Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 Σύνδρομο κατάρευσης μελισσών CCD

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panos13
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 2

Σύνδρομο κατάρευσης μελισσών CCD Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σύνδρομο κατάρευσης μελισσών CCD   Σύνδρομο κατάρευσης μελισσών CCD Icon_minitimeΚυρ Φεβ 08, 2009 7:49 pm

όπως διαβάσατε και στην παρουσίαση μελών θα ήθελα να μου πείτε την άποψη σας πάνω στο θέμα.Η απάντησή σας θα παρουσιαστεί αυτούσια στην πτυχιακή μου .Παιδια βοηθήστε γιατί καιγόμαστε και η ημερομηνία που παρουσιάζομαι στο στρατό πλησιάζει και η μάνα μου θέλει να δει το πτυχίο lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
red8canarie
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
red8canarie


Αριθμός μηνυμάτων : 29

Σύνδρομο κατάρευσης μελισσών CCD Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Οι μέλισσες εξαφανίζονται σταδιακά σε όλο τον κόσμο   Σύνδρομο κατάρευσης μελισσών CCD Icon_minitimeΚυρ Απρ 11, 2010 10:22 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Sad Απο ντοκυμαντερ που παρακολουθω σχετικα με την φυση μου εχει τυπωθει στο μυαλο ενα απο αυτα οπου στην Κινα κανουν γονιμοποιηση τα δεντρα με τα χερια γιατι δεν υπαρχουν μελισσες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
captain
Συντονιστική ομάδα
Συντονιστική ομάδα
captain


Αριθμός μηνυμάτων : 1305

Σύνδρομο κατάρευσης μελισσών CCD Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σύνδρομο κατάρευσης μελισσών CCD   Σύνδρομο κατάρευσης μελισσών CCD Icon_minitimeΚυρ Απρ 11, 2010 12:29 pm

pbs nature -silense of the bees κορυφαιο θα μαθεις πολλα ,θελει ψαξιμο, ειναι δυσκολο torrent
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σύνδρομο κατάρευσης μελισσών CCD
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σύνδρομο Οικιοθελούς Αντικατάστασης
» ωρα επισκεψης μελισσων
» Επιθετικότητα μελισσών
» συλλέκτης μελισσών
» η παρακμη των μελισσων

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Μελισσοκομική τεχνική :: Ασθένειες, εχθροί και άλλα κακά-
Μετάβαση σε: