Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 ο ροζ μελιτοεξαγωγεας

Πήγαινε κάτω 
+2
captain
jimys
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jimys
Μέλος
Μέλος
jimys


Αριθμός μηνυμάτων : 88

ο ροζ μελιτοεξαγωγεας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ο ροζ μελιτοεξαγωγεας   ο ροζ μελιτοεξαγωγεας Icon_minitimeΠαρ Μάης 13, 2011 8:37 pm

τον εφτιαξα τις μερες που εβρεχε γιατι ειχα αρχισει να φρικαρω με τον καιρο.τον εβαψαν οι κορες μου με την μαμα μαζι. οταν ειδα το δημιουργημα μου ΡΟΖ λυγισαν τα γονατα μου αλλα το χαμογελο χαμογελο πως ειναι οταν πας στον αλλο κοσμο καπως ετσι. ειχαν βεβαια και την αιτιολογια ετοιμη πριν πω το οτιδηποτε * θα ταιριαζει γιατι ειναι ολα κοριτσια *
ειμαι περικυκλωμενος απο ΓΥΝΑΙΚΕΣ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
captain
Συντονιστική ομάδα
Συντονιστική ομάδα
captain


Αριθμός μηνυμάτων : 1305

ο ροζ μελιτοεξαγωγεας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο ροζ μελιτοεξαγωγεας   ο ροζ μελιτοεξαγωγεας Icon_minitimeΠαρ Μάης 13, 2011 11:13 pm

μπραβο ωραια δουλεια.
lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

ο ροζ μελιτοεξαγωγεας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο ροζ μελιτοεξαγωγεας   ο ροζ μελιτοεξαγωγεας Icon_minitimeΣαβ Μάης 14, 2011 12:05 am

Ροζ κυψελες ειχα δει, αλλα μελιτοεξαγωγεα.............................
Για ολα υπαρχει η πρωτη φορα tipos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ayla
Honorary member
Honorary member
ayla


Αριθμός μηνυμάτων : 648

ο ροζ μελιτοεξαγωγεας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο ροζ μελιτοεξαγωγεας   ο ροζ μελιτοεξαγωγεας Icon_minitimeΣαβ Μάης 14, 2011 9:45 am

affraid Και τώρα αν δυσαρεστηθείς θα είσαι κι αχάριστος! lol! Πάντως εγώ φρικάρισα με το χρώμα! Παρότι γυναίκα σιχαίνομαι κάθε απόχρωση του ροζ! htipieme
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimys
Μέλος
Μέλος
jimys


Αριθμός μηνυμάτων : 88

ο ροζ μελιτοεξαγωγεας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο ροζ μελιτοεξαγωγεας   ο ροζ μελιτοεξαγωγεας Icon_minitimeΣαβ Μάης 14, 2011 11:46 am

ωραιο ειναι ωραιο γιατι ειναι και η μικρη μου πριγκιπισσα διπλα μου τωρα που γραφω και τσεκαρει τα οσα γραφονται queen lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

ο ροζ μελιτοεξαγωγεας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο ροζ μελιτοεξαγωγεας   ο ροζ μελιτοεξαγωγεας Icon_minitimeΚυρ Μάης 15, 2011 12:14 am

Οχι αμα θες πες οτι δεν σ αρεσει, θα σε
"καρφωσει " στις δυο μεγαλυτερες και εχει να πεσει τσοκαρο μετα htipieme
petheno
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
granazis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 619

ο ροζ μελιτοεξαγωγεας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο ροζ μελιτοεξαγωγεας   ο ροζ μελιτοεξαγωγεας Icon_minitimeΚυρ Μάης 15, 2011 8:28 pm

Φιλε jimys..συγνωμη αν κανω λαθος ...αλλα στη φωτο μου μοιαζει για κοινο βαρελι .!!!
Ειναι ανοξειδωτο.???? Γιατι αλλιως... του χρονου μαλλον θα το πεταξεις.....!!!
Τα κοινα βαρελια σκουριαζουν πολυ ευκολα ακομα και απο την υγρασια...
Και παλι συγνωμη αν κανω λαθος αλλα με μπερδεψε το χρωμα.....(ανοξειδωτο και χρωμα.....??? )
Παντως οι πριγκιπισσες σου ζωγραφισαν.... parigoria parigoria
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maikpigasos
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
Maikpigasos


Αριθμός μηνυμάτων : 773

ο ροζ μελιτοεξαγωγεας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο ροζ μελιτοεξαγωγεας   ο ροζ μελιτοεξαγωγεας Icon_minitimeΔευ Μάης 16, 2011 3:42 am

Φίλε jimy πρωτοτυπής..σίγουρα.. affraid affraid affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimys
Μέλος
Μέλος
jimys


Αριθμός μηνυμάτων : 88

ο ροζ μελιτοεξαγωγεας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο ροζ μελιτοεξαγωγεας   ο ροζ μελιτοεξαγωγεας Icon_minitimeΔευ Μάης 16, 2011 12:29 pm

granazis δεν κανεις λαθος αλλα πανω στην απελπισια μου με τον καιρο που κανει δεν με νοιαζει τιποτα. αν τον πεταξω του χρονου παλι δεν πειραζει γιατι θα ειναι ευκαιρια για κατι καλητερο και φυσικα αλλο ΧΡΩΜΑ. he he he he he he

υ.γ. μην ζητας συγνωμη για κατι που εκανες σκεπτομενος. skeftome (θεωρια δικη μου)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ο ροζ μελιτοεξαγωγεας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Μελιτοεξαγωγέας
» Μελιτοεξαγωγεας
» μελιτοεξαγωγεας
» Μελιτοεξαγωγεας
» μελιτοεξαγωγεας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Τα μελισσοκομικά :: D.I.Y. μελισσοκομικές πατέντες-
Μετάβαση σε: