ
Συντονιστική ομάδα
Συντονιστική ομάδα
ΣΠΥΡΕΤΟ


Αριθμός μηνυμάτων : 230

όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!!   όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!! Icon_minitimeΚυρ Μαρ 11, 2012 1:22 am

Αγαπητοί φίλοι γειά σας!!!
Μετά από πολύ μεγάλο διάστημα αδράνειας επιστρέφω πλέον συντονισμένος στο φόρουμ. Επιτέλους ξαναέχω ίντερνετ!!!! μετά από 5 μήνες !!!! Οι άθλιες εταιρίες τηλεφωνίας με ταλαιπώρησαν απίστευτα , έχουν ρίξει όλο το βάρος στη διαφήμιση και από τεχνικής πλευράς τίποτα...
από όσα διάβασα κατα καιρούς τα θέματα <<τρέχουν >>καλά , εντόπισα και μερικούς άσχετους και εριστικούς διαλόγους...
τέλος πάντων θα έχουμε δουλειά htipieme htipieme htipieme
όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimi69
Μέλος
Μέλος
dimi69


Αριθμός μηνυμάτων : 100

όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!!   όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!! Icon_minitimeΚυρ Μαρ 11, 2012 10:51 am

Καλώς μας ήρθες πάλι πατέρα Σπυρίδων! cheers Έχω ταλαιπωρηθεί κι εγώ από τις εταιρίες αυτές (συνηθισμένο φαινόμενο δυστυχώς).Χαίρομαι που θα έχουμε ξανά τις γνώσεις σας εμείς οι νεότεροι στο μαγευτικό κόσμο της μέλισσας.Περιμένω νέες αναρτήσεις και στο ιστολόγιό σας καθότι δηλώνω φανατικός αναγνώστης σας.Να είστε καλά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!!   όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!! Icon_minitimeΚυρ Μαρ 11, 2012 11:25 am

Η απουσια ηταν αισθητη


pareitsa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΝΑΡΗΣ
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
ΚΑΝΑΡΗΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 450

όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!!   όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!! Icon_minitimeΚυρ Μαρ 11, 2012 2:51 pm

Πολύ αισθητή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaz
Μέλος
Μέλος
kaz


Αριθμός μηνυμάτων : 149

όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!!   όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!! Icon_minitimeΚυρ Μαρ 11, 2012 10:03 pm

Σε αυτόν εδώ τον φιλόξενο χώρο, ασυναίσθητα παρατηρώ ότι έχουμε γίνει αν όχι όλοι,
αλλά σίγουρα οι περισσότεροι μπορώ να πω απαραίτητοι, και παράλληλα άγνωστοι φίλοι.
Ο καθένας μας βέβαια με τον χαρακτήρα του, και με τις γνώσεις του, που αυτό πηγάζει από τον τρόπο γραφής του.
Σίγουρα όμως (κατά την γνώμη μου πάντα) κάποιοι από εμάς ξεχωρίζουν.
Ένας απ αυτούς που ξεχωρίζουν αγαπητέ φίλε είσαι και εσύ.
Από εμένα έχεις την καλησπέρα μου και το καλώς μας ξαναήρθες.

Παράλληλα όμως πολλές φορές προβληματίζομαι με το πόσο απαραίτητο πλέων για την καθημερινότητα μας έχει γίνει το διαδύκτιο.
Πολλές φορές σκέπτομαι ότι πέρα από όλα τα καλά που μπορεί κάποιος άνθρωπος να εισπράξει από αυτό
(επικοινωνία με Συνανθρώπους του, μόρφωση, γνώση, εμπειρίες, κ.α.π.) τελικά μπορεί να υπάρξει εθισμός.

Πιστεύω ότι εάν δεν έχω πρόσβαση στο διαδύκτιο και εμένα κάτι θα μου λυπεί.
Βέβαια άμεσα θα μπορούσα να προβάλω πολλές ας πούμε προφάσεις για να αποδείξω στον εαυτό μου ότι μου είναι ένα απαραίτητο εργαλείο.
Αλλά………….

Ευχαριστώ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
helias
Μέλος
Μέλος
helias


Αριθμός μηνυμάτων : 214

όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!!   όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!! Icon_minitimeΔευ Μαρ 12, 2012 8:53 am

Τούτη δω τη δεξαμενή γνώσεων και εμπειριών, που τη λένε "φόρουμ Μελισσολογίας", κάποιοι τη γεμίζετε σταλιά-σταλιά με τις ειλικρινείς γνώσεις σας και κάποιοι τις ρουφάμε σαν διψασμένοι !
Σας ευχαριστούμε γιαυτό !!! Efharisto

Καλώς μας ξαναήρθατε !!! cheers

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maikpigasos
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
Maikpigasos


Αριθμός μηνυμάτων : 773

όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!!   όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!! Icon_minitimeΔευ Μαρ 12, 2012 7:46 pm

helias έγραψε:
κάποιοι τη γεμίζετε σταλιά-σταλιά με τις ειλικρινείς γνώσεις σας και κάποιοι τις ρουφάμε σαν διψασμένοι !
Σας ευχαριστούμε γιαυτό !!!

Π καλό..συμφωνώ..
ΣΠΥΡΕΤΟ καλώς μας ήρθες..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
όνειρο ζω μη με ξυπνάτε!!! ξαναέχω ίντερνετ!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Το όνειρο κράτησε λίγο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Διάφορα :: Melissologia - Hellenic Bee Forum-
Μετάβαση σε: